Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

bonprix - czy kupowałyście tutaj ?

Polecane posty

Gość ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

mam zamiar kupić kilka piżam z bonprixu z obecnego katalogu, jednak nie wiem, czy warto. Może wy kupiłyście ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys kupowalam z bon prixu jesli znasz dokladnie swoj rozm i wymiary to moim zdaniem ubrania z tego katalogu sa ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys kupowalam
ubranka przyszly do 14 dni:) byly nawet spoko, tylko chyba sobie tycke za krotkie spodnie kupilam, bobylam chuda a mialam dlugie nogi...kiedys:( ogolnie to spox katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam i polecam. Tylko rozmiary są ciut większe niż te w sklepach, zwłaszcza spodnie. Ale ogólnie dobra jakość i przystępna cena. I można odesłac, jak nie odpowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys kupowalam. kilka razy sie zawiodłam... dlatego teraz przestalam. ale sa ubrania ktore nosze do dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak bluzki i t-shirty
?????? Jak z rozmiarami ? Tez wieksze niz w sklepach ? Jezeli nosze rozmiar 38 to moge smialo zamawiac ciuchy w tym rozmiarze czy raczej numer mniejsze ? Chcialam kupic pare bluzeczek i t-shirtow na lato bo dosc fajne maja ale teraz to juz nie wiem...boje sie "niewymiarowych" ciuchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooOo
słuchajcie!! co to za bedziewie !! zwykłe ciuchy z bazarku!! Co za totalny brak gustu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×