Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biustonosz

Polecane posty

Gość gość

Czy polecacie staniki z ciucholandu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz dobrej firmy (czyli zasadniczo w grę wchodzą marki brytyjskie), w bardzo dobrym stanie i oczywiście we właściwym rozmiarze to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fuj. Z second handow nigdy zadnych stanikow, bodow, majtek, strojow kapielowych, recznikow, skarpet, butow. Bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica stanik czy bluzka albo koszula? Jedno i drugie przylega to tego samego kawałka ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 2 takich samych kobiet z jednakowymi cycami i jeszcze znoszony stanik.Na swiecie kobiety w danym kraju mają różne rozmiary i kształty cyców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mia
Najważniejszym uzupełnieniem całej stylizacji jest dobrze dobrany stanik! Zamiast do ciucholandu wybierz się lepiej do braffiterki i dobierzcie razem stanik idealny. Ja mam swój sprawdzony sklep Alles i jestem zadowolona z niego, przede wszystkim przez to jakie mają ceny, więc polecam, sprawdź sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże z ciucholandów w życiu!!! Raz kupiłam i potem bardzo żałowałam. Ej, serio myślicie, że te polecenia Allesa to jakaś zorganizowana akcja? Bo widzę drugi raz taki komentarz, a ja zawsze szczerze polecam ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś kolejną opłaconą spamówą, a nie "polecasz"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×