Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona500

Zadbane stopy!

Polecane posty

No właśnie, w jaki sposób wy dbacie o stopy? Ja mam strasznie zrogowaciałą skórę na stopach. Wygląda to okropnie, ale już nie wiem co z tym mam robić. Odmaczam często stopy w wodzie z solą, potem drę pumeksem i nawilżam kremami, ale niewiele to daje. Co jeszcze mogę robić? Bo moje pięty są odrażające. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa_blada
Ja od paru dni smaruje na noc dernilanem i co kilka dni pumeks. Pomaga, nie powiem. Ale ja mam ten problem, ze skubie kurcze skore...a pozniej boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa_blada
Ja smaruje grubo tym dernilanem. Tani jest to co sobie bede zalowac ;) Ale to skubanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozjaśnienie stop dobry jest sok z cytryny. Poza tym fajnie działa peeling z piasku (najlepszy jest taki plażowy). Jak go zrobić? Np. na podłogę wysypujesz trochę takiego piasku i drepczesz sobie po nim, szurając stopami. Co jeszcze, hm... Peeling kawowy - wyraźna różnica już po pierwszym zastosowaniu. Chwilowo nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_D
a ja mam żółte stopy :( skore mam gladką, odrobine grubszą na pietach bo jeszcze sobie z nia nie poradzilam... czemu jest zolta ? nie pije soku marchewkowego ani nic z tych rzeczy :( wyglada to tak jakbym nie dbala o stopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie_D
sprawdźcie czy nie macie grzybicy przyspieszone rogowacenie skóry i "grube pięty" które można aż skubać to może być jeden z objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam popekane stopy i wiecie co mi pomoglo? zwykla witamina A w kremie:) smarowalam po kazdym myciu i teraz mam ladne niepopekane piety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_D
kto mnie tu nick kradnie :P uciekaj stad :P albo zmień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sliczne stopki ,male i gladkie. Latem z przyjemnoscia chodze w roznych fikusnych klapkach. Jeszcze kilka lat temu mialam szorstkie stopy i posiekane piety, az do krwi. Nie pomagaly mi zadne apteczne masci i kremy. Wyleczylam piety zwyklym maslem kakaowym. Tylko nie pytajcie mnie, gdzie to kupic, bo nie mieszkam w Polsce. Przywiozlam to maslo kakaowe do Polski, jak przyjechalam na wakacje i uzywala je tez moja kuzynka , byla wrecz zachwycona. Za polkilowe pudelko tego maselka place tylko 10 dolcow.Tanie i bardzo skuteczne. Poszukajcie dziewczyny w sklepach, moze i u was gdzies jest. A jak pieknie pachnie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_D
pomarańczowy nick jest jak papier toaletowy w publicznym WC - kazdy może go użyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzcie sie do kosmetyczki, niech ona zadba o stopy i pokaze wam jak to robic w domu, przelamcie wstyd, ja tak zrobilam, teraz mocze nogi, pozniej peeling potem specjalna maszynka do stop zcinam naskorek a potem szoruje tarka, na koniec krem nawilzajacy, stopy mam teraz idealne. ta golarke/ obcinacz kupilam scholla za 25 zl ale warto, dopiero u kosmetyczki dowiedzialam sie ze os takiego mozna robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_D
mozesz uzywać,ale pisz do rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi ci o
omege --> nie polecam :/ lepsza frezarka albo pumeks (narasta grubsza i szybciej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...hm
absolutnie nie powinno sie ciac zadna maszyneria naskorka na pietach bo jescze szybciej odrasta i jest grubszy, co to za kosmetyczka ktora poleca taki badziew....:O, duzo lepsze sa peelingi pumeks tarki do stop, ale nie scinarki....sama mam problem z ,,hubami,, ;)na pietach, ale walcze z tym dobra tarka kremami silnie natluszczajacymi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoska 222
ja wam moge też polecić: tarcie zgrubiałego naskórka piet na sucho pumekcem albo taka tarką metalową-trzecie,trzecie i w miedzy czasie sypie sie biały pył. potem ewentualnie moczycie nózki w soli np. potem jakiś krem z witaminą A albo tłusty-grube skarpety i piety powinny sie robić roraz bardziej estetyczne. Przeczytałam o tym w gazecie,,pedikiurzystka sie wypowidała''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie chcę mieć ładne stopy i dlatego pytam was o rady. ;) Kokoska 222 a jak trzesz suche pięty to nic się z nimi złego nie dzieje? Ja najpierw odmaczam a dopiero potem zcieram naskórek. Wtedy ładnie schodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczynki, że ja zm oimi stopami to juz nie wiem jak sobie radzić. Mam bzika na ich punkcie i staram się jak szalona a efekt ciągle nie zadowalajacy. Wczoraj np wymoczyłam je długo w wodzie z solą, wyszorowałam pumeksem, zrobiłam peeling, nałozyłam gruba warstwę kremu i co? Rano dotykam swoich piet a tam szorstkość. Może nie jakas koszmarna szorstkość, ale po takich zabiegach chciałabym żeby moje stópki były idealnie gładkie. Juz nie wiem jak to osiagnąć :( A jesli chodzi o ścinanie naskórka to po pierwszym razie byłam zachwycona, myślałam że to wreszcie jest to - udało mi się pozbyć tej twardej brzydkiej warstwy skóry i dotrzeć do takiej mięciutkiej pod spodem. Ale niestety chyba coś w tym jest, że po takich zabiegach skóra odrasta bardzo szybko. Mam wrażenie ze musiałabym ją ścinac niemal codziennie, a to jest jednak mało delikatny dla stóp zabieg i nie chciałabym ich tak ciagle katowac. Ech, a mój chłopak nie robi nic (oprócz mycia oczywiscie :) ) i stópki ma jak pupa niemowlaka. I gdzie tu sprawiedliwość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak tez ma stopy jak pupa niemowlaka;/ on je tylko myje i nic wiecej;/ i jeszcze on prawie caly czas w skarpetkach chodzi wiec nie wiem czy to ma jakis wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość through
u mnie to sami :O mam grubą dość twadrą skóre na pietach,czasem po pumeksowaniu i kremowaniu tez mam nadal szorstka...wszystko na nic :( a mój boy tez ma pięty mięciutkie!!! kiedyś smarowałam piety linomagien na noc,skarpetki na nogi i potem bylo nawet ok. a co myslicie o tym kremie z Scholla co go tak teraz reklamuja??Warto go kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam polece SUDOCREM. moja mama okropne problemy z pietami - z ich rogowaceniem i pekaniem tak ze krew sie lala. dermatolog ja leczyl miesiacami, kosmetyczka tez nie pomogla i przypadkiem uzyla sudocremu (jest glownie na odparzenia skory niemowlat i problemu skorne doroslych) i od tego czasu ani razu jej pieta nie pekla, mniej tez jest twardej skory na pietach ale zupelnie nie udalo sie jej usunac. ale ona ma swoje lata, moze Wam pomoze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMika
Dziewczyny,z czystym sercem moge wam polecic rewelacyjna tarke do stop.Przy niej chowaja sie wszystkie inne tarki,pumeksy,frezarki.Tarka nie jest tania i mozna ja kupic tylko w hurtowniach fryzjersko-kosmetycznych ( a moze teraz sa juz i w zwyklych sklepach...),w kazdym razie - rewelacja.Tarka jest z firmy La Femme,drewniana Biosana,ostatnio kupilam kolezance i zaplacilam 48zl. Naprawde,nie ma nic lepszego.Pedikiurzystka wam to mowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzka22
ja robie sobie kąpiel w wodzie z solą. mocze nogi, potem peeling( najlepiej z gruboziarnistej kawy), jesli peeling nie daje efektow to trza użyc czegos mocniejszego np. tarki lub pumeksu, po tem jakis nawilzający krem do wchloniecia i na koniec smaruje stopy maścią z witaminą A, grubą warste! wkladam zasmarowane stopy do woreczka jednorazowego lub foli, zawijam stopy i wkladam je do grubej zimowej skarpety i klade sie z tym spać, a rano stopki sa piekne i mieciutkie :) cieplo i witamina A dobrze dzialają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Sudocrem, ale to smarować na umyte nogi , na noc czy jak? Bo on ma gęstą konsystencję także nie wiem. Napiszcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie problem tez jest grubych zoltych piet ;/ mocze codziennie po 15-20 minut , scieram pumeksem i na noc daje masc witamine A , rano skora jest znacznie twardsza :/ nie wiem juz co robic , kupilam krem ziaja gleboko nawilzajacy do stop ale rewacji tez nie ma .. jak z ta witamina A tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krem ;) masc ochronna z witamina A ;) tania bardzo wielu osobom pomogla u mnie jednak ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×