Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olivka23

bezskutecznie poszukuje-chetnie odkupie

Polecane posty

Gość olivka23

Witam serdecznie, cała jesien i zime bezskutecznie szukalam dla siebie butow, w koncu je znalazlam ale......na nogach pewnej dziewczyny, niestety nie mialam odwagi zapytac ja gdzie je kupila, chodzi mi o zamszowe (badz z zamszopodobnego materialu) marszczone kozaczki, ze zwezanymu noskami,do pol lydki albo przed kolano, na malym obcasiku badz plaskie,kolor jest mi obojetny (byle nie wsciekle rozowy ;) te ktore widzialam u tamtej dziewczyny byly ciemnozielone po propstu sliczne. Oczywiscie zdaje sobie sparwe, ze idzie lato i chyba jestem ostatnia osoba ktora poszukuje o tej porze roku kozakow, ale bardzo mi zalezy. U mnie w miescie niestety ich nie znalazlam, a na podroze gdzies dalej nie pozwala mi czas, wiec mam goraca prosbe, jesli ktoras z was dziewczyny ma do sprzedania takie buciki (fachowa nazwa to chyba saszki) w rozmiarze 37 to bylabym stoktotnie wdzieczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc uzuwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka23
oczywiscie, ze moga byc uzywane!!!!!!!!!!!! bedzie wdzieczna za info!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o info na mojego maila jesli ktoras z was ma do sprzedania takie bucki ktorych poszukuje :) tak ja wyzej napisalamn moga byc uzywane. Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionuss
oj nie chce wyswietlnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wpisaniu linka
dawaj ENTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na tym forum robią faceci
Boże, jaka ty głupia !!! Enter po ".html".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionuss
nie mozesz sobie skopiowac wkleic tam gdzie trzeba i odzielic ta spacje glupia krowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionuss
wiem o co ci chodzilo ale lubie jak mecza sie takie kretynki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na tym forum robią faceci
Wiesz, ale nie potrafisz tego zrobić bo jesteś za głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na tym forum robią faceci
Konczę tą rozmowe, bo z takim głupolem nie będę rozmawiać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionuss
sama zaczynasz jakies bez celowe konflikty lepiej wypij meliski pomoze napewno, oh to pewnie ten dzien nie martw sie minie za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexxxter
oo jaaakie głupie baby , jedna zaczyna druga kontynuje, wy wszyzstkie poglupialyscie. a ty lepiej nie zaczynaj znow wywajac tamta od glupiej bo linka nie tak wkleila jak trzeba. zastanow sie ;/ IQ 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie takie kkozaczki
jak opisujesz kupiłam jesienią w deichmanie. teraz króluje tam kolekcja wiosenno-letnia wiec napewno ich tam nie znajdziesz ale jak sezon jesien-zima nadejdzie to na 100% znajdziesz je tam. ja kupiłam w zeszl;ym roku tamte za jednyne 99 zł i byłam z nich naprawde zadowolona. były do połowy łydki, marszczone, z delikatnym szpicowatym noskiem, zamszowe i czarne. miały małą szpilke. były jeszcze w tym sklepie inne podobne zamszowe ale płaskie tez marszczone, do połowy łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bardzo :) wlasnie wiem, ze byly w deichmanie jednak niestety kiedy chcialam je kupic to nie bylo juz mojego rozmairu, mam nadzieje ze bedzie tak jak piszesz i ze kiedy nadejdzie sezon to znowu sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×