Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjol

Zwierzęta w domu i odrobaczanie.

Polecane posty

Gość gośćjol

Mam pytanie do właścicieli kotów , psów , krolikow itp :-) odrobaczacie zwierzęta , ale czy również odrobaczacie siebie. Pytam bo kilka dni temu zakupiłam kotka brytyjskiego, wiadomo wszędzie go pelno,zdarza się kiedy śpimy polizac nasze usta, widziałam go też na szafce w kuchni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Na takie pytania odpowiada właściciel h00dowli (bo rozumiem, że kupiłaś kota z rodowodem a nie dałaś zarobić sadystom rozmnażaczom?) 2. Nie ma żadnych pasożytów, które przenosiłyby się między człowiekiem a kotem przez codzienny kontakt, ślinę, skórę etc. 3. Nawet żeby się zarazić tak "straszną" toksplazmozą od kota trzeba się mocno postarać: kot musi być nosicielem a jego odchody sprzątene rzadko i gołymi rękami, których się potem nie myje; zakażenia tokso są w większości po prostu albo chorobą brudnych rąk albo z niedomytych warzyw czy z surowego mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, kot kupiony od hodowcy, skoro nie zarazimy się przez bezpośredni kontakt, to super, kotka jest w domu niewychodzaca, jest już drugi raz odrobaczona,czasami widzę jak bierze do pyszczka żwirek, nie wiem już co mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Ja się wypowiem bo mam zwierzaki w domu. 2 koty i psa. A ponieważ mam ogród to po dwóch latach domowej niewoli, zwłaszcza koty zaczęły wychodzić z domu. No i się zaczęło:) pchły, kleszcze i cholera wie co jeszcze. Ale co pół roku lub w razie potrzeby są odrobaczane. Zaczęłam niepokoić się o siebie bo tak jak autorka pisze, koty śpią w domu, często w łóżku, chodzą po szafkach w kuchni itd. Poczułam się zagrożona robalami i na wszelki wypadek postanowiłam też się odrobaczać. Ale wiadomo, żeby się nie truć chemią znalazłam coś naturalnego. I zauważyłam, że gdy to zażywam to nawet anginy i komary mnie omijają:D Ten specyfik znalazłam na tej stronce http://suplementyheleny.pl/paraprotex/ troche drogi ale jest go dużo i w sumie nie wychodzi tak drogo bo można kupić po cenie klubowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzakowi też można taką tablete zaaplikować? tego paraprotexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paraprotex oczyszcza wielostronnie, miałam go i nawet brzuch mi się po nim zmiejszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o co za debilna i zalosna reklama... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię bluzgów ale aż się prosi by napisać, że znalazł się żałosny debil co ją przeczytał i skomentował:D jak nie interesuje to nie czytać i będziesz zdrowsza(y), proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×