Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irka 54

Bielizna nocna - duże rozmiary

Polecane posty

Gość Irka 54

Mam dość spania w T-shirtach! Też chcę ładna koszulę nocną a nie worek!!! Tylko że w sklepach rozmiar XXL to max....no i co....Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 35:)
mialam ten sam problem. Szukałam długo jakis koszul nocnych i znalazłam na allegro vesto24 Oni maja tez sklep internetowy www.vesto24.pl Bielizna: http://vesto24.pl/kobiety/bielizna/c,29539,1 Naprawdę polecam,bo warto. Bielizna dobra gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz szanowna spamerka dowaliła :D 160 cm w biodrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proszę Cię bardzo poszukaj takiego rozmiaru 160 cm w bioderkach albo 110DD rozpinany z przodu biustonosz itp. a przecież w czymś chodzić trzeba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rozmiary to trzeba sprowadzać zza wielkiej wody, tam taka ogromna otyłość to rzecz na porządku dziennym niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna332
Ja od lat korzystam z internetowych outletów. Spora oferta, która mnie zawsze zachęca, jest na www.gorseciarka.pl i korzystam z niej regularnie. Ceny dobre, wysyłka ekspresowa a obsługa rzeczowa. Nie można nie polecić tego, ale też nie chcę na siłę namawiać. Wystarczy skorzystać i przekonać się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta1
Oj nie w każdym sklepie rozmiarówka kończy się na XXL popatrz chociażby tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna kupowałam jakiś czas temu koszulkę na noc a też mam sporo w biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże rozmiary ubrań mają w www.gaba-fashion.pl. Zerknij na ich ofertę, mysle, że możesz znaleźć tam coś ładnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×