Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o3na15

zła decyzja..tatuaż........Pomocy!

Polecane posty

Gość o3na15

Witam!! Mam pytania do osób które mają tatuaże lub kiedykolwiek miała cos z tym wspólnego, a wiec..Kilka miesięcy temu zrobiłam sobie tatuaż na plecach (na dole)zrobił mi go kolega, wiec łatwo sie domyslić ze nie jest on profesjonalny, jest dość duży no i strasznie mi sie nie podoba, no ale za gupote musze teraz płacić...strasznie sie go wstydze:/ chciałabym sie dowiedzieć czy można go jakoś usunać w salonie albo zmienic wzór lub go jakoś skorygować lub co kolwiek innego z nim zrobić??a takze o koszty takich zabiegów.... Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poie3m dg
witam niech twoj post bedzie przestroga dla wszystkich szalonych nastolatek marzacych o 'dziarce na krzyzu' usuwanie tatuazu jest cholernei bolesne i drogie poza tym polega ono na tym ze nei ma koloru ale blizn azostaje moglabys wstawic zdjecie tego tatuazu wteyd bylbym wstanie powiedziec ci czy da sie go przerobic powinnas pojsc do PROFESJONALNEGO studia tatuazu pokazac to cudo i spytac czy dalo by sie z niego zrobic cos innego czasami sie daje pozdr acha btw sama mam tatuaze zrobione profesjonalnei i z przemyslanych wzorow ale teraz nei moge na nie patzrec :/ i sa moim kompleksem wiec ci erozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralaliszka
a ja zrobilam malutki tatuaz dawno temu. na krzyzu i nie ogladam go nawet nie pamietam ze go mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam to samo :o polecam cover-up czyli perzeróbka starego tatuazu. musisz pojsc do profesjonalnego studia i cos pokombinowac moze jakis tribal albo go wycieniowac? trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poie3m dg
no wlasnie ztym ze powinnas sie liczyc z kosztami i z tym zew bedzie to wypadkowa tego da sie z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o3na15
poie3m dg =====> ten tatuaż to tribal, prypominający nietoperza :/ jest pozatym bardo jasny ( powinien być jeszcze raz poprawiany ale sie nie odważyłam) zastanawiam sie nad użyciem tego kremu dermasal tylko wydaje mi sie że to jest ściema:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
wywabianie duzo kosztuje,to jest zabieg laserowy i jak duzy tatuaz to tez problem najlepiej isc do kogos kto dobrze robi,niech sprobuje przerobic moj maz robi tatuaze,wiec wiem ze duzo osob przychodzi z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam laser to chyba jedyna najskuteczniejsza w naszych czasach metoda choc barddzo kosztowna. Moja kolezanka miała malutki tatuaz dłoni i usuneła go miesiac za pomoca siarki od zapałki _ poprostu przez miesiąc pocierała to miejsce ale w taki sposób \" nie do krwii\" by nie pozostały blizny i po tatuażu ani sladu :), lecz w twym przypadku to raczej nie mozliwe.... sama mam tatuaz ,, zrobiłam go sobie jako jeszcze smarkula w wieku 15 latek ale mam szczescie ze go nie załuje bo nadal mi sie podoba :) poprostu miałam szczesscie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o3na15
a możecie mi napisać ile tak bedzie kosztować usunięcie laserowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdololo
w pizde drogo i mowie ci ze ci blizna zostanie to nie bedzi etak jakby w ogole tego tatoo nei bylo lepiej go przerob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerobienie tez wydaje mi sie najlepszym wyjściem. Usuwanie nie dośc, że kosztowne, bolesne to i blizny zostają. I po raz kolejny sie utwierdziłam w tym, ze tatuaz musi być bardzo przemyślany. Ja nad swoim zastanawiałam sie dość długo ( 4 lata ). Ale jak juz jestem to jestem z niego cholernie zadowolona :) I myślę o następnym. I przede wszystkim trzeba robic to w studio - inaczej bym się nie odważyła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdololo
no co upasz przeciez wsyztsko zostalo juz powiedziane hmmm...a mzo epochwalimy sie swoimi cudami?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek_monia
kolezanka ktora sie pozbywala tatuazy mowi, ze ten krem dermasal naprawde pomaga, dermasal sklada sie z 3 etapow pierwszy to plyn w sprayu z substancja przygotowujaca do miejscowego rozpuszczania 2 to peeling ktory trzeba wcierac w tatuaz przez ok 3 minuty a 3 to tez spray ktory lagodzi podraznienia i regeneruje skore, po pierwszym tygodniu tatuaz wyglada jak swiezo zrobiony, wystaje, mozna bylo wyczuc kontury po przejechaniu po nim reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.kivi
jakies 8 lat temu zrobilam sobie tatoo na serdecznym palcu prawej reki. Niedlugo wychodzę na mąż wiec postanowailam go usunąć. Mieszkam w Bydgoszczy i na necie znalazłam ze zajmuje sie tym syn dr. Bienkowskiego znanego chirurga plastycznego. Moj tatuaż mial ok 1,5 cm dlugości i 0,5 cm szerokości byly to dokładnie cztery niewielkie znaczki. Usuwano mi to laserem pod znieczuleniem miejscowym. Najbardziej nieprzyjemne bylo wlaśnie podanie znieczulenia, laseru nie czułam. Za taki zapłaciłam zapłacilam 450 zl, lecz to nie koniec bedzie jeszcze poprawka pewnie drugie tyle. Leser wypalił mi dziure w palcu, narazie mi sie to goi mialam robione tydzień temu. Mam tylko nadzieje ze nierównosci znikna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak to jest z pochopnymi decyzjami...usuwają dobrze w \Centrum Chirurgii Plastycznej Malia (światło pulsacyjne IPL) i tanio, ale wszytko zależy od powierzchni pigmentu itd. musisz iść na konsultacje najlepiej, zadzwoń do tego Centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgb
usuwanie laserowe może jest dobre do takich historii jak ten malutki tatuaż na palcu. do dużych powierzchni to aż szkoda pomyśleć ile bólu, pieniędzy i czasu na to potrzeba a i tak będzie troche lwypukła, brzydka blizna. zrób sobie cover up. zakryj ten tatuaż innym. przemyśl dobrze jaki wzór, zwróć się o pomoc do jakiegoś salonu profesjonalnego. napewno jakoś Ci pomogą i coś wykombinujecie. uważam, że lepszy fajny tatuaż niż pomarszczone bliznowate miejsce po starym, które może samo w sobie bardziej wstydliwe niż ten który masz aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowy sposób na usunięcie to do apteki zakupic nadmanganian potasu rozkruszyć wymieszać z kremem nivea posmarować tatuaż przykleić plastrem i czekać aż wyżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po domowemu bym nie radziła- moja znajoma w domu sobie wybielała zęby kwaskiem i sodą i ma okaleczone zęby do końca życia. Lepiej idz do specjalisty-polecana klinika-Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest faktycznie dobra, sprawdzona i robią takie rzeczy skutecznie, trwale i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do salonu tatuażu. Profesjonaliści potrafią robić cuda z nieudanych tatuaży. A swoją drogą co cię podkusiło, żeby dać się wytatuować koledze? Nie bałaś się że dostaniesz zakażenia? W klinikach chirurgii plastycznej chyba też się da to usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkkkkaaaa
tez sie strasznie dziwie ze pozwoliłas koledze nie-fachowcowi na zrobienie tatuazu i to duzego,teraz wydasz kase na usuniecie i zostaniesz bez kasy i tatuazu a pewnie z bliznami,a trzeba było od razu isc do profesjonalisty.prawda że skąpy dwa razy traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pisałem
tak jest jak się robi tatuaż pod wpływem mody czy chwilowego impulsu. co do usuwania- jeśli tatuaż jest duży, to nie gadajcie że koszty są niewielkie. i po takim zabiegu i tak ślad zostaje. czasem zabieg trzeba powtórzyć. jeśli ktoś już zdecydował się na tatuaż, jedyną rozsądną opcją na dzień dzisiejszy jest cover up. jak już się w to weszło, to nie da się cofnąć, można poprawić, czy zmienić, ale nie usunąć, żeby było tak jak przed tatuażem. swoją drogą takie cover upy, są droższe od zwykłego tatuażu, więc to was więcej kosztuje, niż jakbyście od razu zrobili porządnie. co do amatorskich tatuaży- jeśli ktoś dba o sterylność i higienę to nie ma znacznie większego ryzyka niż w salonie, szpitalu czy u dentysty. i czasem ktoś naprawdę robi je dobrze. no i przestańcie dawać jej konkretne rady- NAPISAŁA TO PRAWIE 4 LATA TEMU. myślę że już jej problem jest nieaktualny. za to jest to dobra przestroga dla tych którzy na siłę chcą tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi wiadomo usuwanie tatuażu to spora ingerencja, w dodatku zostają blizny. albo przemęcz się lat kilka i poczekaj, aż usuwanie będzie na lepszym poziomie, albo idź do dobrego salonu i zapytaj, w jaki sposób mogliby go zmodyfikować. dobry tatuażysta na pewno coś wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno dowiadywałam się jak można usunąć tatuaż. Z tego co się dowiedziałam zabieg taki polega na chirurgicznym wycięciu tatuażu i zeszyciu skóry najczęściej szwem śródskórnym. Taki zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Poza tym ważne, aby takie zabiegi przeprowadzać u sprawdzonych specjalistów. Ja słyszałam, że dr Kratochwil jest profesjonalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej, można się wcześniej umówić do niego na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpier zrobiłaś tatuaż
a potem wołasz pomocy. Trzeba było na odwrót - najpier prosić o radę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teufelek
Nie 5 lat temu a 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Ja też niestety zrobiłam sobie tatuaż i to w studio ale wyszedł obrzydliwie, też się go wstydziłam, osoba która miała byc profesjonalistą okazała się totalnym beztalenciem i laikiem w tych sprawach. Nie stać mnie było na usunięcie laserowe, czy też poprawkę, a byłam tak załamana, że przestałam wychodzić z domu....ze wstydu myślałam, że nie wiem co zrobie. Chciałm zwrot pieniędzy, salon oddać ich wiadomo, że nie chciał. Więc sprawa trafiła do sądu, ja dostałam odszkodowanie, musieli zapłacić. Czasem warto powalczyć o swoje. A więc jakby ktos miał jakieś pytania i wątpliwości na ile mogę to pomogę magdalenwieczorek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qswicherka
Tatuaże usuwa się za pomocą lasera, który nazywa się Q-Switch, bynajmniej takim usuwają w Bellisanie. O ile twój tatuaż jest zrobiony profesjonalnie (czyli dość płytko w skórze) to nie powinno bardzo boleć gorzej jeśli koś oddaje sie w ręce amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×