Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anakondaaaaaa

APART !!!

Polecane posty

Gość anakondaaaaaa

czy znacie jakąś internetową stronę z katalogiem apart impressions- odzież dla kobiet! Albo jaka jest ich strona www bo nie moge znaleźć w wyszukiwarce. Skąd ludzie biorą te ciuchy i sprzedają na allegro? Chce coś taniej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllinka, z tą różnicą, że jak dla mnie to ta sukienka bynajmniej do najpiękniejszych nie należy. Nadmiar koloru i wzoru nie służy jej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd123321
Czy ktoś się orientuje czy niektóre ubrania jakie można znaleźć w BON-PRIX - na zdjęciach są ciuchy marki APART - czy są one oryginalne???? czy ktoś wie? kupował ? BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd123321
nikt nic nie wie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funaberia
duzo ubran z firmy Apart jest na stronie www.heine.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion-store.pl
Sprzedajmey odziez z firmy Apart www.fashion-store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
Witam!Mam pytanie.Czy ktoś z was kiedykolwiek zamawiał coś ze strony Apart?Jestem ciekawa czy realizuja również zamówienia z Polski?Jeśli tak,jaki jest koszt przesyłki.Kilka ubrań wpadło mi w oko,ale ich ceny na Allegro są co najmniej zawyżone.Wolałabym je zamówić bezpośrednio od Apart.Dziękuje serdecznie za podpowiedż.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorswiet
Ja też poszukuję sukienek z Apart, zamówiłabym nawet przez allegro ale nigdy nie ma mojego rozmiaru (38). Pewnie jest dość przeciętny i najszybciej "schodzi". Poproszę o jakieś namiary jak i gdzie można je zamówić. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopocianka
na allegro są ciuchy z bonprixu podpisane jako APART. Czasem jakiś sprzedający napisze "w stylu APART", ale większość oszukuje, że to APART, a podaje zdjęcia z Bon Prixu. Oczywiście sukienki z Bon Prixu są dużo tańsze, ale zdarza się, że są wzrorowane na APARCIE. Zgłosiłam sprawę do allegro podając strony bon prixu, gdzie można znalezć sukienki wystawiane jako APART, ale odpisali mi, że nie mogą zweryfikować autentyczności ciuchów i nic nie mogą zrobić. Widać to, że autor aukcji korzysta ze zdjęć z Bon Prixu i pisze, że to APART, to za mało :) A to sukienki, które najczęściej idzie jako APART: http://www.allegro.pl/item189167992__apart_anielska_suknia_szyfon_ecru_38_.html http://allegro.pl/item192185574_nowa_oryginalna_sukienka_apart_rozm_36_bcm_.html - tu napisano, ze oryginalna A tutaj znajduja sie te sukienki na stronie bon prixu z tymi samymi zdjeciami, oczywiscie: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.3.17.1&pr=22356 http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.9.70.1&pr=18855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifcia
www.otto.de niemiecki sklep internetowy z ubraniami firmy APART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassi
a macie może polską stronę internetową tej marki, a wogóle czy w polsce można znajeść ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifcia
W Polsce niestety nie ma sklepu APART. Zakupu można dokonać tylko na terenie niemiec bo do polski nie wysyłają, lub na allegro gdzie jest kilka osób które sprzedają te ciuszki, zawsze można poprosić o wystawienie czegoś czego nie mają w danym momencie a jest w katalogu OTTO. Ja tak zamawiałam sukienke, oczywiście owiele drożej, ale ją mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka30
Elo! Z tego co mi wiadomo rzeczy z aktualnej kolekcji APARTa można juz zamawiać za pośrednictwem polskiego OTTO. Sęk w tym, ze aby znaleźć fajny ciuch trzeba jednak poszperać na niemieckim OTTO (www.otto.de), stronce APART FASHION (www.apart-fashion.de) a dopiero potem zamówić w OTTO www.otto-polska.pl (nie maja sklepu internetowego...buuuu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka30
Elo! Z tego co mi wiadomo rzeczy z aktualnej kolekcji APARTa można juz zamawiać za pośrednictwem polskiego OTTO. Sęk w tym, ze aby znaleźć fajny ciuch trzeba jednak poszperać na niemieckim OTTO (www.otto.de), stronce APART FASHION (www.apart-fashion.de) a dopiero potem zamówić w OTTO www.otto-polska.pl (nie maja sklepu internetowego...buuuu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 30
witam, mam dużo fajnych ciuszków również apart, to dobre gatunkowo ubrania i dobra cena, mogę przesłać zdjęcia, poruszam się po woj maz, dojeżdżam do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep z ubraniami apart, heine, together i laura scot jest juz we wrocławiu, bolesławcu i brzegu:) i co ciekawe wszystko jest za 15 zł!!!!!!!! wiec warto sie tam wybrac bo naprawde ciuszki odlotowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
Gzie dokładnie we Wrocławiu jest ten sklep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza456
proszę podać , gdzie sie mieści ten wspaniały second hand :) we Wrocławiu, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoow
Witam, czytam niektóre opinie kobitek i chce mi się śmiać. Sama handluję głównie marką Apart, ale także heine, Laura Scott, together. Ubrania na allegro są w różnych cenach, używane rzeczy są tańsze, nowe mają wyższą cenę. Trzeba jednak zwrócić uwagę na bardzo dobrą jakość, piękne wzory i niepowtarzalne fasony. Nie jest łatwo znaleźć coś tak ładnego wśród polskich producentów. Ubrania, które ja sprzedaję mam z niemieckiej hurtowni i inni poważni sprzedający również mają je z hurtowni, czasem z promocji w internecie. Raczej nie jest łatwo doliczyć kupić z katalogu, zapłacić allegro, za przesyłkę i jeszcze coś zarobić, bo ceny robią się bardzo wysokie. Osoby zainteresowane większą ilością ubrań ( w cenach hurtowych) mogą to zrobić przez meila hoow@o2.pl Klientki detaliczne zapraszam także na allegro ( mój nik - hoow) lub do zakupów w Ząbkowicach Śl. Zapraszam serdecznie na zakupy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina18
Witam serdecznie Firma moja zajmuje sieposrednictwem w zakupie odziezy na terenia niemiec. Mam dziesiecioletniedoswiadczenie w branzy tekstylnej. Chetnie pomoge i wprowadze panstwa w swiat mody,otwoze drzwi do renomowanych hurtowni producentöw odziezy chinskiej,wloskiej i niemieckiej. Do moich uslög nalezy : nawiazywanie i poszezanie kontaktöw z hurtownikami , zaköp i dostawa towarüw Obojetne czy macie panstwo juz dzalalnosc czy niesiecie sie z zamiarem jej otwarcia. Moje kontakty i doswiadczenie pomoga napewno w realizacji wielu planöw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisis
Witam, mieszkam na terenie Niemiec, gdzie prowadze e-sklep detaliczny oraz hurtownie ciuszkow z Apartu, Heine, Laura Scott i wielu innych opisywanych na tej stronie marek. Sa to koncowki kolekcji, ubrania posezonowe badz probne ciuszki projektantow. Niepowtarzalne wzory i kolory. wszystkie rzeczy oryginalnie zapakowane i metkowane! Bez zbednych posrednikow, z pierwszej reki!Przykladowe fotki mozna obejrzec na www.catchyourfashion.de Przewaznie sa to pojedyncze sztuki i pojedynycze rozmiary. Zapraszam do wspolpracy sklepy z odzieza oraz osoby prywatne. Pytania prosze kierowac na kontakt@catch-your-fashion.de Zakupy hurtowe juz od 40 sztuk! Prosze podac maila-wyslemy cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi 235
O FIRMIE CATCH YOUR FASHION Catch your fashion prowadzi sprzedaz hurtowa jak i detaliczna odziezy outletowej na terenie Niemiec. W naszym asortymencie znajdziecie Panstwo znane niemieckie oraz miedzynarodowe marki takie jak APART, HEINE, BOYSEN´S, MERLOSE, CHILLYTIME, SO BIN ICH, LAURA SCOTT, VIVIEN CARON, CHRIS.TAN, EDDIE BAUER, CHEER,ESPIRIT, MEXX,MORGAN, S.OLIVER, FLASHLIGTHS, ASHLEY BROOKE, RICK CARDONNA, KANGAROOS i wiele wiele innych. Jestesmy glownym odbiorcom odziezy katalogowej. Jest to odziez pierwszego gatunku, oryginalnie zapakowana oraz metkowana. Glownie odziez ta pochodzi z nadwyzek produkcji, jest to odziez posezonowa badz sa to probne partie bezposrednio od projektantow. Jestesmy firma , ktora dziala na miejscu, dzieki temu mozemy panstwu zaoferowac najlepsze ceny bez zbednych posrednikow. Gwarantujemy 100 % jakosci towarow, prosze przekonac sie na wlasne oczy! U nas nie kupuja Panstwo kota w worku, poniewaz kazdy mix mozna obejrzec przed dokonaniem zakupow. Osobiscie dostarczamy towar do naszych klientow ( obecnie na terenie Slaska). Zapraszamy na bezstresowe i bezpieczne zakupy poczta elektroniczna. Panstwo nie maja nic do stracenia, a my jestesmy pewni, ze towar, ktory Panstwu dostarczymy spelni w 100 % oczekiwania klientow Panstwa sklepu. Proponujemy mixy juz od 40 sztuk! Najwyzszej jakosci niemieckie marki po najlepszej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALACZARNA7
WITAM! NASZA FIRMA MALACZARNA 7 ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA CIUSZKOW MARKI APART , TOGETHER I WIELU INNYCH W NISKICH CENACH...SA ORYGINALNE W 100% SPROWADZANE Z NIEMIEC ...MAMY CENY PRZSTEPNE DLA KAKZDEGO KLIENTA NA POLSKA KIESZEN . ZAPRASZAMY NA ALLEGRO NICK "MALACZARNA7"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia77
Ostrzegam przed allegrowiczkami, ktore oferuja kiece sprzed paru sezonow. Kupilam sukienki APART od dwoch z nich... Oczywiscie (jak to na allegro bywa) sukienki zachwalane byly w stulu "niepowtarzalna, super wdzięk, najnowsza kolekcja" etc. W paczce znalazlam jednak owszem towar nieuzyany, ale zlezaly i w nieciekawym jak dla mnie fasonie. Po krotkim sledztwie okazalo się, ze kiecka byla sprzed trzech (!!!) sezonow... Nie byloby w tym nic zlego, gdyby nie fakt, ze jesli cos lezy od trzech sezonow, to znaczy, ze musi byc ku temu jakis powod. Tutaj byl on dla mnie jasny! Sama jestem sobie winna - zakupy tylko dla metki to chyba nie dla mnie. Wole wydac pare zlociszy wiecej, ale byc pewna, ze bede zadowolona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik163
Właśnie otworzyłam w Sosnowcu przy Modrzejowskiej 33 sklep z sukniami wieczorowymi. Dominują wymienione wyżej marki. Poza sprzedażą chcę rozszerzyć zakres usług o wypożyczalnie i komis. Zapraszam wszystkich do kupowania i współpracy:) "anna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×