Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hotaru85

Zelixa - pytania i wrażenia - nowy wątek

Polecane posty

ponieważ w poprzednim wątku jest ponad 900 stron i jest problem z odpisywaniem proponuje przeniesienie dyskusji tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lively
jestem za :) i ponawiam pytanie. czy wszystkie macie zelixę przepisaną przez lekarza czy może któraś z was kupowała przez internet? w aptekach tego nie mają, a w internecie pełno tego, tylko nie wiem które ogłoszenia są wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lively: ja mam receptę od lekarza, z tym że miałam na Meridię, aptekarka zaproponowała zamienniki: afibron i zelixę, ale to i tak wszystko jedno i to samo. chciałam kupić przez internet ale bałam się, że dostanę jakiś inny środek i zaszkodzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lively
tylko że mi mimo nadwagi lekarz nie przepisze, powiedział jak przyszłam do niego że On takich środków nie przepisuje, a w mojej małej mieścince nie mam do kogo iść z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaczelam brac zelixe,postanowilam wzyc sie co 2 tydz.Po dwoch tyg schudlam 4kg,teraz drugie wazenie przypadnie mi 20.02.Mina 4 tyg.Moje codzienne odzywianie wyglada mniej wiecej tak: rano srednia kromka ciemnego ziarnistego chleba z jakas wedlinka i goraca herbata bez cukru,potem miedzy godz 13-14 jem jajecznice z jednego calego jajka i dwoch zoltek,do tego srednia kromka chleba i gorac herbata,i to jest moj ostatni posilek.W wieczornych godzinach grejfrut.Jestem jak narazie bardzo zadowolona i czuje po sobie,ze jeszcze schudlam,no ale wazenie dopiero w sobote:).Do tego jeszcze,codziennie smaruje brzuch i bioderka balsamami regnerujacymi,antcel,przy tym masujac,poniewaz jestem po ciazy a brzuch jednak od jedzenia sporo mi urusl i boje sie,ze skora moze wygladac niezaciekawie po schudnieciu.Ogolnie po tych tabletkach czulam sie w miare dobrze,wiadomo troche oslabiona,poddenerwowana,czasem senna,ale bylo do zniesienia,do pewnego momentu.Ostatnio zaczela mnie bolec glowa,przedwcoraj myslalam,ze mi eksploduje,nie moglam ani siedziec ani lezec,w ostatecznosci wzielam ketonal i bol jakos minal.Chcialam sie dowiedziec,poniewaz slyszalam ze osobom,ktore nalogowo pala i zazywaja te tabletki moe grozic wylew,poniewaz zelixa podnosi cisnienie a palenie papierosow zweza naczynka.Czy jest ktos kto moglby mi cos powiedziec na ten temat?,poniewaz naprawe zaczelam sie niepokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia821
Hej! jak tak czytam wasze wypowiedzi to sie zastanawiam czy ktoras z was robila juz sobie przerwe w braniu zelixy i wrocila do zwyklego zycia bez niej?? otoz tak realia sa takie ze fajnie sie bierze biala tabletke ktora jak same wiecie chamuje nasz apetyt ale zawsze jest jakies ale...ja bralam zelixe 6 miesiecy..zmniejszajac dawke wedlug zalecen lekarza i gdy nagle nadszedl dzien bez tabletki ...okazalo sie ze jest to nie mozliwe...bolala mnie glowa bylam tak nerwowa ze nawet szept mnie doprowadzal do furi,serce mi bilo jak oszalale ,nie moglam spac ,poprostu detoks...po miesiacu hmm apetyt wrocil..zachamowania sie skonczyly..efekt jojo gwarantowany!! a bylo tak pieknie:) Dobra rada z mojej strony ...jesli bierzecie zelixe lub meridie lub wogole jakis inny odpowiednik ..nie liczcie na to ze bez ćwiczeń i wogole jakiegokolwiek wysliku fizycznego bedziecie piekne szczuple i juz tak na zawsze:) ja schudlam z zelixa w pierwszych 6 tyg 17kg. (ogolnie 25kg)..czulam sie swietnie ale learz byl przerazony bo stalo sie to za szybko pozniej waga spadala juz wolniej ....ale nie oszukujmy sie dietka dietka nawet przy tabletkach ...bo zle nawyki nas tucza a dobre odchudzaja...a nie boska tabletka Meridia czy zelixa:) pozdrawiam i zycze udanego odchudzania bo wiem jak ciezko sie zrzuca zbedne kilogramy..... ps. nie bierzcie tego świństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga88
hej, ja jeszcze nie kupiłam tych tabletek ale jestem już na dobrej drodze, żeby iść po receptę do lekarza, boję się jednak efektu jo-jo, który może być po ostawieniu tabletek. Wie ktoś może jak jest po...Czy da się utrzymać wymarzoną wagę. Ja mam zamiar schudnąć 10 kg i więcej mi nie potrzeba... ale nie chciałabym przypadkiem przytyć drugie tyle gdy skończę kuracje... Dziewczyny-rozwiążcie moje wątpliwości co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia821
hej malaga...tak jak juz napisalam jesli sama wezmiesz sie za siebie bez tabletek to napewno wlaczysz dobre nawyki zywieniowe na stale i nie bedzie efektu jo jo ale niestety musze cie zmartwic bo po zelixie efekt jo jo murowany...chyba ze bedziesz sie zdrowo odzywiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytewala44
dzieki tym tabletkom ubylo mi 20 kg w ciagu 10m czuje sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko pytam was
gdzie wy chcecie kupić te tabsy skoro ostatnio czytałam ze wycofuja sprzedaz z aptek i to zarówno meridie i zalixe jak i inne odpowiedniki? ja brałam meridie 10 miesiecy. po odstawieniu tyję al enie chce juz wiecej brać z reszta i tak ma jej juz nie byc w aptekach wiec tak z ciekawosci pyatm gdzie chcecie kup. te tabl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam was: ja wczoraj dostałam receptę i wczoraj kupiłam, nie słyszałam nic o wycofaniu ani od lekarza ani od aptekarki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: czy bierzecie tabletkę na czczo czy podczas posiłku? o której godzinie? czy odczułyście jakieś negatywne skutki łączenia jej z kawą? Ja mam już nawyk, że rano piję kawę, później koło 12 drugą, pierwszy posiłek jem dopiero koło 14-15.. nie wiem za bardzo jak to zgrać, żeby było dobrze, czy muszę/powinnam jeść śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATMAT17
Dzisiaj wzięłam 13 tabletkę mój efekt to 3,5 kg mniej . Na początku miałam suchość w ustach nie mogłam spać i miałam dołek psychiczny , ale jeść się nie chciało a to najważniejsze . Niestety teraz apetyt powraca , wieczorem jestem strasznie głodna i zastanawiam się czy organizm nie przyzwyczaił się do nich . Zastanawiam się czy nie zacząć brać 1.5 tabletki jako że mam Zelixe 10 mg . Może miał ktoś podobny problem i zechciał by odpisać . Tak strasznie pragnę schudnąć i potrzebuje pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia taka
Dziewczyny, ja ostatnio prosiłam lekarza o receptę, ale powiedział mi że wycofują zelixe i meridię,ponieważ okazuje się że te tabletki robią więcej złego niż dobrego. Jeżeli to prawda to zastanówcie się czy warto narażać swoje zdrowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwala44
ja tabletke biore rano mala kanapeczke i kawke pozdrowienia zpoczatku wagi ubywa potem jest postoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluś85
KATMAT17 ....ja kiedyś też brałam te tabletki, ale po paru miesiącach już nie działały, potem zrobiłam przerwę bo myślałam że organizm sie od nich odzwyczaił ale niestety tak samo zero efektu czułam niestety głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja biore Zelixe juz pol roku. Jestem zachwycona wynikami bo po urodzeniu dziecka wazylam 70 kg a teraz 56kg.Recepty biore tylko od lekarza. Boje sie zamowic przez internet bo nigdy niewiadomo co tak naprawde przysla. Ale mam problem bo juz moj lekarz nie chce mi przepisywac Zelixy bo twierdzi ze moge brac tylko pol roku. Zreszta to moze i dobrze bo ta waga mi zupelnie odpowiada. Zaczelam nawet po troszku odstawiac Zelixe tzn biore tabletke co drugi badz trzeci dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcrew5
Witam, Mi niestety zalixa nie pomogła, w ogóle nie odczułem żadnego działania. Zjadłem 30 tabletek i nic. Niestety kupiłem opakowanie 60 (przepisane przez lekarza) i drugie 30szt moge odstąpić. Zdjęcia tabletek i opakowania moge przeslac na maila. zainteresowanych proszę o kontakt: bcrew5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
ja byłam ostatnio u lekarza rodzinnego i nie przepisała mi juz zelixsy bo ja i meride wycofali zaptek!!!!NIESTETY!!!!Mam jeszcze kilka tabletek i od ponad wdoch miesiecy biore ja co dwa trzy dni-waga spada ale nie tyje.Kuracje zaczełam w listopadzie i od tego czasu mam 14 kg mniej-SUKCES!!!!BOJE SIE że jak skończą sie tabletki silna wola może okazać sie niewystarczająca by dalej chudnąć!!!! więc mam pytanie czy sa jakieś dobre odpowiedniki zelixsy do kupienia bez recepty??!! bardzo mi zależy na tym jeśli ktoś zna taki żeby napisał!pozdro dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie szczerze ze tez sie bardzo boje aby po odstawieniu nie przytyc no i jestem w szoku ze wycofali te leki w ogole o tym nie wiedzialam. Szkoda bo uwazam ze sa bardzo skuteczne i ja nie odczuwalam zadnych skutkow ubocznych a wrecz przeciwnie zelixa dodawala mi power'a. Od kiedy zaczelam ja brac nie odczuwam zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu skończyłam brać zeliksę.Brałam ją 1,5 m- ca.Schudłam 4 kg.Wydało mi się to za mało żeby się truć ponieważ poczytałam trochę na ten temat i rzeczywiście skutki uboczne są lecz te o których nie wiemy mogą być jeszcze gorsze.To jak czujemy się w trakcie brania zeliksy jest różne tak jak ludzie.Teraz wraca mi radość życia i apetyt.Pilnuję się jednak bo żal mi sylwetki którą pewnie utracę jeśli będę znowu jeść co popadnie.Dziewczyny: jest efekt jojo i naprawdę trzeba wyjść z kuchni zanim ulegniemy pokusie jedzenia.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy odstawie calkowicie zelixe to bede stosowac metode silnej woli :P Zreszta nie wiem czy dobrze rozumuje ale mnie sie wydaje ze skoro po 6 miesiacach brania tych tabletek udalo mi sie schudnac to zoladek sie skurczyl. Przeciez to widac po porcjach juz nie potrzebuje tyle jedzenia co wczesniej. No wiec pozniej wystarczy tylko dobrze dobierac porcje posilkow aby ponownie nie rozepchac zoladka. nie wiem czy dobrze mysle okaze sie to pozniej. Nie wiem czy wy tak macie ale gdy ja rano wezme tabletke to moge caly dzien nic nie jesc i nie odczuwam glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemon84
witam wszystkich Ja dziś byłam u lekarza , przepisał mi zelixe i bez zadnych problemów kupiłam ją w aptece. iI z tego co mi powiedziano w aptece to z tym wycofywaniem to jeszcze troche potrwa, wiec spokojnie można się jeszcze zaopatrywac w te specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata36ww: może na początek weź pół tabletki i zobacz, jak organizm zareaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata36W
JUZ WZIEŁAM TROCHE MI TAK DZIWNIE ROZPIERA MNIE ENERGIA I JAK BY SERCE SZYBCIEJ BIJE ALE DAM RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia23
znacie inne podobne do zelixsy tabletki na odchydzanie . szkoda by było zaprzepaścic 4 miesiace i te 14 kg jetsem na diecie troszke cwicze jak czas pozwala ale po chormonak jakie dostałam kilkanasie lat temu przytułam a raczej roztyłąm sie i teraz cieszy mnie kazdy kilogram w doł.chcem dalej chudnąc jedank obawiam sie że bez zelixsy nie dam rady.Dlatego prosze Was abyście podpowiedzieli jakie inne tabletki bez recepy warto kupic i cieszyć sie z ubywających kilogramów.pozdrwiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×