Odpowiedz na ten temat

Zespól Downa ?

• OSHEE 2017.04.21 [20:01]
    Witam usmiech.gif
    Pytanie jest dość nie typowe Czy jest prawdopodobieństwo aby przypominać Zespół Downa ,a go nie mieć ? od pewnego czasu mam z tym problem gdzie nie pójdę słyszę głupie komentarze na swój temat cytuje'' On ma twarz Downa '' W mojej książeczce urodzenia mam wyraznie napisane 10/10 Skala Apgar .nie wiem też jakie badania mogę wykonać w tej kwestji ,co prawda młodo wyglądam nie starzeje się .borykał się ktoś kiedyś z takim problemem ?
  • gość 2017.04.22 [07:56]
    Zespół to nie tylko twarz ale i zachowanie , postrzeganie świata i radzenie sobie z przeciwnościami a u Ciebie jeśli już masz w twarzy jakieś podobieństwo do tych osób to tylko wygląd bo jak widzę myślenie masz ok .
    W jakim wieku jesteś autorze i czy jesteś juz samodzielny czy jeszcze się uczysz ?
  • gość 2017.04.22 [08:56]
    poczytaj tutaj , zobacz czy pasują do ciebie opisane cechy :
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%8 2_Downa
  • OSHEE 2017.04.22 [11:23]
    Mam 22 lata Skończyłem liceum ogólnokształcące (prywatne ) i tak się zastanawiam bo z cech nic do mnie nie pasuję na wiki przeczytałem cały artykuł . Wszystko zaczęło się tzn mój wygląd zaczął się pogarszać jak strasznie piłem Alkohol ''piwo '' kiedyś nikt mnie do niego nie porównywał a ,dziś to jest jakiś dramat ,rozmawiałem o tym z rodzicami ,jednak oni uważają że przesadzam,no ale nie codziennie dostaję się takie newsy że ma się twarz downa ,poważnie można dostać twarz downa z wiekiem ?
  • gość 2017.04.22 [12:07]
    Skończyłes liceum , żadna z cech nie pasuje do Ciebie więc nie masz sobie co wmawiać tego zespołu.
    A że czasem słyszysz takie komentarze?
    Przyczyna może być zupełnie inna a mianowicie:
    Piszesz że to stało się po piciu dużych ilości alkoholu , może więc to picie zaszkodziło /ci na nerki i masz opuchnietą twarz , oczy i z wyglądu kojarzą cię z takimi osobami .
    Albo cierpisz na zespół Cushinga gdzie twarz staje się dziwnie nalana .
    Przestań pić , zrób podstawowe badania z krwi , na tarczyce, mocz kreatyninę i zobaczysz czy przypadkiem jakaś choroba nie powoduje że tak cię postrzegają inni.
    A może to określenie słyszałeś wtedy kiedy byłes pijany?
    Czesto osoby pijane nawet nie zdają sobie sprawy że wyglądem upodabniają się do ludzi uposledzonych .
  • OSHEE 2017.04.22 [12:31]
    A Więc tak : ja od 5 miesięcy nie piję ,zdrowo się odżywiam Tzn catering 5 posiłków dziennie ) ponieważ ,kiedy piłem bardzo szybko przytyłem ale udało mi się już schudnąć około 7 kg ) .
    I Właśnie zaprzestałem pić i zaczęły się komentarze na mój temat zauważyłem także zaczerwienienie policzków i straszne pieczenie ich ,takie jak by poty i wtedy mój kształt twarzy się zmienia .Usg tarczycy nie wykazało niczego złego tak samo jak morfologia jedynie mam skrzywienie kręgosłupa.Wspomnę jeszcze o tym ze kiedy piłem alkohol jadłem tylko fast -food tylko kfc codziennie .
  • OSHEE 2017.04.22 [12:34]
    Póki co moja waga to 85kg przy 175cm
  • gość 2017.04.22 [12:47]
    To poczytaj o zespole coshinga , to choroba gruczołu przysadki mózgowej :http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/hormony /choroba-cushinga-przyczyny-objawy-leczenie_38321.html
  • OSHEE 2017.04.22 [13:05]
    Ja Wykonam to badanie owszem warto sprawdzić ,tylko jeżeli wszystko będzie prawidłowo to wtedy w czym szukać problemu ? Bo rozumiem że to wszystko spowodował alkohol ..
  • OSHEE 2017.04.22 [13:07]
    Z góry Dziękuję Ci za Pomoc ,każdy mnie wyśmiewał jak się o to pytałem nawet moi rodzice tak więc zostałem z tym sam :/
  • gość 2017.04.22 [15:17]
    Trudno powiedzieć czy to wina alkoholu , może to Twoje przewrażliwienie na tym punkcie bo jak już wcześniej pisałam możesz mieć taką urodę i stąd skojarzenia osób z takimi osobami.
    A możesz napisać kto tak mówił o Tobie (obca całkiem osoba czy znajoma ) i w jakich okolicznościach ?
    Czy np słyszałeś to jak szedłeś ulicą z ust osób dorosłych , czy jakich małolatów , czy może grupy nastolatków?
    Czy ktoś to powiedział Ci prosto w twarz , jeśli tak to kto i w jakich okolicznościach ?
    Czy może to było wypowiedziane w kłótni ?
    Autorze jeśli nie widzisz u siebie związku z tym zespołem , jeśli czujesz się normalnie a nie jak upośledzony to NIE WARTO przejmować się opiniami innych .Ważne jest to że taki nie jesteś i ty o tym wiesz !!!
    A ludzie są wredni i jak zobaczą że Cię takie porównanie boli bedą to wykorzystywać by Ci dopiec.
    Głowa do góry i bądź sobą nie zwracaj uwagi na głupie komentarze.
  • OSHEE 2017.04.22 [16:38]
    Zacznę od początku
    Wszystko zaczęło się w gimnazjum właśnie wtedy pierwszy raz zaczęli ,mnie wyzywać dokładnie ''Maćka Z Klanu'' któregoś pięknego razu wybuchłem powiedziałem sobie''Dosyć zrobiłem sobie pasemka zacząłem ubierać się w markowe ciuchy (Rap)
    zacząłem palić papierosy i Po tej przemianie nikt mnie już nie wyzywał nawet poznałem dziewczynę usmiech.gif
    Niestety pasemka zeszły włosy przestały mi się układać czerwieniłem się, pojawiła się kolejna szkoła, szkoła zawodowa i znowu ten sam problem Straciłem kontrolę nad sobą i zacząłem pić bardzo dużo piwa .
    Pojawiła się pierwsza praca i niestety musiałem się zwolnić bo ''ludzie dorośli cytuję''spójrz do lustra ja pytam o co chodzi? a oni masz downa schowaj się .
    Wczoraj kiedy wracałem w tramwaju jakas dziewczyna gadała do drugiej on ma twarz''downa'' a ja się zaczerwieniłem i wysiadłem z tego tramwaju .Sytuacja jest na tyle okropna że ja powoli zaczynam wierzyć ze mam ten zespół to już psychika .. smutas.gif
  • OSHEE 2017.04.22 [16:39]
    Zacznę od początku
    Wszystko zaczęło się w gimnazjum właśnie wtedy pierwszy raz zaczęli ,mnie wyzywać dokładnie ''Maćka Z Klanu'' któregoś pięknego razu wybuchłem powiedziałem sobie''Dosyć zrobiłem sobie pasemka zacząłem ubierać się w markowe ciuchy (Rap)
    zacząłem palić papierosy i Po tej przemianie nikt mnie już nie wyzywał nawet poznałem dziewczynę usmiech.gif
    Niestety pasemka zeszły włosy przestały mi się układać czerwieniłem się, pojawiła się kolejna szkoła, szkoła zawodowa i znowu ten sam problem Straciłem kontrolę nad sobą i zacząłem pić bardzo dużo piwa .
    Pojawiła się pierwsza praca i niestety musiałem się zwolnić bo ''ludzie dorośli cytuję''spójrz do lustra ja pytam o co chodzi? a oni masz downa schowaj się .
    Wczoraj kiedy wracałem w tramwaju jakas dziewczyna gadała do drugiej on ma twarz''downa'' a ja się zaczerwieniłem i wysiadłem z tego tramwaju .Sytuacja jest na tyle okropna że ja powoli zaczynam wierzyć ze mam ten zespół to już psychika .. smutas.gif
  • OSHEE 2017.04.22 [16:42]
    Dodam jeszcze że ludzie się na mnie dziwnie patrzą ,nie wiem na co ale straszne to uczucie czasem mam ochotę spytać ich czy chcą autograf .
  • gość 2017.04.22 [17:18]
    Oj widzę że sam się nakręcasz .Tak jak napisałam powyżej nie przejmuj się ludzkim gadaniem .
    Jeśli nie jesteś na tyle silny by sobie poradzić z tym problemem to idź do psychologa , on Ci pomoże zaakceptować siebie i nie doszukiwać się wad , których nie masz.
    W szkole zapewne złośliwie się tak do Ciebie zwracali , teraz w pracy ...no cóż... chyba pracujesz z jakimiś mało inteligentnymi nieukami skoro w ten sposób do Ciebie się zwracają .
    Autorze , ludzie mają różne twarzy które innym kojarzą się z różnymi postaciami .Na przykład sławny francuski komik (nie pamiętam jak sie nazywał) był podobny do konia i wiesz co? wcale się tym nie przejmował .Cóż taką miał urodę i co miał zrobić .
    Ty niekoniecznie musisz być podobny do "maćka " ale może niektórzy Cię tak postrzegają .Miej to w nosie.
    Przestań się tym przejmować .
    Wiesz co? jeśli nie jest to dla Ciebie problemem to wyślij mi swoje foto , powiem Ci czy osoby które Cię tak oceniają mają choc odrobinę racji.
    megi-601@o2.pl
  • OSHEE 2017.04.22 [18:13]
    Okej usmiech.gif Podesłałem ci moje foto na pocztę
  • OSHEE 2017.04.22 [18:20]
    Pod tym linkiem https://mateo33.flog.pl/ jest też mój flog na którym są moje zdjęcia .
  • gość 2017.04.22 [18:27]
    Autorze !!! no gdzie Ty jesteś podobny do Downa ???
    Patrzę i patrzę i szczerze NIE WIDZĘ ŻADNEGO podobieństwa ani do "macka" ani żadnego innego tego typu człowieka .
    Spójrz w lustro , jesteś super facetem i nie wmawiaj sobie bzdur.
    Wydaje mi się że Ty masz uraz ze szkoły kiedy koledzy Cię tak nazwali (pewno złośliwie ) i zapadło Ci to tak bardzo w psychikę ze teraz doszukujesz się takiego samego postrzegania Cię przez innych.
    Ja bym Ci dała kopa w tylną część ciała za to co sobie wmawiasz .
    Wiesz , mi na tym zdjęciu przypominasz Paskala Brodnickiego.
  • OSHEE 2017.04.22 [18:33]
    Kurczę w takim razie po prostu w moim mieście (Szczecin) mieszkają ludzie którzy,nigdy nie widzieli osoby z zespołem downa .Bardzo się Cieszę i cieszę się że zadałem pytanie tutaj i otrzymałem odpowiedz bo pewnie gdyby nie to ,by siedział i znowu ''pił'' a tego nie chce mam coś pecha do ludzi i być może Miasto Szczecin nie jest miastem dla mnie ....
  • gość 2017.04.22 [18:36]
    Szczecin nie jest przyjazny do życia, potwierdzam. Ludzie są bardzo agresywni, można dostać po gębie za nic.
  • gość 2017.04.22 [18:38]
    Autorze zerknij do poczty .
  • gość 2017.04.22 [18:42]
    To Twoje zdjęcia? Ja też nie widzę żadnego podobieństwa do osoby z zespołem downa. Przystojny z Ciebie facet.
  • OSHEE 2017.04.22 [19:10]
    Dziękuje za szczere słowo usmiech.gif
    Raz jeszcze dziękuję !
    Serdecznie pozdrawiam !
    edytowano 2017.04.22 [19:25]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...