Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bransoletki

Polecane posty

Gość gość

Hej moje drogie, Mam takie pytanie. Niedawno natknęłam się na stronę z bransoletkami firmy moon-look.pl Świetnie wyglądają jak za taka cenę. Czy ma któraś z Was taka? Jak się nosi? Czy ta skóra rzeczywiście jest prawdziwa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka modeli. Bardzo kruche, łamliwe i śmierdzi jakimś chińskim plastikiem. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mowa o zupełnie innych bransoletkach... co w tych jest łamliwego? Skóra ? Poza tym z tego co zauważyłam to jakaś nowość, wiec nie wydaje mi się żebyś miała już kilka modeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natknęłaś się na bransoletki, w sklepie, który założyłaś? Dziękujemy za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bransoletki są PASSE. Teraz nosi się BROSZKI!!!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla miłośniczek biżuterii wykonanej z naturalnych kamieni, ja polecam markę http://www.kulkabransoletki.pl/ . Znajdziecie tam np. bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki etc. zrobione z m.in. jaspisu, agatu, onyksu, cytryny i wielu innych. Ja akurat bardzo lubię taki styl. Pasuje do wielu stylizacji i bardzo ładnie się prezentuje. Cena nie jest zbyt wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla miłośniczek biżuterii wykonanej z naturalnych kamieni, ja polecam markę http://www.kulkabransoletki.pl/ . Znajdziecie tam np. bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki etc. zrobione z m.in. jaspisu, agatu, onyksu, cytryny i wielu innych. Ja akurat bardzo lubię taki styl. Pasuje do wielu stylizacji i bardzo ładnie się prezentuje. Cena nie jest zbyt wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×