Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza mama zuzi i kamilka

zasilek pielegnacyjny dla dziecka z wrodzona wada serca

Polecane posty

Gość iza mama zuzi i kamilka

witam mam zapytanie, w grudniu 2009 roku urodzilam chlopkaczyka z wrodzona wada serca, jestemy juz po szczesliwej operacji ;) syn ma resztkowy przeciek i jeszcze cos ... Syn dostal orzeczenie o niepelnosprawnosci o symbolu 07 S od urodzenia na okres 2 lat mam pytanie zwiazane z wyplata pielegnacyjnego, czy nalezy nam sie pielegnacyjne wstecz ? czy dopiero od daty kiedy stawilismy sie z malym ? z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tez mam pytanko chcialabym sie poradzic was moi drodzy poniewaz moja corka ma wade wrodzona asd2 i ps miala w tamtym roku robiony zabieg ale tylko na asd2 ps zostalo bo lekarze uznali ze nie zagraza zyciu i jest male teraz stawalam na komisje o zasilek pielegnacyjny ale stwierdzili ze mi sie nie nalezy prosze pomozcie bo nie wiem czy naprawde mi sie nie nalezy skoro dziecko mialo zabieg przeciez takie dziecko nigdynie bedzie w pelni zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiłek pielęgnacyjny należy sie od dnia złożenia wniosku na komisję lekarską. Jeśli zaniosłaś w styczniu a komisja odbyła się w marcu to wyrównają ale nie wiem jak jest teraz, było że do 3 miesięcy wypłacali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×