Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bluzy czy sie opłaca?

Polecane posty

Gość wsiurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgh
cena powala wiec sie oplaca kupić,poza tym fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście bardzo fajne bluzy. I według mnie nie są drogie, więc się opłaca - ta ostatnia bardzo ładna. A gdybyście szukały/li innego sklepu z tanią, markową i ładna odzieżą, to polecam tanisport.pl Bardzo szeroka oferta i za małe pieniądze można się tam już nieźle ubrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotooooooooooooos
hi, sporo bluz ZARA, Juicy Coture, Lonsdale, New Look etc wrzuciłam do 'paczki', idzie od 1zł, więc też się opłaca http://allegro.pl/show_item.php?item=920638303 ps. kupując za granicą sprawdzajcie koszty przesyłki! łączna suma zakupu może nie być już tak atrakcyjna jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia jest kozacka. Faktycznie cenowo super. Ale wiesz gdzie jeszcze jest bardzo tanio i mają markowe bluzy i buty? Na tanisport.pl. Tam są rzeczy z reeboka, nike, pumy, adidasa, new balance i innych fajnych sportowych marek. Nigdzie poza aukcjami nie widziałam sportowych ciuchów tak tanio. A wolę jednak zamawiać w sklepie. Przynajmniej masz pewność że to oryginałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
juz je dostałam:)Ja mieszkam w uk wiec koszt przesyłki jest znikomy.Bluzy są fajne i prawie darmo.A co do tej stronki to nic na jej temat nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuszkaaaa
1 fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Jako miłośnik tego typu odzieży zaopatruję się jedynie poprzez www.e-dresik.pl i nie żałuję. Sportowe bluzy, koszulki i spodnie są tutaj najwyższej jakości. Jakość jest również bez zastrzeżeń. Po co szukać na siłę, kiedy nie znajdziemy nic lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te bluzy, oryginalne. Bardzo mi się podobają. Kupiłam sobie ostatnio podobne w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Koleżanka mi poleciła i naprawdę jestem zadowolona. Przestępne ceny i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×