Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mięczak ale się stara

Zna ktoś dobrego dentystę w Bielsku?? i jakie koszta??

Polecane posty

Gość mięczak ale się stara

Proszę o jakieś namiary, nazwy, cokolwiek.. w końcu postanowiłem się wybrać mimo ogromej traumy.. tylko teraz nie wiem gdzie mam iść i ile mogę zapłacić. Mam do zrobienia cały ząb, pewnie kanałowo, ale nie wiem ile to mnie może kosztować.. Aha, wiecie co to są te materiały mikroceramiczne i czy są bardzo drogie?? Dzięki za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenpoint
ja polecam dr. Bieronska, przyjmuje na ulicy Wzgorze. Cenowo ona jest w sredniej kategorii, ale jest naprawde dobra. Nie moge sobie przypomniec ile kosztowala, ale moge poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenpoint
i co najwazniejsze - jest strasznie mila kobieta, wiec bez strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięczak ale się stara
dzięki! Jak możesz to rzuć jakąś orientacyjną sumą.. a chyba do niej pójdę skoro mówisz, że miła.. strasznie mnie trzęsie na samą myśl dzięki takiemu jednemu "specjaliście".. :( i szukam kogoś dobrego, z podejściem bezstresowym no i nie najdroższym.. a są w ogóle tacy? :> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zi up und dałw
jo tyż chca wiedzieć, hey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczek86
dr Wiśniewska, ariodent ul. Jasminowa, jak sie nic nie zmienilo to dalej przyjmuje w srody, a takze w razie potrzeby rowniez w swoim gabinecie na Karpackim jest bardzo dobra dentystką, poprzednia mi zniszczyla oby dzwie dwojki i zaryzykowalam pojscia do niej bo bylam w rozpaczy bomialam po 0,5 roku czarne obwodki wokoł obu przednich polomb i zrobiłam mi tak ze nawet mi samej jest ciezko powiedziec bądź wyznaczyć granicę pomiędzy plombą a zdrowym zembem, a musze podkreślić aze te dziury ie były małe!!!! TAKZE BAAARDZO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczek86
ja za leczenie kanalowo przedniego zemba dalam 90 zł o ile dobrze pamiętam ale to było jakies 2 lata temu i to w mariodencie, ale u niej bedzie z pewnościa taniej, takze mozesz isc do nij na kontrole i sie z NIA umowic do niej do gabinetu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×