Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helio33

Zmarszczki:/

Polecane posty

Gość Helio33

Zbliżam się do 40 i moja twarz wygląda jak wygląda, stosowałam różne kremy przeciwzmarszczkowe, ale to już nie pomaga, myślę o czymś bardziej spektakularnym... Zastrzyki jakieś wypełniacze? co same stosujecie i co byście poleciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurka55
Chodzi Ci o botoks?Ryzykantka z Ciebie,możesz sobie jeszcze pogorszyć wygląd twarzy.Pomyśl o innym zabiegu,mniej ryzykownym.A kremy,żele itp są,ale najlepiej jakieś sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zanim decyduje się Pani na ostrzykiwanie (kwasem hialuronowy lub botoxem lub tym i tym) dobrze by było zadbać o zewnętrzne warstwy skóry i naskórek. Wygładzić go, wyrównać koloryt, odpowiednio odżywić i nawilżyć. Polecam na początek złuszczania, np. mikrodermabrazję, peelingi chemiczne (np. bardzo fajny peeling odmładzający Retises CT lub Glykopeel), następnie procedury odzywiające i stymulujące skórę, np. mezoterapia igłowa lub bezigłowa NNM, albo modna ostatnio mezoterapia mikroigłowa, która oprócz dostarczania substancji aktywnych silnie stymuluje skórę i powoduje jej intensywna odnowę i przebudowę naskórka. Dopiero jak zadba Pani o strukturę i stan skóry radzę wykonać zabiegi wypełniające lub botox ( o ile będą jeszcze potrzebne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto spróbować coś z fytofontany- oni mają różne takie emulsje np Rapidoceutical emulsja przeciwzmarszczkowa z natychmiastowym efektem wygładzenia, albo Botoceutical serum. Działa to podobnie jak botoks. NIe są tanie te specyfiki ale u mnie w aptece klientki chwaliły) - - - - - - - - - - > http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie odradzałabym botoks, jest zbyt inwazyjny i może powodować komplikacje. Znam przypadki, gdzie po botoksie twarz uległa zniekształceniu i wyglądała bardzo nienaturalnie. A nie myślałaś o jakichś masażach? One naprawdę mogą zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Marchewka
Botox powoduje że mięsnie odpowiedziale za powstałe zmarszczki przestaja pracowac i w tym czasie zmarszczki pojawiaja sie w innych miejsach bo zaczynaja pracowac inne partie miesni przy mimice twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
nie no blagam, tylko nie botoks. zrob sobie jakis cosmolifting, na przyklad o japonskim ostatnio czytalam. tylko nie botoxy i te sprawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira85
Moim zdaniem botoks to ostateczność! Naturalnie proponuję zadziałać. jest kilka sprawdzonych specyfików. Najważniejsze to aktywowanie serum na noc a nie na dzień. Osobiście proponuję Olej Arganowy, co prawda ma on kilka zastosowań. Moja mama jednak stosuje go typowo na zmarszczki i muszę powiedzieć, że efekty spełniają jej oczekiwania. Daj skórze odpocząć, pozwól na więcej relaksu i zadbaj o nią teraz bardziej niż zawsze a zobaczysz, ze masz jeszcze sporo czasu zanim sięgniesz po botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już wspomniał o cosmoliftingu japońskim, bardzo fajne rozwiązanie. To taki odmładzający masaż twarzy, używa sie do niego naturalnych kosmetyków, żadnej chemii. Jest całkowicie bezinwazyjny, w przeciwieństwie do tego paskudnego botoksu. Efekty widoczne są juz po pierwszy seansie, wiec naprawdę warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
pewnie, ze tak ! moim zdaniem taki cosmolifting jest sto razy lepszy i wyglada duzo lepiej potem niz botox ;) po co sobie wstrzykiwac jakies dziwne rzeczy w twarz. stawiajmy na bardziej naturalne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurka55
Oczywiście,że tak!Tak jak już wcześniej napisałam botoks to zło!:) Jest tyle teraz dostępnych w salonach zabiegów,że naprawdę jest w czym wybierać.Natura,jeszcze raz natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim masażu przede wszystkim twarz wygląda "normalnie" i naturalnie a nie jak spuchnięty arbuz. No i jest zdecydowanie tańszy i przyjemniejszy :) Na przykład w Warszawie w Chantalu taki masaż to koszt ok. 250 zł a botoks to pewnie trzeba by liczyć w tysiącach a i tak nie mamy pewności czy efekt będzie zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
hm a na czym dokładnie polega ten cosmolifting? nie robią żadnych zastrzyków? bo cena bardzo ok, za botoks mi pani powiedziała ok. 1000 zł. Ale pewnie ten lifting trzeba robić kilka razy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmolifting to taki masaż twarzy połączony z drenażem limfatycznym, do którego używa sie wyłącznie naturalnych kosmetyków, żadnej chemii, żadnych zastrzyków. Jest całkowicie bezinwazyjny i nie powoduje skutków ubocznych, jak to bywa z botoksem. Zobaczysz, że juz po pierwszym razie będziesz widziała efekty, skóra jest tak fajnie wypoczęta, jędrna, odprężona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeneska
A słyszałaś o SCULPTRA? Ostatnio miałam okazję wypróbować we Wrocku w Dermamedzie i jestem zadowolona, ale co ważne sculptra nie służy do usuwania pojedynczych zmarszczek, tylko do bardziej kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry, takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i związane z tym zagłebienia itp. Zabieg ten daje efekt bezoperacyjnego liftingu twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny marek_wrocław
no własnie słyszałam o tym zabiegu - ale jakoś tak nie miałam okazji póki co:S - a nie wygląda się jak naciągnięta lalka? jakie mają tam podejscie do pacjenta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiniątko1111111
Kobiety! A może jakiś kosmeceutyk na początek ? Moje ostatnie odkrycie : Serum do twarzy i Kompleks Multivitaminowy Dermatopoietin. Preparat działa jak zabieg : pierwszy miesiąc serum rano i wieczorem - drugi miesiąc _ kompleks. Uwaga ! To nie sa kremy! To sa preparaty oddzialujące w głębokich warstwach skóry właściwej , zatem tam , gdzie zwykle kosmetyki nie docierają. Efekty? Wzmożona produkcja kolagenu, elastyny i hialuronu. Czyli tak jak po zabiegu. Dla mnie to odkrycie roku _ tez mam czterdziestkę , ale wyglądam zdecydowanie młodziej. To działa. Trzeba jedynie być cierpliwym i stosować regularnie . Polecam > Niestety do kupienia w realu w jednym miejscu w Krakowie - MediQ. Online - w kilku sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. A może skorzystasz z zabiegów fotoodmładzania? Ja poddałam się serii 3 takich zabiegów w Dermique w Krk i jesteś bardzo zadowolona z efektów. Od razu twarz zyskuje inny wygląd. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaBrom
A z jakiego miasta jesteś? Moja mama była na botoksie w Elite w Warszawie i tak jak z reguły byłam przeciwniczką tego typu zabiegów, tak zaczęłam się przekonywać. Nie wygląda na sztucznie odmłodzoną na siłę, wygląda świeżo i zdrowo po prostu, zmarszczki wypełnione a nie naciągnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardaa_78
karolina a gdzie miałas wstrzyknięty botoks ? I mozna wiedzieć ile masz lat ze juz sie zdecydowałaś na taki zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A komu zalezy
Botoks jest silna trucizna i pod zadnym pozorem nie wolno jego wstrzykiwac do organizmu,tylko głupcy nie dbaja o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamasiak
Tylko nie botoks bo sobie krzywdę robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę faktów i mitów o botoxie: - tak jest to najsilniejsza neurotoksyna; - wstrzykiwane w twarz ilości nie są w stanie wyrządzić Wam krzywdy, oczywiście jeżeli zabieg wykonuje specjalista; - dawki stosowane w medycynie estetycznej są tylko pierwiastkiem tego, jakie ilości stosuje się w neurologii przykładowo przy przykurczach; - rzeczywiście źle podany botox, może sprawić, że uzyskamy efekt maski i mumii, która nie okazuje emocji; - dobrze wstrzyknięty powoduje zachowanie ruchomości pewnych mięśni, które sprawią, że wszystko będzie wyglądało zarówno naturalnie jak i młodo; - natomiast odnośnie wieku - nie można generalizować, nie każda 40-latka ma taki same zmarszczki mimiczne jak 25-latka, a niestety niehigieniczny tryb życia robi swoje - solarium, papierosy, używki, nie stosowanie kremów, etc. Zatem czasami warto zastosować botoks jako substancję, która profilaktycznie zadziała na Nasze zmarszczki i będzie równocześnie przeciwdziałać ich utrwalaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A komu zalezy
Botoks jest juz przezytkiem i jakao trucizna powinie byc juz dawno zabroniony,dzis juz stosuje sie kwas hialuronowy ,dlatego w prawdziwie profesjonalnych gabinetach,mozna go stosować,pozdrawiam,małe ilosci trucizny nie oznaczaja ze to nie jest ciagle trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
Ile w dobrym salonie w stolicy moze kosztowac taki zabieg ? I czy wykonuje sie go jednorazowo czy w seriach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
ja ostatnio stosowalam kompleks multiwitaminowy pod oczy, na szyję i dekolt z Floslek, nazywa sie Ovalift. Lepszą mam skorę po nim wiec na pewno bede stosowac takie odzywcze kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowe Odkrycie!
Na suchą i zmęczoną skórę , taką bez blasku : Cosmetics 27 rewelacyjny preparat oparty wyłącznie o naturalne składniki. Serum do twarzy Dermatopoietn - wypycha zmarszczki i daje efekt odmłodzonej skóry - skóra sama zaczyna się regenerować w głębokich warstwach skóry właściwej. Dla mnie hit! Rzeczywiscie o botoksie zapomnij - to przeżytek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassska_jj
KarolinaBrom ile zapłaciła Twoja mama za botoks w Elite ? W które miejsca wstrzykiwała ? Ja chyba musze wypełnic bruzdy i wygladzić czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalee
Polecam zabieg Trio X7, który swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu dwóch technologii, a mianowicie FALI RADIOWEJ i ULTRADŹWIĘKÓW NISKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI! To połączenie zapewnia niezwykle wysoką skuteczność w działaniu przeciwzmarszczkowym. Niespotykaną skuteczność zabiegową uzyskuje się dzięki zastosowaniu 5 głowic, pozwalających na indywidualny dobór parametrów zabiegowych. Zabieg ten można wykonać w salonie Grodzka 9 Day Spa & Massage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×