Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dariuccia

Żylaki i varyforte.

Polecane posty

Gość Dariuccia

Witam, szukam opinii na temat kremu na żylaki Varyforte, czy ktoś go stosował i czy jest skuteczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
Krem na żylaki to kiepski pomyśł, bo to ci nic nie da oprócz tego, że się bedziesz wkurzać że nie widać efektów, jak zależy Ci na skutecznym zabiegu to zdecyduj się na zabieg. Ja poszłam do Lux Medu na skleroterapię i dzięki zbaiegowi raz na zawsze pozbyłam się żylaków, żałuję tylko że tak późno się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalam.nie dzialaja zadne.zero rezultatow na bardzo nie widoczne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem na żylaki - http://leadbit.biz/45NV Polecam go wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy cierpią z powodu tych nieprzyjemnych, nieestetycznych żylaków, jako ze ten produkt naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlgośćl
Ten krem varyforte to jest bubel.wyciągaja tylko pieniądze to w niczym nie pomaga.smaruje kilkanaście dni i nie widać danego efektu a to nic nie pomaga.te Panie co sie wypowiadają na ten temat ze po tygodniu pozbył się żylaków to są oszustami.zaplacili im kasę i wypowiadają takie głupoty.nie kupujcie tego badziewie szkoda pieniędzy,lepiej idź do lekarza.trzeba jeszcze dbać reprymede tym co handluja to dziadostwo,nie wierzcie tym oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Żylaki najlepszy zdecydowanie jest Varipro, kazdy go poleca! Leczyłam nim swoje żylaki 2 lata temu, kiedy byłam w niemczech, od razu zlikwidował żylaki ;) Gorąco polecam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wami, ten krem jest diabelnie skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy go polecają, polecę i ja, Varipro pomógł mi się pozbyć żylaków raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badzieiwe niesamowite varyforte to sciema smaruje juz tydzien i nic sie nie zmienia- NIE POLECAM P.S. Kupiłem 2 tubki i jedna chce oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka ściema i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka z żylakami
Dla mnie sprawdzony środek na żylaki, to tylko Venoprotector ze sklepu nowoczesne zioła, naprawdę mi pomógł, spróbujcie same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petunia28
Ostatnio się bardzo mocno zajmuję żelami i nie mogę trafić na żaden działający. Ale w końcu udało mi się natknąć na coś, co daje mi potencjalnie nadzieje na moje problemy. Jest to Varosin Forte Max. Kosztuje sporo, ma dobre opinie - wygląda jak produkt, który może działać. Oczywiście zanim zacznę z niego korzystać potrzebuję opinii, stąd zwracam się do was. Znacie? Korzystaliście? Opłąca się kupić? Jeżeli nic nie wiecie, to spójrzcie stronę. Właśnie tam się dowiedziałam o tym leku. Najwidoczniej firma jakoś mocno nie reklamuje tego leku, ale może lekarze go znają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Stosuję ten krem 2 tygodnie , nie dość że żylaki jak miałam tak mam to  jeszcze od wczoraj mam zapalenie zakrzepowe żył powierzchownych. Maść i tabletki kosztują 130 zł, szkoda pieniędzy wydanych na Vary Forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

NIgdy nie zrozumiem zachowania osób które kupiły produkt i doszukują się złośliwości na każdym kroku. Zacznijmy od tego że każdy organizm jest inny, i każdy ma inne efekty. To że Pani Danusia cobie wymyśliła zakrzepowe zapalanie żył, to jedna wielka fanaberia - może jeszcze szumy uszne i wymyślona choroba niespokojnych nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

No kiedyś ktoś musiał odgrzebać ten wątek... Ja kupiłem na stronie producenta (https://varyforte.co/) z dużym rabatem i jestem zadowolony z efektów. Udławcie się zazdrośnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej lykac tabletki ziołowe z kasztanowcem albo lek cyclo3fort albo diosminex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Dokładnie, więcej o efektach kasztanowca przeczytacie tutaj https://stalowezdrowie.pl/kasztanowiec-charakterystyka-zastosowanie-w-lecznictwie-i-w-kosmetyce-przeciwwskazania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×