Odpowiedz na ten temat

Zakupy kosmetyczne, których żałujecie

• gość 2014.08.12 [16:34]
    Moja pomyłka zakupowa to serum Clinique na przebarwienia.
    Nie pomogło ani ani.
  • Zobacz także: Kosmetyki naturalne bardzo popularne. Kto będzie z nich zadowolony?

• gość 2014.10.01 [19:09]
    http://j.gs/4X8y tyle w temacie
  • gość 2014.10.16 [20:24]
    odu.pl/2qgg tyle w temacie
  • gość 2014.10.17 [17:58]
    odu.pl/2qgg sexowne lesbijki
  • gość 2015.03.16 [19:54]
    Tusz do rzęs Catrice niebieski z drogerii Natura, mało widoczny i bardzo trudny do zmycia.
    poszewki, kosmetyczki: http://zszywka.pl/u/przytulnewnetrza/wszystki e
  • gość 2015.06.01 [22:22]
    glupie baby kupujecie te kosmetyki i sie nimi paciacie a nie wiecie wcale co w nich jest
    to jak jesc burgera bez miesa z zamknietymi oczami
    bo czujecie ze mieso tam jest
  • de_Monka 2015.06.02 [17:28]
    micel nawilżający z Soraya, coś strasznego :/
  • gość 2015.11.29 [05:08]
    It's great to read something that's both enjoyable and provides prdtaagismc solutions.
  • lisettkaa 2016.01.02 [16:58]
    kupilam sobie na Gwiazdke w....j wie po co perfumy - Gucci by Gucci brązowe, drogie w ch..j apachną tak, że można szczury w okolicy wytępić. No, ja p...lę.... I 100 kupilam.... Kiedyś w Sepchorze wąchalam ale kolejne i mialam jakieś zaćmienie. ...
  • gość 2017.04.06 [18:10]
    a wiecie że czegoś takiego jak kremy hipoalergiczne nie ma? że to ściema producentów? http://mlodzinadorobku.pl/warto-stosowac-krem y-hipoalergiczne/
  • Alex75 2017.04.25 [20:41]
    A ja zaluje zakupu kultowego pudru w kulkach Guerlain ..Meteorites
    250 zl wydane na cos co nie wyglada i nie daje efektu ani odrobine lepszego niz jakikolwiek tani rozswietlacz
    Szkoda pieniedzy
    Polecam natomiast tusz PUPA DIVAS Lashes
  • gość 2017.05.08 [17:11]
    Punktowy reduktor przebarwień - kuracja wybielająca Ziai med. Jak lubię Ziaję, tak ten preparat to pomyłka, nie robi nic (nie usuwa przebarwień posłonecznych, plam "wątrobowych" ani starczych). Wsmarowywałam cierpliwie ponad 2 miesiące, skończył się a nie zadziałał pechowiec.gif
  • Aleksandra Maj 2017.05.16 [08:52]
    Ze swojej strony ostrzegam przed wszystkimi produktami Nivei. Pisałam to pod artykułem na ten temat, ale napiszę też tutaj. Po kremie zawsze puchł mi nos. Nie od razu powiązałam to z Niveą. Dopiero po czasie gdy po maseczce i piance do mycia twarzy wyskoczyły mi jakieś straszliwie bolące wrzody. Moja siostra natomiast dostała krost na plecach po żelu pod prysznic. smutas.gif Jak ktoś ma choć trochę wrażliwą cerę, niech unika szerokim łukiem.
  • gość 2017.05.16 [19:15]
    - Suchy szampon aussie- porażka. Chciałam spróbować czegoś nowego, ale ten okazał się być beznadziejny. Ładnie pachnie, ale zupełnie nic nie daje. Zostaję przy batiste,
    - podkład true match loreal. Zostawia smugi, niezależnie od metody nakładania, jest bardzo widoczny (i nie jest to kwestia niedopasowanego odcienia), a do tego bardzo wysusza skórę,
    - krem do rąk laura conti- mało przyjemny zapach i słabo działa.
  • gość 2017.05.16 [19:48]
    większość kosmetyków Chanel, kosmetyki Benefit (róże, rozświetlacze), seria Bioliq, nowe tusz do rzęs Maybelline

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...