Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zamykanie naczynek na twarzy kraków

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o zamykaniu naczynek? Ma sporo naczynek na policzkach i nosie. Chce je zlikwidować jeżeli się da. Zastanawiam sie tylko jaka metoda jest najskuteczniejsza, słyszałam o IPL i koagulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania1212
Próbowałam IPL i nic zero efektu po czterech zabiegach. Ale ostatnio zamknęłam te okropne naczynka (na nosie) w gabinecie Rubinkiewicz Med Clinic w Krk, bo tam tylko maja ta najnowszą metodę tzn. Radiotermolizę Termocell i naprawdę naczynka zniknęły jak za dotknięciem różdżki. Coś wspaniałego... i to po jednym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMira76
Hej. Miałam ten zabieg Termocell na naczynka i rzeczywiście daje super rezultaty, też w tej Klinice co poprzedniczka i nawet cenowo nie było strasznie bo za laser, który mi nie zamknął naczyń płaciłam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośka
No powiem Wam, że po waszych wypowiedziach weszłam na stronę tej kliniki i zobaczyłam filmik z zabiegu. Mega efekt przynajmniej na to wygląda(doczytałam że później ma powstac strupek). Umówiłam się bo mają bezpłatne konsultacje, a jeśli cena będzie ok to robię nosek od razu. Dzięki za info i pewnie dam znac jak jest po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośka
Jestem już po zabiegu i efekt zaczyna byc widoczny . Te duże naczynka się mocno obkurczyły a te małe i średnie całkowicie zniknęły także polecam wszystkim ta radiotermolizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszasza
Zamykałam naczynka w Wawie w Elite na Wąwozowej, miałam na twarzy dwa w tym jedno takiej sporawej wielkości. Bardzo ładnie mi zamknęli i ju nawet najmniejszego śladu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirma
Wszystko zależy od tego jaka jest to technologia oraz ile masz tych naczynek do usunięcia. Powinnaś sama sie indywidualnie zapytać o dokładny cennik. Sama jestem z Krakowa i naczynka usuwałam w Laser de Lux: http://www.laserdelux.pl/krakow/zamykanie-naczynek - na stronie jest kontakt. Powinni Ci określić ile to mniej wiecej kosztuje. Mają tam nowoczesne urządzenia i jak na Kraków to nie jest drogo jak porównasz sobie ceny do innych gabinetów tego typu. Pojedyncze naczynko to z tego co pamiętam cena 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrysska34
Takie ceny ja zamykalam pojedyńcze naczynko na nosie w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie jak, ktoras z poprzedniczek i faktycznie 99zl i zamkniete juz po pierwszym zabiegu. A myslalam, że ze trzy razy bede musiala robic, ale faktycznie ta nowa metoda na, ktorej oni pracuja jest mega skuteczna. Najpierw sie zaczerwienilo pozniej zrobil sie strupek a teraz po naczynku ani śladu. Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa1991
Takie sa ceny tez placilam 99zl za zamkniecie pojedynczego naczynka na nosie. Jak któraś z poprzedniczek zabieg zrobilam w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie i juz po pierwszym zabiegu naczynko zamkniete a nastawialam sie na 2-3. Po zabiegu mocno sie zaczerwienilo, później zrobil sie strupek a teraz po naczynku ani sladu. Ta ich nowa metoda jest bardzo skuteczna i przystepna cenowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa1991
Maryskla i Malinka to ja tylko nie chcial mi nik wejsc to z maryski jestem malinka.Ha ha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roppa
Hej, ja miałam taki zabieg w Vici Clinic w Krakowie. Zabieg laserem "Ellipse" wykonywała bardzo miła Pani Kasia, a całość trwała dosyć krótko i była praktycznie bezbolesna. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo naczynka już po kilku dniach zupełnie zniknęły :) Teraz czekam na drugi zabieg by dodatkowo utrwalić efekt i mam nadzieję, że będę się cieszyć cerą bez naczynek już bardzo bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vici Clinic porazka! Same reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaMróz
Polecam zabiegi laserem Dye-vl w klinice Dr Legrand w Krakowie. Sama wypróbowałam i jestem zachwycona, po naczynkach nie ma już śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaZ
Osobiście polecam zamykanie naczynek w klinice Dr Legrand w Krakowie. Pracują na laserze Dye-vl Alma Harmony , który w odróżnieniu od IPL-a skutecznie zamyka naczynka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaZMyslenic
Poszlam dwa miesiące temu za Waszymi radami i zrobilam zabieg w klinice Rubinkiewicz Med w Krk ta metoda Radiotermolizy i juz po pierwszym zabiegu naczynka na nosie sie pozamykaly jestem bardzo zadowolona bo zabieg trwal niecałe 10min, koszt niski jak na taki efekt takze bardzo polece. Teraz planuje zajac sie brodą bo tu tez mam ich trochę ale tu juz pewnie ze dwa zabiegi musze zrobic. Ale juz wiem, ze zabieg jest skuteczny dlatego wolalam najpierw zaczac od mniejszej okolicy a teraz lece dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z Zabiegów IPL w Estetice na Sławkowskiej, dawno temu zrobiłam serię 3 zabiegów i teraz chodzę na przypominające mniej więcej raz do roku zwłaszcza po zimie. Miejsce godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliska86
Polecam zamykanie naczynek w klinice Dr Legrand w Krakowie. Borykałam się z pękającymi naczynkami na twarzy od dłuższego czasu, próbując różnych dostępnych na rynku sposobów, maści, kremów. Nic nie było skuteczne, a naczynka wciąż wracały. Wkoncu spróbowałam zabiegu laserowego Dye-Vl i problem naczynek stał się już przeszłością. Szczerze polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Podepnę się pod temat, bo mam ten sam problem. Chciałabym skorzystać z oferty kliniki medycyny estetycznej. Mam popękane naczynka. Nie wiem jednak jaki zabieg na naczynka będzie dla mnie odpowiedni. Czym się kierować przy wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARASolka84
Ja tak jak kilka forumowiczek skorzystalam z Radiotermolizy w Rubinkiewicz Med w Krakowie i mialam skupisko rozsianych naczynek na policzku i Pani Patrycja na konsultacji powiedziala, ze musimy sie spotkac min dwa razy aby je usunąć. Stalo sie w efekcie tak, ze pojawilam sie u nich po miesiącu i po naczynkach nie było śladu. Sama jestem zdumiona bo myslalam ze to będzie dluga walka a tu male zaczerwienienie kilka strupkow i po miesiącu gladka skora. Polecam te metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z naczynkami i próbowałam różnych sposobów aby się go pozbyć. Najlepiej zadziałał laser Alma na który chodziłam do MTT Estetica. Zamknął naczynka a jednocześnie nie podrażnił cery. Nie miałam żadnych efektów ubocznych więc mogę polecić. Zdecydowanie warto. Ja nie znalazłam lepszego sposobu na naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, jest duża oferta, kierować się można ceną, bo bywają tańsze i droższe zabiegi, ale też skutecznością i liczbą wymaganych powtórzeń. Ni i oczywiście tym, gdzie masz naczynka, bop inne zabiegi są na twarz a inne na ciało :) Jeśli mogę coś polecić, to ja miałam zabieg varilite w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku robiony przez Panią Julię.Miałam naczynka popękane na policzkach. Wystarczyły mi trzy zabiegi. Oprócz zaczerwienienia po tym zabiegu nie miałam żadnych innych dolegliwości. Teraz mam ładną rozjaśnioną twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palulinka
Ja zamykałam w klinice Bona Dea w Krakowie i szczerze polecam. Mają tam taki laser nowej technologii. Ktoś pytał o to na co zwracać uwagę przy wyborze. Wg mnie to cena w takich kwestiach jest sprawą drugorzędną, ale też jest istotna. A do Bona Dea trafiłam z polecenia i również polecam! Super miły personel i fachowe podejście do klienta. Mają tam też inne zabiegi, na które wkrótce idę, więc też opiszę co i jak w odpowiednim wątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJajko
Jakimś cudem udało Wam się sprawić, że wszystkie te wypowiedzi wyglądają jak reklama tych salonów. Jeszcze wyraźniej piszcie nazwy gabinetu i dokładną nazwę tej metody. Jeszcze bardziej pełnymi zdaniami. I dalej nie róbcie żadnych błędów ortograficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zamykane naczynka na policzkach, zgłosiłam się do gabinetu Dermedika w Krakowie, zupełnie bezbolesny zabieg i trwał bardzo krótko, co prawda musiałam powtórzyć go 4 razy ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka89
Próbowałam wielu metod zamykania naczynek ale najbardziej skuteczna była dla mnie metoda zamykania naczynek laserem Alma Harmony Dye; Vl. Miał. Wykonanalam serie 3 zabiegów i po naczynkach nie ma śladu. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMarTa
Ja tak jak kilka poprzedniczki w związku z pozytywnymi opiniami zrobilam zabieg Radiotermolizy Termocell w Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie. Mieszkam w Wieliczce więc mam blusko. Naczynka na nosie powtarzała dwa razy i jest ekstra, po naczynka ani śladu. Teraz muszę ponoć zażywać arnike i wyciąg z kasztanowca aby nie pojawiały się nowe. Polecam zabieg i sam gabinet bo efekty szybkie i za nieduża cenę bo jeden zab 120zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam gabinetu zeby usunac paskudne naczynka z mojego nosa i chyba umowie sie do Rubinkiewicz skoro tak polecacie prawie wychwalacie. dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×