Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palaczka55

ZYBAN - RZUCANIE PALENIA

Polecane posty

Gość palaczka55

Witam, lekarz zaproponował mi lek o nazwie Zyban jako rewolucyjny w walce z nałogiem. Czy ktoś go może stosował?? Proszę o radę - pale już ponad 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama rzuciła palenie dzięki Zybanowi. Drogi lek, ale bardzo skuteczny - w ogóle ją nie ciągnie, nie może znieść zapachu dymu, nie przytyła. Jako palaczka bierna jestem bardzo zadowolona z tego, że mama rzuciła i to w tak krótkim czasie stosowania leku (brała go krócej niż miesiąc chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... Mogę dodać tyle tylko, że mama brała Zyban nie cały miesiąc, to było we wrześniu 2005 i od tego czasu już tego nie bierze. Wynika z tego, że nie uzależniła się. No, ale może lepszy jest lek podany wyżej. Nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nell83
a miała jakieś skutki uboczne? po zybanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama tez probowala
rzucic palenie stosujac Zyban ale nie pomoglo.poki co pali dalej ale ma zamiar znowu cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawaw
Dziś rano poraz pierwszy wziełam tabletkę zybanu. Trochę jestem ospała.paliłam jak zwykle. Zresztą nie postanawiałam rzucać z chwili na chwilę. Mimo to wypaliłam dużo mniej i myślę,że jest realne rzucić to świństwo za pomocą zybanu. Będę pisała codziennie o moich spostrzeżeniach. Może komuś się przydadzą takie wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawaw
Drugi dzień brania zybanu- rano toaleta, kawa i......Co za świństwo w gębie. Po 4 machach wywaliłam. Ogólnie czuję się dobrze- żadnych jak narazie skutków ubocznych.Poza jednym- jestem bardzo,bardzo spokojna- ale to w moim przypadku akurat wcale niezle ;-).Wieczorem napiszę o całym swoim dniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekspir
Prosze o informacje jaka jest cena kuracji lekiem i czy mozna go kupić bez problemu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawaw
Koniec drugiego dnia- jednak popalam ;-(. Nie rzucę tak jak ktoś tu napisał po czterech dniach.Ale nic to czuję się dobrze,nie mam żadnych skutków ubocznych.W sobotę narzucam sobie termin.I ani jednego. Zyban jest lekiem na receptę. 60 tabletek kosztuje około 240-290 zł (zależy od apteki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddf
dfdfdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciekawa?
Zamierzałam pójść do lekarza po receptę i kupić Zyban,ale zastanawiam się czy warto? Jednak to sporo kasy,a efekt żaden.Moja znajoma używa ponad tydzień i nadal pali? Zdaje sie nie zdziała zaden lek gdy nie będzie silnej woli? Tak mi sie zdaje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania,że jak się nie ma silnej woli to nie pomogą żadne substytuty.Paliłam ponad 25 lat i nie było mi łatwo rzucic to świństwo. Nie używałam żadnych środków zastępczych bo wiedziałam że każde z nich ma środki uboczne.Łatwo jest uszkodzić wątrobę i żołądek. Przeczytałam książkę Allena Carra,wzięłam się za robotę,mniej myślałam o papierochach i ochota sama zniknęła.Obecnie nie palę ROK i 3 miesiące i wcale nie tęsknię za papleniem,no..... może czasami? Życzę Wam powodzenia,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się,że ten Zyban jest mało skuteczny? Moja sąsiadka używa około miesiąca i nadal pali,malo tego ma zawroty glowy,podobno ma odruchy wymiotne i zle się po tym czuje odkąd zaczęła używać ten lek.Mówiłam,żeby skonsultowała się z lekarzem ponieważ nie każdy organizm dobrze znosi Zyban.Do tego dochodzą różne skutki uboczne. Ja nie używałam żadnych substytutów,męczyłam się ogromnie,ale przetrwałam i nie palę półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaczalem z zybanem , w uk jest za darmo- dostalem 60 tabletek od lekarza 0 biore 3 dzien i ............... czuje bol glowy i jestem jakis wyciszony ale............ palic mi sie nie chce Tzn moja walka z paleniem zaczela sie w styczniu tego roku - zredukowalem z 30 papierosow do 4-5 na dzien i nie moglem przestac zupelnie . bralem tabex bardzo mi pomogl ograniczyc i nawet przez kilka dni nie palic ale mialem 4 opakowania z pl i je zjadlem < tak moge powiedziec ze je zjadlem> i jak sie skonczyl to zaczalem znowu popalac - efekt od kwietnia palilem po 2, 3 czasem 4 papierosow najwiecej jednego dnia wypalilem 5 i lekarz mi dal zyban.............. wczoraj wypalielm 2 dzis jednego z obrzdzeniem. zyban dziala . dobrze ze w uk jest za free bo w pl to jakies chore pieniadze to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja juz widze efekt uboczny zybanu po 3 dniach. nie chce mi sie jesc i jedzenie mi nie smakuje:( wczoraj obiad na sile zjadlem tylko i jedna bulke a dzis jak patrze na jedzenie to mi sie na wymioty zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam rozeznania jak działają tabletki,Zyban,czy jakieś inne? Może wydawać się to dziwne,ale mnie pomogła książka Carra.Troche silnej woli i zadziałała psychika.W Polsce pomaga się alkoholikom i refunduje im leki! O palaczach nikt nie myśli bo po co?! Państwo przecież czerpie ogromne zyski Życzę Wam powodzenia BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefff
silna wola i tylko to! a każdy z nas ją ma. ja paliłem 20 lat, wydawało mi się, ze rzucenie jest niemożliwe. a rzuciłem JEDNEGO DNIA. Nie pale już 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stefff moje gratulacje.7 lat BP. to wspaniały wynik. Nie palę blisko półtora roku i też jestem zadowolona.Paliłam ponad 25 lat,myślałam że nigdy nie uda mi się rzucić- a jednak. Koleżanka poleciła mi książkę Carra,popatrzyłam na nią i słuchałam bez przekonania,nawet pokazałam Jej kółko na czole. - kupiłam i przeczytałam. Dziś ja polecam tą książke,inni pewnie też myślą o mnie tak jak wczesniej o mojej koleżance? Nie używałam żadnych substytutów i powiodlo się.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama też rzuciła palenie
właśnie dzięki Zybanowi paliła przez ponad 30 lat akurat była jakaś akcja promocyjna i lekarka rodzinna zaproponowała ten lek w obniżonej cenie mama brała lek przez kilka tygodni, na początku mogł ajeszcze popalać a potem stopniowo miała odstawiać papieosy, udało się, nie pali od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne jakimi sposobami rzuca się palenie.Najważniejsze że z pozytywnym skutkiem.Ja akurat ostawilam papierosy nieomalże natychmiast bez żadnych substytutów.Nikomu nie mówiłam że już nie palę bo sama w to nie mogłam uwierzyć.Udało się i jestem bardzo szczęśliwa.Co dotyczy Zybanu to każdy organizm reaguje inaczej,więc trudno jednoznacznie ocenić czy jest skuteczny? Jak każdy lek ma skutki uboczne i zawsze ma wpływ na nasz organizm.Mój znajomy dokąd Zyban używał,to nie palił,gdy skończył brać wrócił znów do palenia. Do tego ten lek jest bardzo drogi,w Polsce nie refundują l dla rzucających palenie.Wspomaga się alkoholików! Służba Zdrowia jest na 27 miejscu na swiecie pod względem leczenia.Nasze państwo zupełnie nie dba o ludzi,zwłaszcza o starsze osoby.Chodzi o to żeby jaknajszybciej zeszły z tego świata! Nasz premier przed wyborami obiecywał i mówił "Oby żyło się lepiej" zapomnial dodać,że rządzącym, ich rodzinom i kolesiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore nadal zyban ale .........przedwczoraj w nocy to myslalem ze pogotowie bede wzywac- potworny bol glowy drgawki i zmiana temeratury raz zimno raz goraco= po 2 godzinach minelo ale zrobilem blad bo wzialem razem z codamolem ktory biore na inna dolegliwosc teraz wiem ze nie mozna od wczoraj biore jedna tabletke zybanu nie pale juz nie pije tez kawy bo mi nie smakuje i jakos sie trrzymam oby nie przedawkowac znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem Zybanu nie można łączyć z innymi lekami.Może dojść do wstrząsu.Zapewne nie przeczytałeś uważnie ulotki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalem i nic nie pisze o kodeinie nie wiem jak w polskiej ulotce ale w angielskiej co mnie zdziwilo nie ma rubryki objawy przedawkowania sa tylko objawy niepozadane ale niema nic np o przedawkowaniu i jakie antidotum w razie czego ja wstrzas zaliczylem zadzwonilem do lekarza i on po kilku minutach oddzwonil powiedzial ze sprawdzil ze z kodeina nie wolno laczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka)
Witam. Ja brałam tabletki ZYBAN. I naprawdę są bardzo skuteczne. Palenie rzuciłam po około 2 tygodniach. Naprawdę polecam :)! Kupiłam małe opakowanie za około 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia08
Witam, ja od wczoraj zaczęłam brać ten lek... Pale od 9 lat, minimum packa- do dwóch dziennie... Zobaczymy czy sie uda... jak na razie, jakiegoś wybitnego parcia na fajury jak wcześniej nie mam, oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palę
Witam Ja stosowałem Zyban i mogę szczerze polecić a paliłem ponad 20 lat - nie palę już prawie rok:). Jedna uwaga jak już rzucisz fajki to nigdy nie próbuj zapalić, bo można łatwo zacząć od nowa. Historie o silnej woli i motywacji do palenia wrzućcie do kosza, silna wola to bzdet, skoro miałeś silną wolę aby palić, iść do sklepu i kupić, zostawić sobie papierosa na rano itd to masz też wolę żeby rzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palę
Witam Ja stosowałem Zyban i mogę szczerze polecić a paliłem ponad 20 lat - nie palę już prawie rok:). Jedna uwaga jak już rzucisz fajki to nigdy nie próbuj zapalić, bo można łatwo zacząć od nowa. Historie o silnej woli i motywacji do palenia wrzućcie do kosza, silna wola to bzdet, skoro miałeś silną wolę aby palić, iść do sklepu i kupić, zostawić sobie papierosa na rano itd to masz też wolę żeby rzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do odsprzedania opakowanie zybanu 30 tabletek kupiliśmy 2 opakowanie a mężowi udało sie rzucić po 5 dniach i jedno opakowanie mu starczyło info marzenian@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotynista
ZUUS stwiedzil u mnie nikotynizm mam POCHP i tabex desmoksan nie pomogly sprobuje zyban bo juz doroslem zeby nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam na stronie apteki czerwonej Desmoxan. Jestem na początku drogi. Stosował ktoś desmoxan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×