Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aalfa

zielone paznokcie po tipsach

Polecane posty

Gość niah
to wygląda na gnicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardziej
grzybica, a raczej jej odmiana. Tzw. "zespół zielonych paznokci", czyli zapalenie wałów paznokciowych z zielonym zabarwieniem płytek, spowodowane zakażeniem przez Pseudomonas aeruginosa. Do zakażenia dochodzi u osób często moczących ręce w wodzie z dodatkiem detergentów - gospodyń domowych, zmywaczy naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardziej
Aalfa - życzę Ci tego :) Tyle, że manicurzystka mogła Ci niechcący tego grzybka zaszczepić - jeśli mogę coś doradzić - idź do dermatologa - wtedy będziesz wiedziała na 100% co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL---------
Przyczyny zmiany koloru płytki paznokciowej Żółty Grzybice Łuszczyca Zespół żółtych paznokci (YNS) Lakiery do paznokci Leki: karoten, tetracyklina, mepakryna, penicylamina, lit, sole złota, witamina D Żółtaczka Amyloidoza AIDS Brązowy Leki i barwniki: tetracyklina, sulfonamidy, chlorpromazyna, cignolina, nadmanganian potasu, azotan srebra Kosmetyki: lakiery do paznokci, henna Choroby tarczycy Ciąża Nikotyna Hendersonula, Alternaria, C.albicans, Proteus mirabilis Niedożywienie Czarny Znamiona Związane z rasą (ok. 100% osób w średnim wieku pochodzenia afro-karaibskiego) Uraz Czerniak złośliwy Leki: cyklofosfamid, busulfan, bleomycyna, doksorubicyna, hydroksymocznik Grzybica Szary Srebrzyca (Argyria) Choroba Wilsona Zielony Aspergillus Pseudomonas aeruginosa Choroby pęcherzowe Krwiak Czerwony Naczyniak Purpurowy Glomus tumor Enchondroma Choroba Dariera Liszaj płaski Toczeń rumieniowaty Porfiria RZS Warfaryna Heparyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudaaa
Moim zdaniem, tipsy nie były szczelne i dostała się pod nie wilgoć, przez co doszło do zakazenia jakąś bakterią. Zamiast myśleć o nałożeniu nowych, idź do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
nie no, jak ty tepa jestes. zielone paznokcie po tipsach i jeszcze myslsisz o zalozeniu nowych. Przeciez widzisz ,ze cos jest nie tak . Ty nie powinnas isc do dermatologa ale chirurga na przeszczep mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble to strasznie
idz do lekarza nie zakladaj tispow bo wcale sie nie podobaja facetom wygladaja jak kolorowe protezy. juz wyszly z mody nosza je tylko wiesniary naprawde. sorry dziewczyny ale to prawda za granica nikt ich nie nosi bo sa poprostu nieelahanckie. nosilam je przez 3 lata ale sciagnelam przez 4 m-ce nie rosly mi paznokcie dopiero teraz . mam swoje ladne i bardzo jestem z nich dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
i do tego jeszcze masz luszczyce skory glowy. chyba z jakies zadupionej wiochy jestes,ze ci sie do studni po wode nie chcialo chodzic i syfa zalapalas. nu nu dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koSmety. Czka
Po kleju loreala paznokcie podbarwiają się czasem na taki odcień. Wmasuj kilka razy sok z cytryny, to jest banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
w zyciu jestem zakąpleksiona i cicha a na forum potrafię pszeklinac, ublizac chciala bym taka byc w realu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru. do tej wyzej
sorki,ale tepoto ja nie popelniam takich podstawowych bledow ortograficznych. pSZeklinac :-D dobre sobie. zaloze sie ,ze aalfa to napisala , bo prawde napisalam ,ze sie dziewczyna nie myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coż..
czyli wniosek taki, że tipsów nie należy zakładać. ani to ładne, ani zdrowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×