Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moro

ziemia egipska bikor czy ikos

Polecane posty

Gość moro

czy ktos wie jaka jest różnica bikor ? ikos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie używałam Ziemi Ikos, mój wybór padł na bikor i jestem zadowolona:) Przede wszystkim ze względu na jej naturalny skład:) A to ważne dla mnie, bo mam wrażliwą cerę i muszę uważać co na nią nakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
tylko bi-kor ionne to podrobki naprawde ci mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech swoje kupi
Ja mialam bikora, pierwszy i ostatni raz. mi sie nie podoba, jak dla mnie produkt przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ale bi kor jest oryginalny a ikos i jest jeszcze lavertu to podroby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Zimie Egipską, to trzeba uważać na podróbki, bo pełno tego krąży w internecie, zarówno jednej jak i drugiej firmy :/ Już dawno przestałam kupować kosmetyki na allegro...raz się przejechałam i podziękowałam :) Tak jak poprzedniczka zamawiam bezpośrednie w sklepie BIKOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarlinka
Prawda jest taka, że to ziemia Ikosa jest pierwszym tego typu, pełnowartościowym kosmetykiem. Przecież kosmetyk Bi-kor był produkowany właśnie przez firmę IKOS :-) Tak więc jeśli mówicie o prawdziwej i oryginalnej ziemi, to tylko marki IKOS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza owszem. Ale Ziemia BIKOR jest równie prawdziwa, jak i równie oryginalna. Poza tym jest super wydajna i ultra naturalna, ale mi się zrymowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjubek
Dokładnie - oryginalny jest jeden i drugi kosmetyk, tak więc zarówno ziemia Bikor jak i ziemia IKOS są pełnowartościowymi produktami, a to już na jaki konkretnie kosmetyk się zdecydujecie zależy od Was samych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmejras
Ziemia Ikos jest wartościowym kosmetykiem - to mogę na pewno stwierdzić. Jej dużym plusem jest wydajność - jedno opakowanie jest wystarczające nawet na kilka lat, chociaż to jeszcze zależy od tego, jak się korzysta. Generalnie ziemię tej firmy mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna sss.
Miałam przez bodaj 2 tygodnie możliwość sprawdzenia jednej i drugiej ziemi. Ziemię Ikos miałam ja, a ziemię Bi-kor moja ciocia na wakacjach. Uważam, że Ikos się lepiej trzyma i jest wydajniejszy - jakoś mniej go nakładam dla uzyskania efektu. Oczywiście to tylko moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikoserka
Ja miałam ikos ,była super ,bo i wybór odcieni do cery jasnej i ciemnej.Teraz sie skusiłam na bikor i jestem zła na siebie jak dla mnie jest za ciemna gorzej się nakłada .Wracam do ikos do jasnej karnacji europejskiej, właśnie na święta robię sobie prezent-i nie dam sie więcej zbikerować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne pity to zwykly puder.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bikor to jedyna oryginalna ziemia egipska, IKOS do odłam firmy, który powstał wiele lat temu i sprzedaje podróbki. To tyle na temat oryginałów. A który jest lepszy-kwestia gustu. Każdemu pasuje coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yera
a ja przez wiele lat używam glinki Bikoru , bez zastrzeżeń , trafiłam na tą Lavert - masakra,jest sucha , kruszy się i najważniejsze słabo rozprowadza, pełna tylko na wierzchu , a po wytarciu ma pełno dziur : (może to powietrze , albo niedoróbka , albo najzwyklejsza ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wierna ziemi bikor już od 6 lat i nie zamienię jej na żadną inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole Peggy Sage brązową, ma lepszy kolor i nadaje si,ę do konturowania, te egipskie za pomarańczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze kupuję ziemię egipską Bikor, pierwszy raz kupiłam na targach , a ostatnio w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga chwalę się, mam już nową najnowszą ziemię egipską Bikor. Jest jeszcze lepsza od poprzedniej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze Bikor jest lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Bikor nie jest podrobiony to czemu co chwile zmienia opakowania i logo? IKOS jest jedyną prawdziwą ziemią egipską. Dlatego dalej ma głowkę Tutenhamona i nazwę Ziemi na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm bikor zmienił całą grafikę - strone internetową, ulotki itp., nic dziwnego, że próbują się odróżnić od innych skoro tyle firm ją podrabia. a w sumie to ikos nie nazywa się "ziemią egipską" tylko jakimś "tanning clay" http://cosibella.pl/pl_PL/p/Ikos-Egyptian-Tanning-Clay-7g-Mediterran/89 to chyba jednak oznacza, że nie jest to "Ziemia Egipska" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już 3 ziemię Bikor, pierwszą kupiłam na ich firmowym stoisku w Poznaniu, a niedawno również w Poznaniu w salonie Beauty Premium na Ratajach. Przez te kilka lat bardzo zmieniła się szata graficzna opakowania, nawet mam wrażenie że sam produkt lepiej nakłada się niż kiedyś. To mój idealny kosmetyk, nie zamienię go na nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Bikor <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie to i tylko nie na ślub, opamiętajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareszka
A ten bronzing stone ze swederm któraś z Was miała? Jest o połowę tańszy, a podobno to to samo. Na fb opinie jak najbardziej pozytywne, może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×