Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvuk

90 polakow nie potrafi sie ubrac!!!!

Polecane posty

Gość bvuk

jak patrze na tych ludzi, nic do niczego nie pasuje, masakra!!!!!!! szczegolnie w tramwajach to widac, wogole jacy ludzie sa zaniedbani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
90 % mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
tzn.? podaj przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbanamalutka
mnie najbardziej boli ze ludzie czesto śmierdza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
brak gustu można znieść a smrodu nie! niestety jet coraz cieplej i w autobusach będzie tragicznie jak zaawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zapachów hm.. to moge się zgodzić z tym róznie bywa ;-) oszczednosc wody, lenistwo, brak anyperspirantow ;( Jestem przeczulona, w biurze trzymam odświeżacz jaśminowy, oczywiście nie bez powodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbanamalutka
no dokladnie. ja rozumiem,ze nie kazdy ma pieniadze zeby nosic levisy i bluzki versace ale mydlo kupic chyba mozna. najbardziej oburzyla mnie ostatnio sytuacja gdy w sklepie,mezczyzna wygladajacy jak bezdomny (mial bardzo brudne spodnie i smierdzial fekaliami) kupowal sobie DVD na raty.... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnol
ale czemu ludzie kojaza dwie oddzielne rzeczy.....fajnie ubrany a drogo ubrany??? mozna byc drogo ubranym a wygladac nie fajnie i na odwrot, chodzi mi o to ze niektorzy ludzie nie potrafia dobrac kolorow, roznych ciuchow, a jak widze inny kolor torebki i butow to juz wogole!! nie mowie ze to ciuchy sa zle sa OK ale nie w tym zestawieniu co nosza je ci bezguscia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrki
No wiesz. Te 90% ludzi może myśleć że oni się ubierają fajnie a Ty nie umiesz się ubrać. Poczucie gustu to rzecz tak subiektywna. Jako takie ogólne pojęcie gustu w ogóle nie istnieje. Istnieje jedynie zamkniętym ciasnym umyśle każdego z nas i każdy ma to pojęcie inne. Co zabawne każdy myśli że to jego wyczucie gustu jest tym najwłaściwszym. Co oczywiście jest bzdurą. Niech każdy chodzi po swojemu, grunt to nie naginać innych na siłę do swojego gustu, a oczekiwanie że społeczeństwo będzie się ubierać wedle Twoich upodobań, świadczy niestety wyłącznie o tym, że jesteś chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrki
No i tak są jeszcze zaniedbani, ale to ich życie i ich wybór. Widać są dla nich ważniejsze rzeczy niż to żeby traktować świat jak wybieg mody. Haha.. A bezdomnych pozostawmy już bez komentarza, bo naprawdę dyskutowanie na temat ubioru bezdomnych świadczyłoby jedynie o skrajnej pustocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze nikt tutaj nie pisal o ubiorze bezdomnych tylko o stylu a'la bezdomny... a to jest roznica, nie wiem kto wysedl na bardziej pustego... zanim zwrocimy komus uwage , spojrzmy na swoj czubek nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
dobra skonczy ta dyskusje bo widze ze te osoby pewnie naleza albo do: - ludzi ktorzy sie nazywaja BEZGUSCIA ( skas to sie wzielo?) - wola sie nazrec ( ze tak powiem) niz sie ubrac gustwnie ( nie mylic z DROGO) a tak poza tym chyba jestesmy na forum MODA I UBIOR co nie?? wiec jak ktos to wlazi to chyba chce byc modny wiec nie wiem skad takie krytyki! ale nie wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole to cel tego tematu
byl taki,zeby uswiadomic spoleczenstwu,ze jestesmy dosc kiepsko ubranym narodem, ale to chyba poniekad wynika troche z naszego krytycznego spojrzenia na siebie nawzajem i troche z braku tolerancji. Bo przyznam,ze jak patrze na niemcow to oni lepiej od nas nie wygladaja. Wiadomo Ci ktorzy maja kase i odrobine gustu potrafia zablysnac ale generalnie... maja w nosie co zakladaja i z czym to zestawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
uwierzcie ze za mala kase mozna sie gustownie ubrac a podstawa to dobre dobranie kolorow, a niestety wiekszosc tego nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacznijmy moje droga od tego
Co dla ciebie oznacza gustowny strój ? Może zaprezentuj nam tu jakieś linki odnośnie twojego spojrzenia na gustowny ubiór. Dobrze też jeśli wyjaśnisz nam Twoją definicję słowa "gustowny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
no wiec tak, ---torebka i buty MUSZA do siebie pasowac....- przedewszystkim kolorem.....!! --- poza tym odcienie ubran musza ze soba wspolgrac, bo niera zktos sie ubierze i mysli ze ma komplet ale niestety kolory sie gryza tonami... ---- przewaznie ubieram sie na dwa kolory....!! p. biale buty, biala torebka, bialy pasek i np biala bluzka i jakies spodnie tu juz obojetenie jaki kolor lub czarna buty, czarna torebka i zalozmy bluzka i spodnie w tym samym kolorze... no cos w tym stylu, mi nawet gumka do wlosow musi pasowac do stroju..!! wiem ze i moze mam zboczenie ale dzieki temu nigdy nikt mi nie zarzuci ze cos mi do czegos nie pasuje...zreszta zwasze ludzie mi mowia ze fajnie sie ubieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
aha...tego nie widac, ale bielizna tez w moim przypadku MUSI byc w jednym kolorze tzn jakos komplet stworzyc, a nie majtki i stanik " z innej parafi"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jak najbardziej jest wskazane, żeby majtki i stanik były \"z innej parafii\", jeśli np. bluzka jest biała a spodnie czarne... Bieliznę wybiera się pod kątem tego co się na nią zakłada. No, chyba że się jest striptizerką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
no dobra jak tobie sie to podoba to sobie tak nos! nie trzeba byc striprizerka!! co nie widac o znaczy ze moze nie pasowac tak??... to zaloz sobie biala bluzke....biala torebke...i czarna spodnice i czarne buty....to na to samo wyjdzie co ze spodnia nie no super nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCDEFGhijk
buty i torebka w jednym kolorze to bylo modne kilka lat temu...od tej pory zmienilo sie sporo! "biale buty, biala torebka, bialy pasek i np biala bluzka" - nie przesadzaj, to ,ze bialy jest hitem sezonu nie znaczy,ze wszystko ma byc biale...bo to akutrat szczyt bezguscia wszystko na bialo! Nawet w amerykanskiej edycji Vogue o tym pisza, a Amerykanki jak wiemy raczej z elegancji nie slyna... Swoja droga ciekawe co sadza o tym Twoim jednokolorowym stylu- pozostali pasazerowie tramwaju?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem odziezowcem szyje sobie sama i sama tez sobie kupuje gotowe ubrania.Wedlug mnie nietrzeba miec na sobie firmowych ciuchow za 200 czy 500 zl ,zeby dobrze wygladac.Ciuchy firmowe nieroznia sie od tych niefirmowych.Placi sie tylko za firme.Z doswiadczenia wiem,ze szwy puszczaja we wszystkich ciuchach.Czy to za 20zl czy za 200.Uwazam ,ze kazda osoba ma swoj styl lecz nie zawsze ten styl pasuje do danej osoby.Draznia mnie np. ryczace 40-stki w miniowach z owlosionymi nogami i rozstepami na udach.Niepodoba mi sie kobieta w spodniach biodrowkach z brzuchem wylazacym poza pas tychze spodni i w bluzce za cycki.Nie mozna sie tez ubrac cala na blue albo cala na white bo ginie sie sie w takiej kolorystyce.Uwazam ,ze pasek torebka i buty powinny byc w jednym kolorze(ja lubie czarny).Osoby przy tuszy niewygladaja dobrze w obcislych rzeczach.Tak samo jak i te zbyt chude.Jak ide na miasto to sie czasem zastanawiamczy ludzie maja w swoich domach lustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
"Jak ide na miasto to sie czasem zastanawiamczy ludzie maja w swoich domach lustra. " BRAWO ja tez!! akurat bialy to przyklad a poza tym tu nie chodzi o kolory ale o ZESTAWIENIE kolorow, ja nie nosze takich kolorow ja sa modne a akurat w nich zle wygladam bo po co?? nosze to w czym wiem ze wygladam dobrze!! i w jakich kolorach choc zielony bylby modny w zyciu nie ubiore nic zielonego!! a patrzac ja babki w czasposmach sa poubierane...to szkoda slow...jak choinki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooo
Białe buty ?? Przecież to mega kicz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to mi się śmiać chce
"odcienie ubran musza ze soba wspolgrac, bo niera zktos sie ubierze i mysli ze ma komplet ale niestety kolory sie gryza tonami..." Tak się składa że mi się podobają takie połączenia jak odcienie się od siebie różnią tonami. Lubię szalone połączenia np kolor malinowy z czerwonym i nikt mi nie będzię truł że wszystko ma być dokładnie dobrane tonami. "torebka i buty MUSZA do siebie pasowac....- przedewszystkim kolorem.....!! " To co ? to jak mnie najdzie ochota żeby sobie kupić torebkę w żywym zielonym kolorze to buty też mam mieć zielone i w tym samym odcieniu ??? Bez przesady. No comment. ja nigdy nie dobierałam koloru butów do koloru torebki. Uważam to za paranoję i nigdy nie zamierzam tego dopasowywać tylko dlatego żeby uniknąć krytyki jakiejś bvuk, której opinię mam za przeproszeniem w dupie. Jesteś po prostu sztywną lalunią i tyle. Trochę luzu w życiu i poczucia humoru by ci się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kxenia
" bvuk no wiec tak, ---torebka i buty MUSZA do siebie pasowac....- przedewszystkim kolorem.....!! --- poza tym odcienie ubran musza ze soba wspolgrac, bo niera zktos sie ubierze i mysli ze ma komplet ale niestety kolory sie gryza tonami... ---- przewaznie ubieram sie na dwa kolory....!! p. biale buty, biala torebka, bialy pasek i np biala bluzka i jakies spodnie tu juz obojetenie jaki kolor lub czarna buty, czarna torebka i zalozmy bluzka i spodnie w tym samym kolorze..." Jak widze laluinie któe tak sie ubierają to mnie odrzuca, TOREBKA WCALE NIE MUSI PASOWAĆ DO BUTÓW, kto Cie tak skrzywdził! Fakt jest faktem że można często spotkac, które nie potrafią sie ubrać, one sie przebierają . Ale buciki w kolorze torebki i paseczek to już zalatuje mi ROLNICTWEM. Najważniejsze dopasować strój do okoliczności i własnej figury! Wystające tłuste brzuchy, niogolone nogi, wąsiska czy brak higieny to jest poprstu NIE DO PRZYJĘCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bvuk
wiesz moja droga jak czytam jak ty si e ubierasz to mi si e robi słabo. może i bardzo nie byłoby sie do czego przyczepić, ale zaczepić oka tez nie byłoby na czym. taka urzednicza poprawność. a najgoresze to juz sa te białe buty ,biała torebka i biały pasek, no tak ubrana to możesz iśc na odpust. I błaga mniej zrozumienie dla innych, ja odczuwam fizyczny ból jak ktoś coś na siebie ubiera. Ciuchy si e na siebie wkłada.Ubrac można manekin kogoś siebie, ale nie kolor czy bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
i tak sie nie przejmuje co wy piszecie ma to gdzies i wcale nie jestem szaran myszka jak mi sugerujecie tylko wrecz przeciwnie, zawsze na imprezach i nie tylko potrafie sie tak ubrac ze zwracamna siebie uwage ale pozytywanie bo mi ludzie o tym mowia ale nie wazne, ubierajcie sie jak chcecie: ZIELONE BUTY, CZERWONA BLUZKA, NIEBIESKA SPODNICA I SZARA TOREBKA !! POWODZENIA !! :)) ( biale buty...takie plaskie z cekinami...na codzien do " biegania" bardzo fajne i wygodne)... chyba ze wolicie trampki na obcasie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrę ze smiechu
białe buty, różowa pomadka i na imię mariola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuk
zadna rozowa pomadka!! a poza tym dziwne ze mam powodzenie u facetow i jakos na to nie narzekam, zreszta mam wasze opinie gdzie b pewnie nalezycie do tej wlasnie 90 tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×