Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Od lat miałam problem z przetłuszczaniem się mojej mieszanej cery. Kupowałam dziesiątki kremów i próbowałam na wszelkie sposoby, do cery trądzikowej, suchej, mieszanej, tłustej i nic.Te do tłustej i trądzikowej jeszcze bardziej wysuszały, a te do suchej przetłuszczały :o Byłam już załamana, tym bardziej, że przez ciągłe zmienianie kremów moja cera bardzo się popsuła. Stała się wrażliwa, rozdrażniły się naczynka, pojawiły się pryszcze i zaskórniki. Moja cera miała dość tej cholernej chemii. Poznałam trochę składy kosmetyków i wybierałam te bez gliceryny, bez parafiny, ale to niewiele pomagało. Kupiłam więc krem ekologiczny, ale po nim dostałam jeszcze większego wysypu a twarz była tłusta jakbym posmarowała się smalcem. Znów wróciłam do \"normalnych\" kremów. Następne dziesiątki wypróbowanych specyfików i nic. Miałam już zupełnie dość, moja twarz przetłuszczała się coraz bardziej, nawet po godzinie od mycia była już przetłuszczona!! Wtedy natknęłam się na oliwkę do ciała HiPP. Skład cudowny, bo bez zbędnej chemii, tylko 3 składniki: Sesamum Indicum (olej sezamowy) , Prunus Amygdalus Dulcis (olej migdałowy), Parfum. Pomyślałam a co mi szkodzi. Kupiłam, nabrałam na wacik i posmarowałam twarz. Po kilku minutach nadmiar dokładnie starłam chusteczką. I wiecie co?? Nie mogłam w to uwierzyć! Moja cera przez prawie cały dzień była matowa!! To był dla mnie szok, bo nie widziałam u siebie czegoś takiego od lat. Po tej oliwce buzia mi sie nie przetłuszcza, jest dobrze nawilżona i gładka. Pryszcze powoli znikają. Wiem, że cięzko w to uwierzyć, bo sama na początku nie wierzyłam, że to się dzieje na prawdę, ale ta oliwka uratowała mi buźkę. Już się nie przetłuszcza :D Polecam! Daję linka do tej oliwki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15967 Sorry że się tak rozpisałam, ale jestem w siódmym niebie i musiałam się wygadać. Jak macie jakieś pytania to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie
tez tak chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w Rossmannie, stoi na półce z kosmetykami dla dzieci. Zapłaciłam niecałe 11zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je mam pytanko Bo widzisz... mam strasznie tlusta cere. Naprawde strasznie. Zaczyna sie swiecic juz 15 min po umysiu, pol godziny pozniej jest juz masakra. I jak myslisz, czy w tym wypadku ta oliwka nie bedzie za tlusta? a jak zbierzesz juz ja wacikiem to nie zostaje na twarzy chocby minimalna tlusta warstewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam, że będzie tłusta! Jak posmarowałam wacikiem, to się na początki przeraziłam, bo oliwka się nie wchłaniała całkiem tylko świeciła na kilometr. Ale odczekałam kilka minut, a potem dkładnie wycieram chusteczką higieniczną, dotąd aż będzie matowa i nie zostaje żadna tłusta warstewka. Tzn. jak się dotknie twarzy, to czuć że jest lekko natłuszczona, ale tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie
tez tak mam- 15 min po umyciu ok, a potem... tragedia.. juz nie mam siły zbac o twarz... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj tej oliwki, jak Ci nie pomoże to zużyjesz do ciała. Ja do ciała nie używam, bo mi szkoda takiego cudotwórcy marnować do ciała ;) Tylko do buźki używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie
ok, dzis polece i sobie kupie :) trzymaj kciuki i za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Wam pomoże, bo wiem co przeżywacie. Ja byłam już taka załamana, że o niczym innym nie myślałam, tylko o tej głupiej twarzy. Miałam już na tym punkcie obsesję!! Trzymam za Was kciuki. Napiszcie koniecznie jakie wrażenia i czy Wam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie
tez juz mam obsesje... codziennie biore lustro i sie gapie co mi nowego wyskoczylo... stosuje 1000 -ce kosmetyków- tanich i drogich i kupa! bez SLS, z SLS... kupa! dzis to odstawiam :( koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie
:o tez wiem co przezywałaś . Wiec do boju! :) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. Zawsze po nocy jak rano wstawałam, to moja twarz była okropnie przetłuszczona. A teraz rano tylko lekko świeci mi się czoło :) Mam nadzieję, że ta oliwka nie przestanie działać, bo wtedy bym się już kompletnie załamała. Narazie jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... moja twarz rano tez cala sie swieci i sie lepi. Wiec moze tak wcale nie musi byc:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie na wizazu
ma dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzę że pomogła Ci ta
oliwka, ale nie rozumiem jakim cudem tłusty kosmetyk może matowić cerę, no i jak wpadłaś na pomysł, żeby przecierać nią twarz, bo normalnie oliwka ma inne zastosowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz wydaje mi się, że to działa w ten sposób, że po użyciu oliwki twarz jest odpowiednio natłuszczona, więc pewnie nie ma potrzeby wytwarzania dodatkowego \"tłuszczu\". A wpadłam na to dlatego, że moja cera oprócz tego, że się przetłuszczała, to była też wysuszona, więc chciałam ją troszkę nawilżyć, a że nie chciałam robić tego kolejnym kremem i kolejną porcją chemii, więc wybrałam tę oliwkę, bo ma piękny skład.. No a tutaj taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się, że oliwka wysuszy Ci cerę??? No coś Ty!! Jak już, to właśnie Ci ją nawilży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda sprawa makijażu? Czy na przykład podkład trzyma się na tej oliwce? czy smarujesz się oliwką na noc czy na dzień też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co do makijażu to nie wiem, bo jeszcze nie próbowałam nakładać podkładu na twarz posmarowaną oliwką. Narazie używam tylko jak jestem w domu i nigdzie nie wychodzę. Ale niedługo spróbuję zrobić makijaż na oliwce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być problem z tym makijażem, obawiam się, że może spływać. Ale ja mam tłuste czoło i nawet po matującym podkładzie mi się świeci. A może wystarczy smarować się oliwką na noc i to poprawi kondycję skóry i w dzień nie będzie się świecić. Powiem szczerze, że ja też to wypróbuję, bo powoli tracę pomysły co robić z tym czołem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jak będzie się zachowywał podkład na tej oliwce. Narazie stosuję na noc i zawsze gdy nie wychodzę z domu. Być może to wystarczy, żeby cera się unormowała. narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie
mozna sprobowac w weekend jak sie siedziw w domu co z makijazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko..
3 dni:) co to jest w porownaniu do WIECZNOSCI :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi no prawda. To w sobotę wypróbuję i pojdę na zakupy. Może mi nie spłynie i nie będę straszyć ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie próbowałam. Na tę oliwkę skusiłam się dlatego, że ma taki prosty skład. A krem z tego co widziałam ma trochę dłuższy skład. Ale być może ma zimę pod makijaż spróbuję. Narazie jednak pozostaję przy samej oliwce. Niech buźka odpocznie trochę od tej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×