Odpowiedz na ten temat

Zniknal temat o Anwen... cz2

• gość 2017.03.15 [16:47]
    Znów coś się stało z wątkiem o Anwen. Od kilku dni nowe posty nie dodają się, nie można go wyszukać przez wyszukiwarkę. Spytam grzecznie - WTF?
  • gość 2017.03.15 [16:50]
    Chodzi o wątek - http://f.kafeteria.pl/temat/f1/zniknal-temat- o-anwen-p_6084041/63
    Dodaję post i nic, nie wyświetla się :x
  • gość 2017.03.16 [22:38]
    Może przerzucimy się tutaj? W tamtym wątku ciągle cos się rypie
  • gość 2017.03.18 [14:55]
    Hej, dołączam usmiech.gif powiem szczerze, że wcześniej nie myślałam o tym, jak blogerki mogą manipulować, chociaż moja pierwsza sytuacja dała mi do myślenia.
    U aliny był post o kosmetykach jednej marki, oczywiście bardzo wychwalane. Wyglądało mi to na post sponsorowany (nie było o tym informacji), więc napisałam komentarz, czy z czystym sumieniem może polecić te kosmetyki, bo post wygląda na sponsorowany, ale to nic i tylko proszę o szczerą opinię np. o składzie. Oczywiście komentarz się nie ukazał oczko.gif
    Od jakiegoś czasu zauważyłam, że blog anwen się skiepścił, a po tej dyskusji o wcierce imbirowej (podważanie faktów naukowych), to już w ogóle wszelkie jej informacje przestały być dla mnie rzetelne.
    No i to polecanie kosmetyków fryzjerskich oczko.gif jak zresztą same zauważyłyście... a wczoraj post u aliny o kosmetykach fryzjerkich haha.
    Napisałam jej komentarz, czy może mi powiedzieć, dlaczego na bardziej "poczytnych" blogach od jakiegoś czasu pojawiła się moda na promowanie kosmetyków fryzjerskich, które wcześniej były traktowane jako bezwartościowe, ze słabymi składami- oczywiście mój komentarz nie został dodany oczko.gif
  • gość 2017.03.18 [14:56]
    Btw napisałam to samo w cz. 1 tego wątku i się nie dodało :/
  • gość 2017.03.18 [17:53]
    Bo ten poprzedni wątek jest jakiś zbugowany i co jakiś czas pojawiają się zaległe posty - ale nie ma płynności.
    Tak, masz rację - wiele blogerek jest jak flaga na wietrze. Mówią jedno, ale jak mogą dostać kosmetyki nagle zmieniają swoje zdanie usmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [20:08]
    Tak naprawdę Anwen próbuje skacząc po tematach pobocznych, chociaż wydaje mi się że to bardziej ze względu na płatne reklamy. bo tak naprawdę od dawna nie znalazłam na jej blogu nic ciekawego - testowanie wcierki z cudzej książki, pokaz swoich szczotek, tekst o stanikach, jak czyscic szczotke )ktorej i tak wiekszosc czytelniczek nie ma) no i jej maski maski, maski...
  • miluskamiluskamili 2017.03.18 [20:44]
    Moze wpływ ma ma to, ze teraz ma dziecko i to ja absorbuje. Wlosy staly sie nieistotne wśrod priorytetow. Albo osiagnela wszystko "pod wzgledem wlosowym" i juz nie ma co wymyslic wiec nastawia sie na biznes.
    [..]prosiłam o wszystko żeby cieszyć się życiem, dostałam życie żeby cieszyć się wszystkim
  • miluskamiluskamili 2017.03.18 [20:45]
    Dlatego zawsze trzeba byc czujnym i rozumnym, a nie jak te slepe gesi gnać za guru.
    [..]prosiłam o wszystko żeby cieszyć się życiem, dostałam życie żeby cieszyć się wszystkim
  • gość 2017.03.19 [00:17]
    Masz rację usmiech.gif
    Ja rozumiem, że może być zajęta - tylko nie rozumiem pisania, żeby pisać. Ale sama nie mam bloga, nie znam się
  • gość 2017.03.19 [02:23]
    Też nie rozumiem bezsensownego pisania, ale ruch musi być - money is money oczko.gif dzięki temu, że trafiłam na ten wątek, szukam porad z dala od najbardziej popularnych blogów.
  • gość 2017.03.19 [03:30]
    A to wy serio bezkrytycznie łykacie, co wam ktoś "poleci"? Mnie takie blogi służą tylko i jedynie do informacji, co jest na rynku. Opinię tak czy siak wyrabiam sobie sama najpierw na podstawie składu, a potem osobistych testów. I fakt, że coś się nie sprawdza u blogerki X nie powstrzyma mnie przed przetestowaniem, jeśli widzę, że u mnie może zadziałać. I odwrotnie: blogerka może zachwalać ósmy cud świata, jak zobaczę w składzie np. rujnujący mi włosy olej kokosowy, to na pewno tego nie kupię.
    A co do kosmetyków "fryzjerskich": one są paskudnie napchane cudami mającymi dawać na włosach natychmiastowy efekt. Sama mam 2 takie odżywki, które stosuję w chwili wyjątkowego lenia albo na specjalne okazje. Na dłuższą metę to by włosy zabiło, użyte raz na miesiąc czy rzadziej nic im nie robi. Jak ktoś nie promuje tego jako podstawy pielęgnacji tylko właśnie jako uzupełnienie (a nie wiem, Anwen czytam rzadko, a Alina nie wiem nawet do kogo się odnosi), to co w tym złego?
    Mnie osobiście najbardziej boli sp%^przenie KWC na Wizażu. Nie dość, że nic się tam sensownie nie da wyszukać, to jeszcze jakieś 90% opinii to obecnie zwykłe wpisy spamerskie i nikt nic z nimi nie robi mimo zgłaszania (zanim rozwalili wszystko to jednak porządku ktoś pilnował i reagował). A to właśnie tam były najciekawsze opinie, bo oparte na doświadczeniach wielu osób.
  • gość 2017.03.19 [13:03]
    Nie rozumiesz tego, że to właśnie ten "brak profesjonalizmu" i to "na kolanach w kuchni" działa?
    Bo nie stwarza wrażenia reklamy.
    Bo sugeruje kontakt ze swojską dziewczyną, koleżanką z sieci, która tak "od serca" i szczerze poleca przetestowane kosmetyki.
    Po prostu trzeba mieć swój rozum, pomyślunek i zastanowić się przy takich okazjach czy ktoś nie próbuje nas naciągnąć na zakupy i wydanie pieniędzy.
  • gość 2017.03.19 [15:10]
    Po co się tak unosisz? Wiem, do jakich efektów się stosuje kosmetyki fryzjerskie i z jaką częstotliwością, by nie zaszkodzić. Zwróć uwagę, że mówię o hipokryzji.
    Druga sprawa, że co innego zrobić post z oznaczeniem "sponsorowany" (jakoś wcześniej blogerki nie miały z tym problemu, aby to szczerze zaznaczyć) i właśnie zrobić to w celu poinformowania o nowościach kosmetycznych, a co innego zachwalać (jak np. nieużywane szczotki Anwen z metkami, które niby kilkukrotnie wypróbowała oczko.gif ).
  • gość 2017.03.19 [15:12]
    Hipokryzji, oszustwom (tak, to jest oszukiwanie czytelników) i polemiki z faktami naukowymi mówię stanowcze nie oczko.gif
  • gość 2017.03.19 [22:06]
    Dla mnie klęczenie w kuchni to kicz i nijak ma sie do autentyczności ... wczesniej robiła ładne zdjecia w salonie, które nie przypominały reklamy a były po prostu fajne. Sorry ale takie kleczenie jest po prostu slabe
  • gość 2017.03.23 [17:31]
    Oczywiście ze kicz usmiech.gif juz wole stylizowane niż na klęcząco z rękoma uniesionymi ku gorze - dziwna pozycja
  • gość 2017.03.23 [19:14]
    Trzeba się przenieść na ten wątek, bo w tamtym odp. zostały zablokowane :/
  • gość 2017.03.24 [18:00]
    Zapraszam
  • gość 2017.03.25 [06:14]
    Czemu są zablokowane? Może by z tego tematu zrobil taki ogolny i na temat wszystkich blogów by sie rozmawialo?
  • gość 2017.03.25 [20:51]
    są zablokowane, ale pojawiają sie po pewnym czasie totalnie okrojone. Jakby coś sie popsuło. Czasem płynnie można dodawać a nagle BOOM i przez 3 dni odpowiedzi wiszą w powietrzu
  • gość 2017.03.25 [21:46]
    no i dobrze, bo przynudzają blogerki...
  • gość 2017.03.26 [13:12]
    Kto przynudza?
  • gość 2017.03.28 [09:31]
    Nowa akcja u Anwen. Bierzecie udzial?
  • gość 2017.03.28 [09:34]
    Nie, bo taka w sumie bez sensu ona jest. Kazdy bedzie robil co innego albo wszystko naraz i jak to potem podsumowac?
  • gość 2017.03.28 [11:36]
    Ja dbam o wlosy cały czas , nie tylko te 30 dni.
  • gość 2017.03.28 [17:56]
    Widzę, że nowy topik jest usmiech.gif
    Jak dla mnie kolor tych kręconych włosów z pleneru jest co najmniej dziwaczny. Albo ktoś się za bardzo bawił fotoszopem, albo ma zwyczajnie plamy na włosach
    https://www.instagram.com/p/BR3_Nl6F8GH/?take n-by=anwenblog
    Zobaczcie to zdjęcie po lewej, gdzie na włosach przy twarzy jest j**itna ruda plama
  • gość 2017.03.30 [01:12]
    to może być efekt słońca, czasami robią się takie refleksy - ale kto wie smiech.gif
  • gość 2017.04.02 [01:42]
    Wg mnie to jest nadal to spartolenie przez fryzjera.
    Ciekawe kim jest z zawodu jej mąż,skoro pracuje zdalnie. Tak jak sądziłam - utrzymują się głównie z jego pensji, sklep na początku nie przynosi super dochodów.
  • gość 2017.04.02 [04:29]
    gość 2017.03.28 [17:56] Dla mnie dziwniej wygląda to z tyłu, bo tam widać jakieś namieszanie we włosach. Z przodu to jakby słońce podświetliło tylko, sama mam zdjęcie z takim dziwnym refleksem, choć włosy mam całe w jednolitym kolorze, w życiu nie farbowane.
  • gość 2017.04.02 [10:04]
    Nie, nie, słońce podświetla, jak są włosy delikatne i naturalne, a tu jest ciężka szopa, w kolorze wyliniałej nutrii. Ble

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...