Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze piszcie

zatrucie lekami i spiaczka polekowa

Polecane posty

Gość prosze piszcie

moze ktos z was wie, jakie moga byc konsekwencje spiaczki polekowej (juz ponad 48 godzin) ?? jakie nastepuja zmiany w mozgu?? prosze piszcie !!!!!!!!!!!! bede na forum za kilka godzin, to dla mnie bardzo wazne a nie znam zadnego neurologa :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem...
Corka mojej kolezanki miała spiaczke (co prawda cukrzycową), ale to też śpiączka. Przez 3 dni. Jak się obudziła to wszystko neurologicznie jest ok. (to było 6 m-cy temu). Podobno im mniejsze dziecko tym lepiej wychodzi. Dorośli trochę trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze piszcie
narazie stan bez zmian....to byla proba samobojcza.... malo mam czasu zeby zagladac na forum ale prosze piszcie...strasznie sie denerwuje piszcie to nie prowokacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze piszcie
dzieki jutro dowiem sie czegos od lekarza narazie nic sie nie zmienilo anonimowo: dzieki, choc to co napisales/las bardzo niepokojace to bylo relanium(2 opak.) z czyms jeszcze...pomoc po godzinie, intubacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosze piszcie
jesli ta osoba nie byla ratowana odrazu a dopieor po jakimś czasie to moglo dojsc do uszkodzenia wielu barzadow wewnetrznych, nerki mogą źle pracowac, watroba... bliska mi osoba po probie samobójczej leżala ponad 2 tyg w szpitalu i już sie nie obudzila, niestety zmarła... badz dobrej mysli i nie lam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosze piszcie
aha jesli po godzinie to the best:)) niestety w przypadku który wyżej podalam to bylo poltorej doby, a osoba polknela 2 opakowania jakichs psychotropow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to sie stalo
mozesz powoedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze piszcie
nie do konca znam przyczyny tego kroku...zreszta to nie to jest teraz wazne....jak sie wybudzi ze spiaczki bedzie potrzebna pomoc psychologa/psychiatry (to nie pierwsza proba), poki stan sie nie polepszy niczego sie nie dowiemy...i w niczym nie mozemy pomoc...ja nie naleze do rodziny i moja pomoc jest raczej bierna :(( z ostatnich relacji wynika, ze oprocz 2 opakowan relanium bylo jeszcze opakowanie jakis srodkow na obnizenie cisnienia....stan bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze piszcie
nadal nic sie nie zmienilo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos wie cos o tym prosze bliska mi osoba jest w takim stanie po zatruciu w spjaczce ktos cos sie orjetuje prosze odp mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można podać węgiel aktywny, który absorbuje toksyny, dzięki temu wchłanianie jelitowe, ułatwiając tym samym eliminacje ze stolcem. Podając węgiel, możemy jego działanie wzmocnić płukaniem żołądka, dodając węgiel do drugiej porcji podawanej wody. Dziwne że do szpitala osoba zatruta nie została zabrana, powinnaś pogotowie wezwać,od razu widać że to ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×