Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boze jak ja nie lubie sieciowek

Polecane posty

Gość gość

wszedzie te same ubrania, ktore rozni sie tylko kolorami, sklepy typu Monari czy Caterina moze maja inne ale znowu drogie, brakuje mi pieknej eleganckiej klasyki, niestety ciezko to znalezc, te sukienki, spodnie bez formy, kawalki rozciagnietego materialu jako sukienka....boze cos strasznego, gdzie tu sie ubierac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowoczesna kobieta powinna wygladac jak szmata :) nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa teoria:) cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle, dlatego nie chodze do galerii handlowych i sieciówek :O jakość fatalna, na pierwszy rzut oka ciuchy sa porzadne, z dobrego materialu ale jak sie przyjrzysz to zobaczysz wyprute nitki, niedoszycia, poza tym rozmiarówka...jedna bluzka w rozmiarze M jest jak M a druga ? M wyglada jak XS... ubrania kupuje na ebayu i w zagranicznych sklepach, wole zaplacic wiecej z przesyłką i miec cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm u młodych projektantów i pasjonatów mody można świetnie się ubrać i cena też nie straszna, wbrew powszechnym opiniom:) Lub jeżeli chcesz czegoś konkretnego to szycie na miarę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Też mam ten sam problem: gdzie się porządnie ubrać. Nie zawsze tak było. Od pewnego czasu po prostu chłam w każdym sklepie. Trzeba przekopać tysiące szmat by znaleźć cokolwiek w miarę normalnego i w miarę porządnego. Niemal jak w taniej odzieży! Zakupy internetowe raczej odpadają, ja po prostu muszę przymierzyć ubranie, nie chcę się bawić w wieczne wysyłki. Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma innej rady jak czeste chodzenie po sklepach i wyszukiwanie perelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami warto zajrzeć do sieci, często są oryginalne, porządne ubrania. Bez problemu i konieczności przymierzania można kupić szale, apaszki, chusty. Jak wiadomo dodatki są bardzo ważne i mogą poprawić wygląd, odmłodzić małym kosztem opatrzone już ubranie. Wystarczy zastanowić się nad kolorem. Stonowane i bardzo kolorowe widziałam na http://szal-komin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krystyna -> nieudolna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, tez nie lubie sieciówek, wole kupić materiał (http://www.luxpol-bis.pl/) i zanieść do krawcowej. Przyjmniej mam pewność, że pół warszawy nie chodzi w tym samym co ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko w sieciówkach kupuje, nie wiem gdzie indziej bym miała. Ale ciuchy jeszte te 2-3 lata były dużo, dużo lepsze. Teraz wyglądają gorzej niż scierki od podłogi. Niekóre jakby były już prane, zmechacone. Trzeba nieźle wszystko przerzucić by coś fajnego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam markę Escada -chociażby z drugiej ręki, bo oni maja bardzo drogą odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam internetowo robić zakupy. Na spokojnie i bez tlumów, a co najwazniejsze taniej. Ja polecam - http://odkupuj.pl - ktoś kupił ubranie, ubrał dwa razy a teraz sprzedaje, nic tylko polować na okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się bardzo przejmowałam ciuchami. Wydawałam każdą zaoszczędzoną kasę na szmaty. Teraz mam totalnie wyj****e i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatywę dla sieciówek znajdziesz tutaj www.innaja.istore.pl Oryginalna biżuteria, modna, w stylu zachodnim. Niskie ceny, wysoka jakość, naturalne i pachnące drewnem i trawą morską wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa841
Chcę się podzielić wspaniałym odkryciem które zmieniło moje życie i mnie samą na lepsze, nie uwierzycie ale chodzi o czytanie biblii, czytajcie biblię ludzie, to wszystko co tak jest jest prawdą, nie dacie umrzeć z głodu swojej duszy, karmcie ją Słowem Boga, może przeżyliście bez tego całe życie u uważacie że świetni sobie radzicie ale powiem Ci 1: nie będziesz mógł ani chciał tego kończyć, to się stanie Twoim regularnym, przynoszącym Ci spokój, równowagę i radość nawykiem, daj sobie szansę, obiecuję że się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.primoda.com.pl świetne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich bardzo nie lubię i od jakiegoś czasu kupuję u polskich producentów. Bardzo dobrej jakości z najnowszymi trndami ubrania można znaleźć tutaj https://mg-shohlari.pl/ . Zdarzyło mi się kupić kilka fatałaszków u nich i bardzo sobie cenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię kupować w sieciówkach. Ciuchy w nich są po prostu tańsze. Tak naprawdę to w każdym sklepie jest to samo. A sieciówki są przynajmniej tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj poszukać czegoś na https://cosmosmoda.pl/ Dla mnie osobiście sklep godny polecenia, jest w czym wybierać. Po zakupie sukienki na wesele byłam mega zadowolona, ponieważ nikt nie miał nawet podobnej do mnie także fasony nie są takie same jak u reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×