Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Heheszkiorzeszki

Białe jeansy

Polecane posty

Gdzie mogę dostać dobre biale jeansy/spodnie? Jestem załamana bo w sklepach stacjonarnych w moim mieście kompletnie NIC nie mogę znaleźć i nic nie pasuje, a online zamówiłam spodnie z h&m i okazały się zupełnie inne niż powinny być i odsyłam Patrzyłam różne strony, nigdzie nic nie mogę znaleźć Chodzi mi o to żeby były dopasowane, elastyczne i długie, no i kieszenie ok, żeby nie spłaszczały tyłka, do 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szczescie, ze zadnych nie masz. Bialy na dole strasznie poszerza. Jest takie modowe przyslowie, unten weiss ist scheiss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 11.13 " Bialy na dole strasznie poszerza. Jest takie modowe przyslowie, unten weiss ist scheiss." Jest też inne przysłowie: Uczył Marcin Marcina, a sam głupi jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, żeby takie sobie kupić. Czytałam, że wbrew pozorom właśnie nie poszerzają nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe jeansy są prawie zmorą nocną. Bardzo ich chcemy, ale nie jesteśmy przekonane czy będziemy w nich dobre wyglądać. Brudzą się i jeszcze nam jakiś debil powie, że pogrubiają, (bo różowe w zielone gwiazdki nie pogrubiają). Tworzy się zasady na ten temat, np. nigdy czarnej góry do białych spodni. Niby, że czarne wyszczupla, a białe poszerza. Jeśli ująć to na poważnie, to znaczy, jeśli ktoś ma szeroką” górę” a wąski dół, to powinno się skompensować. Należy wierzyć w takie zasady jak we wróżby i horoskopy. Jest ciepło. Słońce. Jeśli chcecie, noście białe jeansy. Odnośnie koloru lekceważcie tzw. zasady. Starajcie się tylko nie wkładać tel. kom. do tylnych kieszeni i noście każde jeansy z paskiem. Czy jest jakiś kolor, do którego nie pasuje biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×