Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolla22OK

zniszczenie pryszczy w 2 tygodnie

Polecane posty

Gość wiolla22OK

Czy coś takiego jest w ogóle możliwe bo muszę się za wszelką cenę pozbyć trądziku w takim czasie. Zależy od tego na prawdę mega dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza i poprosc o recepte na jakas masc czy cos. Zalezy jak duzo masz wypryskow i jakie to sa wypryski- cyz jakies prosaki czy ropne bulwy. Nie wydaje mi sie, zebys pozbyla sie wypryskow w 2 tygodnie, chyba ze masz lekki wysyp, nie uporczywy tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKosma
Dla mnie dobrym rozwiązaniem okazały sie tabletki IQFACE.To dzięki tym tabletka pozbyłam się trądziku raz na zawsze.Wystarczy zainwestować raz a nie wydawać masy pieniędzy na kosmetyki które po prostu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam cala serie Ziaja liści manuka. Ale cz wygoja ci buzie w dwa tyg to nie wiem. Mi sie bardzo polepszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tygodnie można zrobić bardzo dużo. Jest taki specjalny zabieg leczniczy przeciwtrądzikowy Thalgo,który robi się 2-3 razy w tygodniu aż do uzyskania efektu czystej skóry. Zabieg jest bardzo skuteczny i trądzik znika w szybkim tempie. Miałam robione takie zabiegi w salonie w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzuskaIza
Na pewno można coś z tym zrobić, Mi kiedyś dermatolog polecił krem Qcera, do stosowania na noc. I po 2 tygodniach już było widać pierwsze efekty. Twarz była matowa, przebarwienia mniejsze :) Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za banda SPAMERSKICH KUUUREW??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
A tobie kultura kipi uszami... Nie pasuje ci to nie czytaj, kupuj. Przecież nikt tu nikomu nie przystawia lufy do głowy z okrzykiem kup to a to. Nie wiem, chyba, że zasady na forum się zmieniły, bo ja sama przykładowo decydując sie prawie 2 lata temu na zakup iqface dużo czytałam po forach opinii na jego temat, nie mniej to ja wyciągałam wnioski z tych opinii i to ja podejmowałam decyzję o zamówieniu tego środka i jakoś nie przypominam sobie żeby wtedy ktoś do czegoś mnie zmuszał, nikt mi nic nie gwarantował, nikt nie obiecywał żadnych nagród itp... Więc naprawdę weź trochę na wstrzymanie i więcej kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj żelu alaclarin,a le używaj go systematycznie do tego dodaj tez peeling raz w tygodniu. Powinno pomóc u mnie zadziałało przed weselem koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o Ala góóóóównin!! Co to za zlot spamerskich ŚCIER??? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×