Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rastafarri

Złota cera

Polecane posty

Gość rastafarri

Czy są jakieś sposoby by miec 'zlota' cerę ? Wiem że można uzywac kosmetykow ale nie o to mi chodzi. Ani tez o opalanie. Czy istnieja jakies inne sposoby,np. poprzez odzywianie się? Czy mozna troche 'zmienic' koloryt skóry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastafarri
No, po prostu troche ten kolor 'ozywic'. Jestem blada,i nigdy sie nie opalam,no chyba ze tak samo wyjdzie,jak np. jestem nad morzem czy cos wtedy to wracam stamtad brazowa.Ale generalnie nie lubie sie opalac,i nie uzywam tez zadnych kosmetykow. Wszyscy zawsze mowia mi jaka to nie jestem biala. No i chce to jakos 'doprawic' POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
sproboj lykac karoten... i oczywiscie marchewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastafarri
Slyszalam ze picie sokow z marchwi sprawia ze cera jest 'zolta'. Ale ile trzeba tego pic,i po jakim czasie widac efekty? Moja kolezanka jest zolta od marchwi,i widac to gdy stoi przy kims innym. Czy to nie wyglada zle? help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimoscadillac
Generalnie , na zdrowy kolor skory dziala woda.Zwykla niegazowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala31
A jakies tabletki,skrzyp czy cos? One nie sa na to/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastafarri
pomocyyy,up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po marchewce będziesz
żółta a nie "złota" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastafarri
No ale wiadomo o co chodzi...czlek chce byc zloty,ale jak niemoge tego osiagnac to chyba moge byc zolta. Tylko,czy to normalnie wyglada??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na osobach bardzo bladych z natury to raczej ciekawie nie może wyglądać, żółty odcień skóry nie wygląda zdrowo. Ale dlaczego Ty chcesz być złota, może lepiej by Ci było w jasnej zdrowo ukrwionej skórze, takiej bardziej różowej, a na to to polecam ruch na świeżym powietrzu i masaż np. kostkami lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci odradzam
karoten, marchewki itd. chyba ze w zdrowej ilosci. bo potem owszem, skóra moze ci zżółcieje ale nie tylko. skórki przy paznokciach zrobią się ochydnie pomarańczowe. tam to widać najbardziej. w ogóle to nie za fajnie to wygląda. troche jak samoopalacz. jak nie lubisz długoi ,eżeć na słońcu to moze solarium>? ale też nie za dużo!! a najlepiej to tylko naturalnie - na słoneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Przy spożywaniu soku z marchwi odbywa się oczyszczanie organizmu. W wyniku tego duże ilości substancji toksycznych, które znajdują się w organizmie nie mogą być odfiltrowane tylko przez wątrobę i dlatego przechodzą one do układu limfatycznego, żeby następnie zostały wydalone przez pory skóry. Te rozpuszczone toksyny są koloru żółtego lub pomarańczowego. jeśli w organizmie było dużo złogów, to w wyniku picia soku z marchwi skóra skóra może pożółknąć. To zjawisko jest całkowicie normalne i kiedy wszystkie substancje trujące będą wydalone z organizmu, skóra znów powróci do naturalnej barwy. Czasami proces trwać od 6 miesięcy do roku. Jeżeli ktoś ma mniej złogów to może to potrwać krócej. Ja , również jak i wy powinniśmy lepiej poznać nasz organizm i jakie narządy się uruchamiają jeśli czegoś wypijemy lub zjemy za dużo albo za mało. Bo jeśli nie to pewnie będziemy próbowali zlikwidować to "coś" jakimś kosmetykiem który może pomóc ale również zaszkodzić. lepiej jednak nie eksperymentować ze swoją skórą, przynajmniej zachowajmy rozsadek, wiem to po sobie. Wiem że to bardzo długa wypowiedź ale chcę wam pomóc jeżeli ktoś obawia się żółtawego lub pomarańczowego zabarwienia skóry to nie będzie go mieć do końca życia, to tak na pocieszenie dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz np. stosować złoto kosmetyczne. Bardzo dobrze nadaje koloryt i rozświetla skórę. Ja sama takie stosuje, kupuję w http://www.edan.krakow.pl/ i dodaję do swojego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karotenowy olejek- obczaj serie Bikini bielendowską. Filtr 6- powinno szybko cie ladnie opalic :) ja mam po nim fajna zlocista skore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sok z marchwi np, ja stosowałam magic bronze aby nadać ładny odcień skórze, ale to raczej na ciało a nie na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sposobow. To genetyczne. Mam taka od dziecka. Nigdy nie zastosowalam zadnego podkladu, fluidu, itp. , bo nie potrzebuje. Tylko czasem sypki puder, zeby sie nie swiecic i korektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno możesz sobie pomóc używając kremy rozświetlające np.z witaminą. Ostatnio miałam robiony fajny zabieg rozswietlający z maską algowa ze złotem i perłami i twarz po tym miała bardzo ładny kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam złoto kosmetyczne w http://edan.krakow.pl/! Świetna sprawa, naprawdę mozna sobie odmienić taką serią zabiegów cerę, bo staje się promienna i naprawdę piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×