Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

straszna zolza

Blogi !

Polecane posty

Czy śledzicie jakieś blogi? Chodzi mi o blogi modowe, które są dla was inspiracją i z których czerpiecie pomysły na kreowanie waszego stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
a próbowałaś na stylio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz ja mogę wam polecić dużo blogów a na stylio mam konto.. chciałam żebyście to mi jakiś blog poleciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
ja nie znam żadnych, no to podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie podstawowe.. Sądziła że jeżeli siedzicie na tym forum i jesteście zainteresowane modą to napewno albo macie swój blog albo podglądacie inne szafiarki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
a kim jestes na stylio??? tzn.jak sie tam nazywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
bo tez tam mam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
no bez przesady, takim maniakiem nie jestem... żeby blogi śledzic, jestem tam dla rozrywki i żeby poogladac sobie ubiory i sie inspirowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zastanawiam
no to chyba żeśmy se już pogadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszedfs
te linki co podałaś zolza korzystam z nich caly czas. sa wielka dla mnie inspiracja. jest duzo blogow ktore sa warte uwagi ale te twoje sa cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek098
Jeśli nie masz jeszcze swojego bloga to może warto pomyśleć nad założeniem? Gdybyś chciała to polecam serwis blogowy: http://e-blogi.pl Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam modowe blogi, często patrze na zestawienia kolorystyczne, ale nie czerpie jakoś specjalnie z nich inspiracji. Ubieram sie po swojemu i nie lubie się zmieniać na siłe. Mam też swojego bloga, ale dodaje raczej zdjęcia strojów codziennych i zwyczajnych, nie przesadzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasami zaglądam
na blogi modowe - i bywa, że korzystam - np. okazuje się, że mam coś podobnego do ubrania, a nie nosiłam, bo nie przyszło mi do głowy żeby połączyć jedno z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaLeszeńska
Ja chetnie podoam cztery blogi które bija na głowe inne! Wchodze tylko na nie !! 1) fashiontoast.com (pewnie juz każdy zna) 2) fashionsquad.com (nic dodać nic ujac) 3) http://madamejulietta.blogspot.com/ < - To nasza godna reprezentantka! :) 4) Moje najnowsze odkrycie i mówie, Wam ona bedzie kiedys wielka bloggerka. ma dopiero 16 lat, wyczucie stylu i nie brakuje jej odwagi, bo podobno mieszka w jakijś małej wsi i spotyka sie z kryrtyka wśród jej mieszkańców :) : http://julieswardrobe.blogspot.com Mowie Wam, wystarczy wchodzic na kilka fajnych blogów, a nie na dużo kiepskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drag0nfly
AniaLeszeńska z tego co widze to foty ma z Poznania :P chyba ze przypadkowo - okazjonalnie sie tam zjawila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaLeszeńska
tak, wpadła tam bo była u siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem zdania
że Julie to świetna blogerka, ale według mnie ma za malo komentarzy, żeby sie wybic póki co, a szkoda, ja zawsze pisze komentarzyk, bo dla niej to na pewno jakas pociecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×