Odpowiedz na ten temat

zgorzel zęba!!!!!!!!!!

• agnieszkaaaaaa21 2012.01.03 [13:12]
    Hej ok miesiaca,zaczeły mnie strasznie bolec zęby, póżniej po kolei różne,a to jeden na dole a to znów dwa na górze .Ból sie nasilał,był caly czas . Pozniej zaczęła bolęc mnie jedynka i tak przez tydzien, pulsowanie,ból aż pod nos. Poszłam z okropnym bólem do dentysty,okazało sie ze to zgorzel, wywierciła dziure dostała sie do kanału. Okropny smród z zęba , ból po kilku dniach minął , mija trzeci tydzień czuje ból pod nosem jak dotykam, ząb dalej boli. Dziure mam otwarta,dentystka twierdziła ,ze musi mi minąć bol,zanim da antybiotyk. ząb dalej smierdzi okropnie. Wtykam w niego wate jak jem,ide 5 do dentysty ,boje sie ze bede musiala usunąć .
  • sasanka??????? 2012.01.03 [13:16]
    a nie dostałaś nic przeciwbólowego?
    ja w tym roku też tak miałam i dostałam normalnie antybiotyk i przeciwbólowo ketonal w tabletkach raz dziennie i po 2 tygodniach normalne leczenie
  • agnieszkaaaaaa21 2012.01.03 [13:20]
    Właśnie narazie nie, mecze sie okropnie. Przeciwbólowe typu apap nie pomagaja. Antybiotyk ma mi dac na tej wizycie piątrgo
  • sasanka??????? 2012.01.03 [13:22]
    zmień dentystę bo ten jest jakis kiepski i leć natychmiast co to za wymysł,ze musi przestac boleć?!
    powinien dać ci leki od razu i to super przeciwbólowe a antybiotyk to juz obowiazkowo!
  • agnieszkaaaaaa21 2012.01.03 [13:26]
    A czy mogę isc na fundusz zdrowia w innym miescie do dentysty, niz w tym ktorym mieszkam.
  • mateusz21 2013.07.07 [00:26]
    Nie zawsze da się oczyścić kanały, w przypadku zgorzeli ząb jest martwy a znieczulenie nic nie pomoże. Najczęściej wtedy zostawia się otwarty ząb, ciśnienie spada, brak ucisku i ból przechodzi a potem intensywne czyszczenie kanałów kilka razy i wkładki do kanałów bakteriobójcze i po 4-6 wizytach zą jest wypełniany i plombowany.
  • Bunia 37 2014.01.21 [07:51]
    Zmień lekarza!!!Wczoraj poszłam do lekarza w identycznej sprawie.Wyczyściła,założyła lekarstwo,trzeba będzie kilku wizyt jeszcze.Najważniejsze że nie boli smiech.gif .Trzymam kciuki.
  • lonpart 2015.02.20 [16:41]
    Bo do dentysty to trzeba chodzić regularnie, to potem będzie sama przyjemność.. niestety wszyskto kosztuje smutas.gif i tutaj już rodzi się problem, ech.. o zgorzelu polecam poczytać: http://www.zebow.choroby.biz/Zgorzel+z%C4%99b a a jak będzie problem to do dentysty, góra do 3 wizyt w zależności od zaawansowania problemu i po krzyku smiech.gif tylko trzeba się najpierw odważyć jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...