Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Botki

Polecane posty

Gość gość

Chciałam się dowiedzieć czy nosicie botki na bosych stopach bo ja często tak chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy. Nie lubię nosić butów bez skarpetek, bo obcierają i jest nieprzyjemnie. W ogóle botki noszę tylko, jak jest chłodno, więc bez skarpet zmarzłyby mi stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie tego. Botki noszę jesienią i zimą, więc bose stopy są w tym wypadku jakimś nieporozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo często noszę na gołych stopach.Zresztą wiele butów noszę na bosych stopach nawet zimą wiele razy kozaki zakładałam bo w pracy przebieram na czółenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Do botek zakładam mini stopki,jednak zupełnie bez to dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne botki mają na Eobuwie. Zaglądałaś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś widziałem w sklepie jak kobieta przymierzała szpilki i gdy zdjęła swoje botki miała bose stópki wyglądało to super pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa841
Chcę się podzielić wspaniałym odkryciem które zmieniło moje życie i mnie samą na lepsze, nie uwierzycie ale chodzi o czytanie biblii, czytajcie biblię ludzie, to wszystko co tak jest jest prawdą, nie dacie umrzeć z głodu swojej duszy, karmcie ją Słowem Boga, może przeżyliście bez tego całe życie u uważacie że świetni sobie radzicie ale powiem Ci 1: nie będziesz mógł ani chciał tego kończyć, to się stanie Twoim regularnym, przynoszącym Ci spokój, równowagę i radość nawykiem, daj sobie szansę, obiecuję że się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona prawie cały rok chodzi w butach na gołych stopach.Nawet zimą kozaki a gdy bardzo mrozi to buty emu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie założyłabym botków na gołą stopę. Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×