Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo mamy juz nie mam

zla sytuacja co do zatok i ich infekcji prosze wejdz i pomoz

Polecane posty

Gość pytam bo mamy juz nie mam

zla sytuacja co do zatok i ich infekcji prosze wejdz i pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak zaczac, naraz jest tyle mysli,ale przejde do rzeczy.Od okolo 15 roku zycia meczylam sie z zatokami.W wieku 23 lat przeszlam zabieg prostowania przegrody,ale i to nie pomoglo. Obecnie mieszkam na wyspach, okres pazdziernik-listopad-grudzien-styczen-luty-marzec to dla mnie koszmar. Od poczatku grudnia zalapalam infekcje zatok plus uszu i ciagnie sie to do dzisiejszego dnia!!!,.Bol, uczucie rozperania w okolicach nosa, twarzy, uczucie ze zeby zaraz wypadna, bol, pieczenie i lzawienie oczu, obrzek wszystko naraz.Jestem w domu od miesiaca, nie moge pracowac, biore naprzemiennie IBUPROFEN ZATOKI, robie herbate z whiskey, cytryna, gozdzikami.Nerki wysiadaja, czuje jak bola z powodu tylu chemii.Mialam tez antybiotyki na to zapalenie, dosyc silna dawka, iby pomoglo ale znow wrocilo!!!!Nic nie pomaga. Jestem jak roslina, nie moge rozmawiac z ludzmi, wygladam jak zombie, boli mnie wszystko, chce umrzec.Jedynie co mi pomaga to slonce. Kiedy jestem w cieplejszym klimacie to nie mam tych problemow. Poludnie Wloch znam bo tam studiowalam i musze powiedziec ze bardzo mi ten kraj odpowiadal. W sumie nie wiem czy pisac na "zdrowie i uroda" czy na "zagranica" bo czuje sie jak roslina, mysle nad przeprowadzka,sama nie wiem tu jestem juz 5 lat. Jestem w kropce bo Polska pod wzgledem klimatycznym tez odpada. jestem zmarzluchem, co robic????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam dodac ze tak jest co roku, dodatkowo wydzielina z nosa, mieszanka krwi, ciagnacego sie sluzu.tak mam co roku. minimum miesiac, jestem na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to jak będziesz miała okazję to polecam wybrać się do kliniki MML, tam pomagają naprawdę beznadziejnym przypadkom, które wymagają natychmiastowej pomocy wiem z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w wyszukiwarke te 4 slowa: chore zatoki oklady kafeteria. tam ci wyskoczy przepis na oklady, ktore LECZA a nie maskuja jak apteczne srodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgooo83
Jak z kolei mogę zaproponować stronkę internetową, która jest poświęcona wyłącznie chorobie zapalenia zatok przynosowych. Więcej poczytacie na http://leczzatoki.pl/pzz.php . Są tam opisane symptomy jaki i sposoby leczenia tej choroby. Łatwa do przyswojenia lektura. Być może komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Sporzadz nastepujaca masc.Skład Po 1 łyzeczce -mleko, szare mydło starte na tarce, miod lub propolis , olej , czosnek . Szare mydło pogrzac z mlekiem np w mikrofalowce nastepnie dodac pozostale skladniki . Stosowac do nosa kilka razy dziennie . Nastapi silne kichanie efekt odplyw i uplynnienie ropy . Korzystac z chusteczki . Codziennie do masci dodawac poł zabka startego czosnka . Po tygodniu sporzadzic od nowa maść . Dodatkowo stosowac leki wykrztusne rozrzedzajace wydzielnie -nie przeciwkaszlowe ! Kupic lek moczopedny z grupy Adamed np Furalgin . Powodem zatok sa stany zaplane drog moczowych -infekcje . Sposob sprwdzony .Zadowalajacy efekt .Zapewne jest problem zimnych stóp dlatego przyjmowac 3 razy dziennie po 1 tabletce a stopniowo zmniejszyc dawke aby stopy byly zawsze cieple wtedy nie bedzie tez problemu z zatokami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ffinka mecze sie jak autorka topiku z zatokami, bardzo podobne objawy do moich.moze to problem ze tu mamy wilgotnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ffinka-napisalas o zimnych stopach co jest prawda- o jakich tabletkach mowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na filmach korzawskiej masz powiedziane wiele razy, ze zimne nogi to efekt wyziebienia organizmu, nerek, a co za tym idzie krwi i nog. poogladaj sobie jej filmy, a wszystkiego sie dowiesz. jesli chcesz szybko ocieplic stopy, wkladasz nogi do miski z goraca woda z sola, potem cos tam, nie pamietam co, a potem grube skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mają poważne schorzenia i zamiast iść do lekarza specjalisty to tu piszecie, musicie porobić wyniki badania i wtedy lekarz się wypowie, przepisze odpowiednie leki bo nie każdemu pomogą te same leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×