Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmiany na stopach

Polecane posty

Gość gość

czerwone, swędzące stopy, pękająca skóra myślałam, że to grzybica, ale stosowałam już wiele środków i nic nie pomaga zaczęłam moczyć stopy w occie jabłkowym i też zero poprawy skóra jest tak sucha, że aż boli poradźcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A GREAT ITALIAN
nie wiem czy ci pomoze? posmarowac olejem z olivek stopy- naloz na nie torebki plastykowe(3litrowe?) i na to jakies skarpety i spij w nich w cala noc. mozesz sprobowac taka masc z propolisem(czy jak to sie nazywa?)pszczela masc. ta jest bardzo dobra. Smarowac caly czas stopy.nie wiem czy to dobrze moczyc je w wodzie z sola-raczej nie..POWODZENIA. brak witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A GREAT ITALIAN
i nie w occie bo podrazniasz tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A GREAT ITALIAN
gdzie pracujesz?duzo stoisz na nogach w pracy? jakie masz obuwie? nie kupuj taniego obuwia z Chin-bo ci nogi zgnija od nich.Kup drozsze lepsze BUTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, ale nie mogę niczym tłustym ich smarować bo jest jeszcze gorzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało stoję, noszę skórzane buty. W domu zazwyczaj mam bose stopy i zakładam klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A GREAT ITALIAN
masz czas to idz do lekarza ze stopami.napewno sa jakies mazidla w aptece. zapytaj co za witaminy BRAK w organizmie? moze jakas alergia? sluchaj :zobacz jaki proszek do prania uzywasz?jaki plyn do plukania?moze byc material w skarpetkach/ponczochach ktory CIE IRYTUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmarowałam stopy tormentiolem i jest nieco lepiej. Miałam go w apteczce a przypomniałam sobie, że stosowałam to kiedyś na odparzenia. Co ma w sobie tormentiol ,że złagodził nieco rumień i pęknięcia? Czy on może wyleczyć, czy tylko łagodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tormentil leczy, ale może też szkodzić, gdy się go przedawkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorri
Z tego, co opisujesz, wygląda, że to grzybica, ale oczywiście musiałby Cię obejrzeć lekarz. Dobrym preparatem na grzybice stóp jest Canespor http://www.canespor.pl/pl/canesten-krem/ Ja go używalam i promlem zniknął jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa lekarz wyleczy grzybice dobre sobie:D codziennie wieczorem moczyc stopy w cieplym occie, nie splukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×