Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

titanic

Zmiany w wyglądzie

Polecane posty

Cześć wam. Chcialam się was dziewczynki zapytać, czy też czasem wydaje Wam się ,że robicie się brzydkie. Ja mam właśnie teraz taki okres-mimo tego,że mam 18 lat wdaje mi , że robie się brzydka...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno to stwierdziłam ale jak patrze na fotki z okresu kiedy miałam te 18 lat to mi sie wydaje że byłam cudna w porównaniu do tego co teraz ale hmmm profesjonalny fotgograf robi swoje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa..mam to samo :D tylko ze w przeciwienstwie do was z emna ejst odwrotnie...ładnieje(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jak sie nawale, jezu jaka ja wtedy brzydka jestem nie mogę w lustro patrzec, zawsze tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pijaku tez jestem nietypowa;) Jednak mam żal do siebie i z tym walczę , ze się spasłam i to powoduje zmniejszenie mojego ogólnego wizerunku, w porównaniu do tego który miałam w wieku 17 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banieczka hahaha ja tez mam brzucholec od tego że po obiadku sytym chce sie cos słodkiego a potem przed telewiorek hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Tak gdzies do 22 roku zycia patrzec na siebie nie moglam, a potem zaczelam czuc sie kobieta, dzis mam 26 lat i swietnie sie czuje w swoim ciele, moze Tobie tez przejdzie z wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe-ale jeszcze niedawno siebie akceptowalam-byłam ładna-inni też tak mówili-a teraz źle się czuje w swoim ciele-czuje,że robię się brzydka-a wcale nie przytyłam, ani nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja tez z wiekiem wyładnieje hehe titaniczQ zakochaj się wtedy zobaczysz zmianę w swoim wygladzie :) szczęsliwi ludzie są piekniejsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zakochana od prawie 7 lat... a mam 24...spasłam sie razem z moim miśkiem..bo to egoista i woli jak mam pokaźną pupę....i cyce..mnie jednak z tym źle i walcze już ponad 5 miesięcy ( na razie schudłam 14 kilo) ale mam jeszce 10 nadwagi - mam 174 i ważę 75 kilosów. Wiec tak do 65 trzeba minimum... muszę cofnać czas bo mnie szlak trafia... jak widze jaka ze mnie buła;) Walczę też ze swoim ciałem. z celulitem, roztępami... aż mnie pieron strzeli... ale trudno.. muszę jakoś dalej działać... a i jeszce jedno rzuciłam szlugi:) Więc mam nadziję , ze za ro bede mogła powiedzieć \" Zmieniłam się na lepsze\" Pozdro:P Niech uroda, czar i powab będą z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niby jestem zakochana i moj to samo gada i tez chce rzucić fajki ale sie boje przytyc bo chce schudnac wiem zę pewnie mnie skrytykujecie ale 56kg przy 176 to za duzo i tez walcze z rostepami cellulit to mam na dupie i przebarwieniami po syfach na plecach i dekoldzie fakt dramatyzuje ale jak dzis ujrzałam moją nową kolezanke w pracy to sie załamałam blond ideał :( piekna cudna i mądra aż sie ryczeć chce skad sie tacy ludzie biora cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banieczka to zależy od budowy ciała a mi sie wydaje ze ja mam jakies szerokie ramiona jak purdzian wygladam i wogóle strasznie jestem szeroka i cycata 88 tu i 88 tam;/ eh trzeba cos z tym wszystkim zrobic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbreher
163 i 62 kg i jesztem bardzio okragla a bandzior mam peogromny nawet mam ostatnio tak stwierdzila a cwicze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzArNuLeCzKa20 -najlepiej żeby się samo zrobiło:) Mi przeszkadza tluszczyk(teraz coprawda jestem w ciaży) ale nigdy nic z nim nie robię........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×