Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosnazime?

bielizna termoaktywna

Polecane posty

Gość cosnazime?

słyszalam,ze jest jakas super bielizna,zwana termoaktywna,dzieki ktorej cieplo jest nawet w straszliwe mrozy:-) majteczki mnie szczegolnie interesuja gdzie to mozna kupic i czy faktycznie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia27454
Bielizna termiczna ma za zadanie izolować ciało przed niską temperaturą o wiele skuteczniej niż bawełna. W produkcji takiej bielizny firmy wykorzystują specjalne technologie i różnorodne rodzaje włókien, tak by zmaksymalizować komfort użytkowania. Tak więc jednym słowem bielizna termiczna jest ciepła. Poza tym podczas aktywności fizycznej bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Dzięki temu nie mamy wrażenia chodzenia w mokrej koszulce. Mogę polecić konkretne marki, np. Stoor, gWinner, Hannah, Feel Free, wszystkie dostępne tutaj: http://www.asport.pl/k/744/bielizna-termiczna/?p=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawowowowow
a tutaj nowe wzory www.showup.tv/pp/apocominick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna 135
Ja ostatnio na allegro kupiłam swojemu chłopakowi bieliznę termoaktywną u użytkownika FH_ESPO. Bielizna taka przydaje sie nie tylko zimą na narty ale także rowerzystom, motocyklistom i piłkarzom w chłodniejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą i oryginalna dostaniesz w sklepach sportowych. Pamiętaj jednak, że bielizna tego typu jest robiono z poliestru, a ginekolodzy odradzają zakładania tego typu bielizny. Sprawdziłam na sobie różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UAW
poszukaj firmy under armour, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość point of view
Dobrą bieliznę robi Hi-Tec, właśnie od niedawna testuję ich koszulkę i naprawdę jest różnica w porównaniu do tanich no-name'ów, nie mówiąc już o normalnej koszulce bawełnianej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja85
.Czy ktoś z was używa koszulek termoaktywnych?Czy na takich ciuchach widać plamy potu?Jak to wszystko wygląda? pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sed567
Zapytaj o to jesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja85
co za róznica używa się ich cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy ktoś z was używa koszulek termoaktywnych?Czy na takich ciuchach widać plamy potu?Jak to wszystko wygląda?" Cześć, nie widać plam potu. Kupowałam ostatnio w sklepie taką koszulkę. Sprzedawca wytłumaczył mi, że bielizna termoaktywna jest zrobiona z takich włókien, które odprowadzają pot na zewnątrz i dopuszczają powietrze do skóry. Coś w tym jest. Kupiłam sobie koszulkę Hi-Tec i rzeczywiście fajnie działa na przykład podczas biegania. Ceny też nie są jakieś szczególnie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko bielizna termoaktywna to nic innego tylko inna nazwa kalesonów bo ta źle się kojarzy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
musicie zwracać uwagę na materiał, nie bawełna a DRYARN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>Coś w tym jest. Kupiłam sobie koszulkę Hi-Tec i rzeczywiście fajnie działa na przykład podczas biegania. Ceny też nie są jakieś szczególnie wysokie. >>> ta marka to średnia jakośc, szczerze, to material rzucony do dyskontow, sama mam taka nieprzecze, ale to tylko ze wzgledu na cene są lepsze marki i lepsze produkty a zainwestowac warto, oplaci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Koleżanko bielizna termoaktywna to nic innego tylko inna nazwa kalesonów bo ta źle się kojarzy >>> wprowadzasz ludzi w błąd kalosony to forma bielizny, krój, a bielizna termoaktywna to kwestia materialu i jego wlasciwosci kalesony tez moga byc taka bielizna jesli są z odpowiedniego materialu a nie z bawelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
to jest np. prawdziwa termoaktywna bielizna: Koszulka termoaktywna Under Armour ColdGear Fitted Crew Peak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
nie mam jej, pierwsze co znalazłem w sklepie, w sieci szukając dla interesantki z wątku. Ale firmę znam, jest dobra- jakość świetna. Moja bielizna jest typowo do biegania, też świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
jeśli chodzi o ten sklep to jak nie trudną sprawdzić; militaria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of this story....
najlepsza w sieci sklepów GRENE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagieta
myślę, że ten under armour i sam sklep militaria.pl to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagieta
A i nie ma się co zrażać, że to niby produkty militarne, wcale nie- są po prostu lepsze niż zwykłe sklepy i produkty "górskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonita
a znacie polską firmę Terevel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że mają w miarę tanie ciuchy a przy tym całkiem dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonita
No właśnie się zastanawiam nad kupieniem chłopakowi koszulki do biegania na dzień chłopaka, są w bardzo dobrych cenach, ale zastanawiam się czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×