Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość88

Aliexpres

Polecane posty

Gość gość88

Witam czy może ktoś sie orientuje jak ściągać podrobki znanych Marek z Aliexpres nie chodzi o duze ilości dla siebie zeby nie dostać kary za LV czy inna markę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiasz jedna rzecz od sprzedawcy i ci wysyla zwykla chinska poczta ,nigdy nie wybieraj kuriera bo tam trzepia paczki a zwykla poczta to malych paczek nie sprawdzaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ze jak sprawdza jest wysoka kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to normalne produkty oferowane przez sklep. Skorzystaj z polskiej wersji strony czyli allinside.pl i zobaczysz, że nie ma żadnego strachu w zakupach ;) Możesz kupować dowolne produkty w dowolnych ilościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia93
Dziewczyny, kupujcie dobre produkty w polskich sklepach, a nie od Chińczyków... U nas możecie znaleźć produkty w bardzo dobrych cenach, jeśli dobrze poszukacie. Np ja ostatnio znalazłam sklep www.szch.pl, gdzie mają świetne buty w najniższych cenach. Polska obsługa, nie trzeba się bać o cła i inne takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupował ktoś na szch.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotpeg
Znajomy kupował, co chciałbyś wiedzieć? Ogólnie sklep wart polecenia. Porządne buty w dobrych cenach. Dodatkowo w przeciwieństwie do aliexpress - płatność w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na aliexpres produkty mimo, że wyglądają ładnie na zdjęciach, to niestety często jakość materiałów pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×