Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mada_lena_

Znacie jakieś dobre sklepy internetowe z kosmetykami??

Polecane posty

Poszukuję adresów wirtualnych perfumerii, proszę, żeby to były zaufane witryny, żeby zamówienie produktów nie sprawiało większych problemów, żeby kosmetyki przychodziły na czas i można było płacić listonoszowi przy odbiorze:D Zależy mi na dobrych, polskich markach, jak i na drogich ekskluzywnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję
w www.mojekosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROCA 1900
www.doris.dorin.com Szwajacarskie cuda medycyny estetycznej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie lato
Sklep PAATAL wpisz w google mają świetne kosmetyki i ceny dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry sklep z kosmetykami naturalnymi www.spakosmetyki.pl duży wybór kosmetyków naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekologiczna Jane
Polecam fajny sklep z kosmetykami marki ORIENTANA -kosmetyki naturalne z roślin azjatyckich www.orientana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancia
ostatnio znalazłam fajny sklep z kosmetykami www.numo.com.pl , z zamówieniami nie bylo problemów, ceny fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio szaleję z kosmetykami profesjonalnymi. co prawda większość jest sprzedawana tylko licencjonowanym kosmetyczkom ale znalazłam fajny sklep internetowy, w którym można dostać od ręki nie które pozycje. Warto ich też pytać o dostępność innych rzeczy jeśli nie ma na stronie. nazywają się meaderm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marga5364
Fajnym sklepem jest poloniacosmetics.pl - bardzo duży wybór polskich kosmetyków praktycznie każdego rodzaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę "Genoscope". Produkuja kosmetyki zawierające colostrum czyli czynniki wzrostu. Używam ich "Serum2H" na noc bez konserwantów i faktycznie skóra jest w znacznie lepszej kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zapper nunczako J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi871
Z dobrych i sprawdzonych polecam Supplite. Zamawiam u nich od niedawna ale jestem bardzo zadowolona i z jakości kosmetyków i z podejścia do klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patandrub.pl - fajne i polskie smooth - dobre i polskie, świetne maseczki na wyjątkowe okazje - prezent etc. sklep.sveaholistic.pl helfy.pl - maroko i te klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystam z supplite i jestem tak samo zadowolona ;) Tylko niektóre kosmetyki kupuję na allegro ale z kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.kosmetyki-24.com.pl Mozna dostac tam kosmetyki detaliczne używane w salonach kosmetycznych, kosmetyki naturalne i wyselekcjonowane. Z tego co wiem prowadzi go kosmetyczka, ktora dobrze zna sie na skladach kosmetykow i wybiera tylko te wartosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakkkk
A znam - "sklep dax" wystarcy w google wpisać. Jeśli szukacie dobrych kosmetyków w fajnych cenach to szczerze polecam. Ja zaopatruję się tutaj głównie kosmetykami marki Cashmere. Np baza pod cienie czy makijaż jest świetna , a cena jest niższa niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z ameryki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota4545
Komfortowo zamawia mi się kosmetyki, zwłaszcza te do makijażu poprzez portal www.lovenue.pl. Mają wszystko – kredki, tusze, pudry, róże, cienie, podkłady...i to od najlepszych producentów. Ceny są niskie, bo nie są vatowcami, więc mogą klientom zaproponować lepsze warunki niż inne sklepy. Warto sprawdzić. Pozdrawiam. Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka11
ja zamawiam w sklepie www.coletia.eu :) mają świetnej jakości kosmetyki. Przesyłka zawsze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię sklep z kosmetykami naturalnymi e-fiore. Kupuję tam olejki, masła do ciała, mydła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena09
Polecam kosmetyki naturalne www.greenvital.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Mam doświadczenia z kosmetykami eko jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Kupuję sobie specjalny szampon syberyjski ze strony www.naturadlapiekna.pl i fajnie się sprawdza. Szampon jest na cedrowym propolisie i pachnie fenomenalnie! Wzmacnia i regeneruje. To akurat mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka55555
Tak w szerszym ujęciu to głównie kupowałam w sklepach internetowych, które były odpowiednikiem tych stacjonranych bo było trochę bez sesnu, teraz weszła moda na nowe drogerie internetowe i z tych polecam topdrogeria.pl głównie za asortyment i bez problemową obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Długo nie mogłam rozwiązać poparzeń, jakie mi się robiły podczas wysiłku fizycznego, a także w okresie większych mrozów. Miałam do czynienia z większością standardowych i naturalnych maści i nic nie pomagało. Dopiero balsamy od www.perlanegra.pl rozwiązały kłopot. Polecam każdemu, kto ma problemy z cerą oraz skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakieś dobre, sprawdzony sklepy z naturalnymi farbami do włosów? Te sklepowe mocno mnie uczulają i nie mają w ofercie delikatniejszych farb, które na pewno byłyby lepsze dla skóry mojej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam kosmetorium.pl. mają fajne rzeczy i ceny też są przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×