Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdarta skóra

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zaczelo sie od małego świądu przez hemoroidy i niekontrolowanego drapania sie w nocy, bardzo szybko sie pogorszyło i aktualnie mam bardzo zdarta skórę, łuszczy sie, saczy sie osocze i krew. Nie mogę użyć żadnej masci bo pieczenie jest potworne, nie pomaga juz bepanthen, detromecyna, ani zinalfat. Nie daje mi to spac nawet gdy biorę cos na sen, nie mogę normalnie funkcjonować w dzień. Proszę doradźcie jakis krem, maść lub coś innego co przyspiesza gojenie i łagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diabetegen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Balsam Szostakowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, mam nadzieję, że pomoże x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej...! piszesz autorze że drapiesz się podczas snu więc przyczyną nie są hemoroidy lecz owsica lub drożdżyca . Nie wyleczysz podrażnionej skóry samymi maściami. Najpierw musisz wytruć robale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chcesz trochę złagodzić stan skóry to smaruj linomagiem albo zwykłą oliwą jadalną , po posmarowaniu nie piecze i łagodzi stan zapalny skóry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelo sie od zwykłego swiadu hemoroidy i lekkiego podraznienia, w dzien jak jestem swiadoma to staram sie to kontrolowac, w nocy po prostu spie i nie mam możliwości, wiec tego nie kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a leczysz te hemoroidy ? Skuteczna na świąd i stan zapalny hemoroidów jest maść Avenoc , są też czopki . Jeśli po nich nie przejdzie to swędzenie to znaczy że oprócz hemoroidów masz owsicę . Owsiki by się rozmnazać w nocy opuszczają jelito i na zewnątrz o***tu znosząc jaja łaskoczą skórę co daje efekt świądu , dlatego drapiesz się w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad podraznilam skórę nie jestem w stanie bo potwornie piecze i narazie uzywam masci. W tym momencie na odlezyny i w miare pomaga, jesli nie przejdzie to inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej miał rację. Badałeś się na owsiki? Zauważyłeś je u siebie na ubraniach, przy wizycie w toalecie? O objawach poczytaj na www.bezowsikow.pl bo wygląda mi to znajomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badalam sie i juz nie musze. Bylam wkoncu u lekarza i teraz moge tylko ostrzec wszystkich, zeby nigdy nie leczyli sie na własną reke, ani nie szli do jednego lekarza jesli ma sie z wieksza iloscia chorob doczynienia. Bylo ze mna tak zle, ze wyladowalam w szpitalu, dermatolog przepisal mi leki na wykatowana skórę, a jak później sie okazało u proktologa wszystkie te leki zaszkodzily na to co miałam. Z moimi objawami jest wiele chorób dlatego nie warto bawic sie w ruletkę i leczyc na wlasna reke bo mozna bardzo pogorszyc stan. Ja miałam zapalenie m.in. Dziękuję za starania i prośba do osób które chciały mi pomóc, przekonujcie ludzi którzy będą szukac porady w takich sprawach, zeby koniecznie szly do lekarza bo to może skończyc się bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×