Odpowiedz na ten temat

baleriny na wiosnę

• nówka sztuka 2010.03.11 [10:11]
    Hej dziewczyny! Widziałyście w jakimś sklepie ładne baleriny, uniwerslane i dobre gatunkowo? Bo zawsze jak jakieś kupię, to zaczynają mnie gnieść prędzej czy później. najgorsze z Baty. A jak wasze balerinowe doświdczenia?
  • frufru 2010.03.11 [10:15]
    nie istnieją ładne baleriny. wygodne owszem, ale nie ładne usmiech.gif
    a tak serio - ja po rpostu nie znosze balerinek. jedyna sytuacja kiedy je uznaję to jak wsiadam za kierownice.

• gosianica 2010.03.11 [10:20]
    ja mialam w zeszlym roku i powiedzialam nigdy wiecej.lekki deszczyk i zaraz sie porozklejaly i wogole.ogolnie owszem wygodne buciki ale nie na wszystkich ladnie sie prezentuja.

co masz zrobic jutro zrob dzisiaj.jutro odpoczniesz
  • Bystrzyca 2010.03.11 [10:20]
    Ja tam nie narzekam, mam niedużą stopeczkęsmiech.gif i mnie nie gniotą , przeważnie kupuję na rynku lub na giełdzie do wyboru do koloru, gatunkowo bdb. w niektórych chodzę 3 sezonysmiech.gif

• nówka sztuka 2010.03.11 [10:23]
    przyznam, że też mam co do balerin mieszane uczucia, ale jakie macie dla nich zastępstwo, tzn. w jakich butkach chodzicie wiosną?
  • gosianica 2010.03.11 [10:24]
    no jesli trafisz na jakies dobre to owszem.ja kupilam w zeszlym roku jeszcze jedne i nie moge w nich chodzic bo mam za wysokie podbicie i mnie obcieraja smutas.gif
  • gosianica 2010.03.11 [10:24]
    nowka sztuka jakies sportowe usmiech.gif
  • nówka sztuka 2010.03.11 [10:32]
    no ale już zeby tak nie śmigać ciągle w adidaskach, ani w czółenkach?, co jest po środku, bo chyba jestem niedoedukowana pod tym względem usmiech.gif
  • hygtk7tihlt 2010.03.11 [10:38]
    jak ktos ma niezgrabne syry to balerinki nie pomoga.Do balerinek trzeba miec zgrabne nogi
  • nówka sztuka 2010.03.11 [10:39]
    ale tu nikt nie mówi o niezgrabności tylko o wygodzie, wredoto usmiech.gif
  • frufru 2010.03.11 [10:42]
    "nówka sztuka - przyznam, że też mam co do balerin mieszane uczucia, ale jakie macie dla nich zastępstwo, tzn. w jakich butkach chodzicie wiosną?"

pantofelki lub półbuciki.
    sportowe tylko na okolicznośc sportu i na spacer z psem. jak nie ma stroju sportowego to buty sportowe biją po oczach.
    najbardziej nie znoszę zestawienia adidasy+torebka. plecaczek, tak, ale torebka? - nieporozumienie.

• Bystrzyca 2010.03.11 [10:49]
    No a białe adidaski, bieskienie Dżinsy kangurek w passsssssssssski, czapeczka to też się rzuca w oczy??????
  • Coralick 2010.03.11 [10:54]
    Ja balerinek mialam tysiace, ale moje ulubione zlazilam do dziury w podeszwie smutas.gif i smutno mi o juz takich nie moge znalezc... To nie sa buciki na niepogode i pluche ale ladnie dobrane do calego stroju wygladaja slicznie usmiech.gif
  • frufru 2010.03.11 [11:10]
    "Bystrzyca - No a białe adidaski, bieskienie Dżinsy kangurek w passsssssssssski, czapeczka to też się rzuca w oczy??????"

o matko. no nie, ale to jest strój sportowy bardziej w stylu. jakbyś miała dzinsy, sweterek jakiś np rozpinany i torebkę i do tego białe adidaski to ja wymiękam. chyba ze masz -naście lat to OK.

• anxipanxi 2010.03.11 [12:53]
    A ja lubie baleriny, ale tylko z noskiem w lekki szpic. Tych okraglych nie znosze.
    Nie wyobrazam sobie innego obuwia na wiosne (poza kozakami oczywiscie jezyk.gif )
    Juz w grudniu kupilam sobie w H&M takie panterkowe:
    http://2.bp.blogspot.com/_sUcJzJUfJ6A/SXnFRrE IfrI/AAAAAAAAAag/cCv5w5LkXmU/s400/Primark+leopard+flats02.jp g
    Podobaja mi sie rowniez takie kwieciste:
    http://files0.lookbook.nu/files/looks/medium/ 421862_dhdh.jpg

MOJ BLOGwww.anxipanxi.blogspot.com *** Lucky me!
  • nówka sztuka 2010.03.11 [15:34]
    do anxi..
    takie odwazne wzorki to juz chyba tylko do stonowanych ciuchów, bo nie wierze ze ktos by sie ubral caly w panterke usmiech.gif
  • anxipanxi 2010.03.11 [15:36]
    Tak usmiech.gif
    MOJ BLOGwww.anxipanxi.blogspot.com *** Lucky me!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...