Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmieniam nawyki, jakie kosmetyki?

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Zawsze używałam kosmetyków drogeryjnych - lepszych lub gorszych ( chodzi o twarz). Niedługo dostanę zastrzyk gotówki niespodziewany i chciałabym zainwestować więcej w swoją twarz (mam 30 lat). I tu pojawia się kłopot - nie wiem jakie kosmetyki warto kupić (jak będę zadowolona to przy nich zostanę), pewnie sporo z Was już dawno doceniło droższe kosmetyki i ma wyrobione zdanie... No to tak: na dzień od dawna używam effaclar duo, bo m wieczny problem z zaskornikami i tylko on mi pomaga - tego chyba nie chciałabym zmieniać. Natomiast na noc już myślalam o czymś przeciwzmarszczkowym (mam już małe zmarszczki). Chciałabym jakąś serię: demakijaz, krem pod oczy i krem na noc (mam cerę mieszana). Za wszystko mogłabym wydać 500-600 PLN (około). Będę naprawdę wdzięczna za wszelką radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam genialne podsumowanie dla ciebie: jesteś próżną idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prozna idiotka, bo chcę zadbać o swoją cerę w wieku 30 lat i w związku z dodatkową gotówką - zainwestować w to więcej - Twoja logika powala:) Nie masz kompletnie pojęcia komu odpisujesz, no niestety ale osobie dość pokopanej przez życie w d**e, która mimo wszystko wyszła na ludzi, choć nie było łatwo :) Fakt, że w ogóle na to odpisuję i się wyczuwam niestety właśnie świadczy o mojej słabej psychice, którą ciąg doświadczeń życiowych spowodował. Tak więc proponuję darować sobie żenujące komentarze, gdy ktoś zwyczajnie prosi o poradę w kwestii kosmetyków do pielęgnacji twarzy - pisanie ich jest właśnie próżne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci kosmetyki Ericson Laboratoire. Jest to francuska marka, która ma kosmetyki do salonów & spa, a dodatkowo także takie do domu. Najlepiej wybrać się do miejsca, które pracuje na tej marce, aby wybrali kosmetyki odpowiednie dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zhang
Też zmieniam nawyki i zaczęłam sięgać po kosmetyki jak najbardziej naturalne w składzie. Zmieniłam swój balsam na dermoprotektor z Cetaphil. W składzie ma olej z orzechów makadamia, pantenol itp., świetnie współpracuje z moją przesuszoną skórą. Przy okazji mogę teraz wygrać roczny zapas kosmetyków, bo biorę udział w konkursie http://www.cetaphil.pl/konkurs/ nic mnie to nie kosztuje, a może akurat się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zaczac stosowac przeciwzmarszczkowe serum od bielendy, neuro hialuron, ktore wygladza istniejace zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. liftinguje i napina naskorek, silnie nawilza przez co skora staje sie gladsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Ess
Ja sięgam głownie po dermokosmetyki. Kupuję w aptece, więc mam pewność co do ich odpowiedniego przechowywania. Mam problematyczną cerę, wiele kremów drogeryjnych zapychało moje pory przez co miałam masę niedoskonałości. Odkąd używam dermokosmetyków problemy zniknęły, a ostatnim odkryciem jest krem tonizujący z podkładem Effaclar duo unifant. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre to takie,które mają fajny naturalny skład,bez szkodliwych substancji. polecam fajną stronkę z radami nie tylko dla mam: http://www.srokao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThisWay
A po co od razu wielkie pieniądze wkładać, jak nie są gwarancją sukcesu? Ja na przykład mam kremy z Floslek i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shooor
Zgadzam się. Ja do włosów stosuję Chantal, mam pożądaną jakość a kasa zostaje w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tayyla
Moją najlepszą inwestycją była seria Mama Care Efektimy. kosmetyki przywróciły mi poczucie własnej wartości po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na dobrych kosmetykach to bardzo fajne balsamy o konsystencji musu-pianki ma fresh&natural http://freshandnatural.pl/produkty/ Kosmetyki są całkowicie naturalne, bez sztucznych konserwantów, parabenów, olejów mineralnych, SLS/ SLES, ftalanów, PEGów i PPGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się dbać, szczególnie w okresie zimowym o dobre nawilżenie ciała. Po kąpieli, na wilgotną jeszcze skórę używam tropikalnego olejku do ciała od Bielendy. Moim ulubionym jest ten o zapachu kokosa, dobrze nawilża i regeneruje wysuszoną skórę. Szybko się wchłania i jest bardzo tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili881
Jak szukasz jakichś dobrych kosmetyków, to spróbuj tych z firmy biolaven albo natura siberica. ja ****ardzo lubię, sa z naturalnych skłądników. Bardzo dobrą ofertę masz na stronie biorganic24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pójdź do kosmetyczki, ona Ci powinna najlepiej doradzić. Ja teraz chciałam sobie wymienić kosmetyki i też kupić takie droższe. Ale znalazłam stronę gdzie można wygrać - http://66t52.getlink.gq/Nyr I polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrup se anala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki drogeryjne to słaba opcja. O wiele lepiej używać dermokosmetyków renomowanych firm, jak np. Bielenda. Ja często kupuję kosmetyki pielęgnacyjne w https://medisquad.pl/ , sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zmieniłam swoje nawyki demakijażowe i nie używam już kosmetyków, które wymagają do demakijażu użycia wody, bo wysuszyły mi twarz i czułam, że skóra na twarzy jest ściągnięta i podrażniona. Teraz do demakijażu mam esencję Multiessence od Bielendy, która zmywa makijaż, nawilża cerę i dobrze przygotowuje ją na przyjęcie kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję zmienić swoje kosmetyki na naturalne, a tym samym zdrowsze. Dużo porad na ten temat oraz analiza składów produktów na stronie www.naturalnieandzia.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np zmieniłam swoj tonik na multiessence, zdecydowanie lepeij działa na moja cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×