Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

Gość Marmoladkaaaaaaa

mam bardzo zniszczone włosy z reszta nie ja jedna. Tez troche przepalone prostownica. Pół roku używałam prostownicy i juz od dwóch tygodni przestalam używac. Włosy mam z natury falowane ale to strasznie denerwujace bo ani proste ani kręcone... no takie nijakie:/ .....dlatego proponuje aby wypisać tutaj najlepsze odżywki, szampony, maski regenerujace wszystko co poprawia stan włosów. Mi osobiscie najbardziej podoba sie seria gliss kur do wlosów zniszczonych ale ostatnio cos nie bardzo na mnie działa:( dlatego szukam czegos nowego! Piszcie co na sobie juz sprawdziłyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaa
ja od jakiegoś czasu używam balsamu ziołowego koloryzującego"chna" włosy zrobiły sie błyszczące są grubsze, i mam fantastyczny rudy kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja po pierwsze proponuje zmiane prostownicy :P ja mam swietna prostownice z wkladkami ceramicznymi WIGO Europa (cena ok 250 zl) i prostuje nia wlosy nieprzerwanie od 14 miesiecy srednio 2 razy w tygodniu i moim wlosom nic absolutnie nie jest :D zaryzykowalabym nawet stwierdzenie ze sa ladniejsze i zdrowsze niz przed prostowaniem :D no ale jesli juz macie problem zniszczonych wlosow to ja polecam : Sunsilk fioletowy, ktory tez prostuje troszke wlosy a raczej je dosyc dobrze wygladza oraz fluid do zniszczonych koncowek SYSTEM RECEPT (dosyc drogi - 36 zl za 30 ml ale baaardzo wydajny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmoladkaaaaa
Ale nieważne jaka prostownica by nie była to i tak zniszczy włosy (ja musiałam prostować codziennie) no chyba że ktos ma grube włosy i stosuje odpowiedniej odżywki przed prostowaniem to wtedy wlosy sie nie zniszcza... Ja postanowiłam je zregenorować, jeśli chodzi o sun silk to poza ładnym zapachem nic ta seria nie zdziałała. A nivea seria do zniszczonych włosów?? miał ktos. Glownie to chodzi mi o maski ktore sie naklada na kilka godzin. czy są skuteczne?? ja używam odżywki gliss kur i szamponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekonstruktor Lanzy, ok. 70 zł w Douglasie. najlepsza odżywka, jaką miałam do tej pory, nic innego tak nie poprawiło mi stanu b. zniszczonych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wella Lifetex nutri-care Regenerująca odżywka w sprayu do włosów suchych i zniszczonych . Sama używam prostownicy, więc wiem co to znaczy przesuszone i połamane końcówki.Nie jest to tania odżywka, ale cena zalezy od tego jaki to sklep. Sama jej szukałam, więc moge polecic gdzie możena ja kupic najtaniej.Pozdrawiam:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Boże dziewczyny, pamietam jak rok temu klocillam się z jakas o to, ze kazda prostownica niszczy wlosy, to mi nie wierzyla... Ja używam jedwabiu w plynie, faktycznie troche może pomoc. Chodzę do dobrego fryzjera i polecil mi też: stosowanie codziennie maski na wlosy ( o dziwo !) , mleczko zółte Loreal'a INTENSIVE REAPIR i ten jedwab.. Prawda jednak jest taka, ze wlosy blond, bo takie posiadam, niszczą się 2 razy szybciej od farbowania i tak naprawdę może pomoc jedynie sciecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapciarapciap
kosmetyki loreal sa najlepsze probowalam juz wszystkiego i nareszcie trafilam na dobra firma sprobojcie naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia23
Moim zdaniem, najlepszy zestaw do regeneracji włosów suchych i zniszczonych przez stosowanie prostownicy jest seria DOVE INTENSE CARE - szampon i odyżwka regenerująca... Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszym sposobem
na regeneracje włosów jest: dobra, urozmaicona dieta picie dużych ilości wysokozmineralizowanej mineralki jak Staropolanka 2000 łykanie wyciągu ze skrzypu z witaminami- Garden ma najwięcej mg skrzypu i pokrzywy Capivit A+E forte lub wit a+d3 zielona herbata i herbatki owocowe zamiast zwykłej płukanki z ziół henna wax treatment maseczka Dove szampony i odzywki Dove, Elseve- odżywki TYLKO te Do spłukiwania nie suszyćw miare możliwości i mało śr. stylizac. nie palići nie przebywać w zadymionych, klimatyz. pomieszczeniach nie pićkawy, alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bącurka
qrde próbowałam to DOVE INTENSE CARE ale wcale nie pomaga;/ i odradzam To;/niestety heh;/ ja mam bardzo geste (niestety włosy) i tez musze cały czas prostowac bo mam na góze bardzo krótkie włosy a jak ich nie wprostuje sie strasznie falują;/wogule i tak jak prostuje to xle sie układają;/pomóżcie mii!! co mam zrobić?? Piszcie:(( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowa seria z l\'oreala do długich włosów. Włosy są idealne. Używam szmponu i odżywki z tej serii i jestem naprawdę super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Radical w ampułkach. Koszt około 35-40zł a leczy ze wszystkiego. Włosy po tej kuracji są piękne przez kilka miesięcy. Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bącurka=*
maxeen a czy to naparwde pomaga ?no bo wiesz.. ja naparwde mam cholernie krótkie włosy i chce żeby sie nie falowały i zeby były gładkie ?? hehe pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam szamponów i odżywek GlissKura...one są naprawde super. Polecam Wam tez Pantene Pro-V. Sunsilk - zastanawiam sie czy ta marka nie wyszła na rynek jakos tak dla ściemy...pamietam kiedy jego produkty były jeszcze nowością:) i była troche moda na te szampony....Nie znam nikogo kto by zachwalał te produkty. Sama chcialam wyprobowac i kupilam szampon i odzywke Sunsilka tą niebieska (zwiekszajaca objetosc wlosów) Po miesiacu nie zauazyłam żadnej różnicy. Ale widze, że są wychwalane przez niektóre Panie na forach...wiec juz nie wiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
Co do odżywek Sunsilk mogę tylko dradzić. Używałam tej fioletowej i teraz dopiero zrozumiałam (pozmianie na inną) jak moje włosy się z nią męczyły. Zastanawiałam się dlaczego są takie sianowate, nie układają się w ogóle, straciły sprężystość i blask. Kupiłam odżywkę Ziaji z jojobą i od razu było lepiej. Włosy gładsze i podatne na układanie. No ale mama namówiła mnie na Pantene Pro-V i włosy wyglądają jeszcze lepiej. Kupiłam i szampon (odżywczy) i odżywkę (bez spukiwania do fal i loków). Włosy są bardzo miękkie, bardzo lśniące i takie...hmm lekkie, ale wcale to a wcale się nie puszą. Nie wiem czy to tylko chwilowa zmiana ale postanowiłam stosować dłużej i zobaczymy czy efekt się utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
miało być _odradzić_ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lencia
prostuje wlosy od rok praktycznie codziennie teraz chce je zapuszczac bo mysle ze wtedy benda sie lepiej ukladac . Ale w tym momencie potrzebuje cos aby je nawilzyc sa strasznie wysuszone :( pomocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterie
Ja też często prostuję i farbuję włosy. Dla mnie nr 1 to szampon i odżywka GLISS KUR z jedwabiem. Polecam również FRUCTIS nutri-gładki. Słyszałam też że seria RADICAL jest świetna. Zdziwiło mnie to, ale szampon Avonu Advance Techniques też fajnie wygładza włosy, ale tylko ten regenerujący - INTENSE REPAIR, bo reszta to nic ciekawego. Na zniszczone końcówki godna polecenia jest kuracja odbudowujaco - wzmacniająca z tej samej serii (Avon Intense Repair). Do prostowania polecam fioletowy SUNSILK - jest super! Jednak poza preparatem wygładzającym kosmetyki SUNSILK są moim zdaniem do niczego. Osobiście nie polecam również jedwabiu (szczególnie do włosów o suchych końcówkach a tłustych u nasady), obciąza włosy i po kilku godzinach wyglądają fatalnie. Nie polecam również kosmetyków Dove. Na koniec wspomnę, że przeglądałam różne opinie na temat preparatów w tabletkach poprawiajacych stan włosów i paznokci. Tydzień temu zaczęłam kurację. Wybrałam tabletki Silica Naturell i "Ekstarkt ze skrzypu polnego + witaminy i minerały", bo nie trzeba połykać masy tabletek (przeważnie trzeba łykać 12 dziennie, a Silica tylko 1, Skrzyp - 2), a poza tym uznałam, że mają dobry skład. Napiszę więcej na ten temat gdy będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
ja tez mam blond i zniszczone nieco od lokówy i suszary i dla mnie najlepsza z najleszych jest maska loreal absolut repair nie do kupienia w normalnym sklepie tylko u fryzjera albo w hurtowni fryzjerskiej i oczywiście na allegro bardzo polecam nie znam osoby która była nie zadolwolona w żółtym opakowaniu super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattka
Mam zniszczone włosy po farbowaniu, suszenie i prostowaniu.Jak dla mnie szampon sunsilk fioltowy nie daje żadnego efektu.Chcialabym zeby ktos mo poradzial jakie mam stosowac szampony i odżywki zeby moje włosy były zdrowsze i prościejsze, bo musze powiedziec ze mam jasne blond pasemka a moje włosy nie są ani proste ani kręcone jednym słowem falują sie!!!myślalam nad serią dove co wy o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlesmallfrog
Ja używałam już bardzo wiele kosmetyków do włosów, ponieważ notorycznie suszę je i prostuje. I tych profesjonalnych, i tych sklepowych i tych aptekowych. Co mogłabym polecić? Serum termo-ochronne z Pantene. Kosztuje ok 15 zł, jest bardzo wydajne, tylko trzeba uważać z ilością, bo jeśli nałożymy za dużo, to ciężko włosy rozczesać, ale jeśli nie przesadzimy, to są zdyscyplinowane, mięciutkie i zregenerowane. Ostatnio wypróbowałam serię z sunsilka do włosów zniszczonych modelowaniem (chociaż nie bardzo wierzę w tę firmę i nigdy za bardzo nie byłam zadowolona) i uważam, że chociaż raz im się jakiś produkt udał. Naprawdę warto spróbować, bo włosy faktycznie są w dużo lepszym stanie. Używam też nafty kosmetycznej, z cytryną, żółtkiem i olejkiem rycynowym i moje włosy są zdrowe jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest prawdziwa Lalitta**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattka
ok dzieki za rady!!!a może ktoś mi napisac cos o szamponach i odżywkach dove???plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka=
jeju=( ratujcie!!!=,(( mam bardzo zniszczone wlosy od prostowania...jeszcze troche i mi odleca=/ prostuje je codziennie bo bez prostowania wygladaja okropnie!! co robic?? macie jakies rady?? ratujcie mnie=( jakies odzywki...nie chce rezygnowac z prostowania...same mnie rozumiecie! czekam na dobre rady... sa strasznie suche i sie lamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancorek
ja tez codziennie prostuje włosy bo mam włosy kręcone i po prostu nie podobam się sobie w nich, an dodatek są to włosy rozjaśniane...głowe musze myć codziennie bo nie wyobrażam sobie isć spać i nie umyć włosów po całym dniu tym bardziej, że prowadzę aktywny tryb życia-codziennie chodze na siłownię. każdej osobie wchodzącej do mojej łazienki odrazu żuca się w oczy stos kosmetyków do włosów.:) nie dziwie się bo pod samym prysznicem mam aż 14odżywek i maeczek do włosów nie licząc tych które są w szawce czyli tych których sie nie spłokuję...MOIM ZDANIEM NIE MA MASECZKI CZY ODŻYWKI KTÓRA BY ZAPOBIEGŁA NISZCZENIU WŁOSÓW. osobą prostującym codziennie włosy polecam używać codziennie odżywki i to takich lepszych-lepszych czyli takich minimum za 15zł i maseczek przynajmniej 2razy w tygodniu...moim dobrym sposobem na to żeby włosy wyglądały ładnie jest po po prostu stosowanie codziennie innej odżywki - nie można za długo używać tej samej odżywki bo włos się po prostu przyzwyczaja i odżywka nie działa już tak skutecznię...ponad to suszę ję zaraz po umyciu chłodnym strumieniem powietrza po to żeby były prostrze, wtedy nie trzeba ich aż tak "drastycznie" prostować wystarczy przejechać pare razy i jest ok... niestety nie da się uniknąć zniszczenia włosów nawet gdy ma się badzo dobrą prostownice, nawet te bardzo dobrę prostownice bardziej szkodzą włosą, sama zauważylam-bo w nich ejst po trostu wysoka temp!! i to tak naprawde niszczy włosy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×