Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapalenie mieszka włosowego...

Polecane posty

Gość gość

Mam taką nietypową przypadłość kurde nawet nie wiem jak to nazwać??? Ostatnio goliłam się między udami na linii pochwy i tuż za nią , wydawało mi się, że golenie się tam nie spowoduje żadnego podrażnienia, ani zapalenia. Dziś zobaczyłam, że mam tam jakieś podrażnienie tuż za pochwą a przed o***tem na tym pasku jakby zgrubienie skóry... ;o co to jest? Czytałam różne rzeczy na necie od żylaków bo jakieś guzy barholiniego itd. i potem sobie uświadomiłam, że mi takie coś po goleniu się zrobiło bo wcześniej nie miałam takiego czegoś nigdy. Obawiam się trochę tego, że po goleniu nagle takie coś mi wyskoczyło ;(((. Któraś z was tak miała? Jak to leczyć samemu? Czy iść do ginekologa ? Kobietki pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w tej chwili dokładnie to samo. Jak nie masz jakiejś maści z antybiotykiem to idź do lekarza bo zrobi ci się z tego duża, twarda gula która kiedy sama pęknie, wypłynie z nij ropa a tobie zostanie krater i ciemna plama. Ja to mam już drug raz i teraz jestem mądrzejsza bo myślałam że to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że może to się wchłonie samo ....;O wystraszyłas mnie tym co napisałaś ;( Jaką maść polecasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×