Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bucikowa2007

Buty Dee Zee - poprosze o opinie

Polecane posty

Gość bucikowa2007

Co sądzicie o butach DEE ZEE? Ma je może któraś z Was? Mają sklep internetowy i sprzedają na allegro, całkiem fajne modele wg mnie ale jak wyglądają naprawdę?! Przymierzam się do kupna "saszek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupowalam tam ale
sadzac po cenach jest to szmelc...i nie ltkyo po cenach, obejrzyj dobrze aukjce...juz nantych ladnych zdjeciach widac niedociagniecia (klej na butach, krzywe szycie)...poza tym omijalabym marki chix - dziewczyny isaly, ze te buty smierdza... jednakze byty czesto ladne, ja bym sie jednak nie zdecydowala na zakup :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam.......
jakoś odbiega od tej na obrazkach, kolory też, a już na niach widać, że nie są to super buty. Saszki są cienkie, brzydkie i bezkształtne, nie tak jak na zdjęciach. A jak śmierdzą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucikowa2007
Dzięki za opinie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeday
nie zgodze sie...w zeszlym roku kupilam tam kozaczki emu-jestem bardzo zadowlona... A jesli chodzi o saszki itd... jak ktos kupuje kozaki za100zł..to nie ma co oczekiwac chyba ze to skora no nie? wiadomo ze za ta cene material z jakiega sa wykonane jest sztuczny..ale nie do konca rozumiem o co chodzi z tym"smierdzeniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupowalam tam ale
bo emu tam to wyjatek, pomine walory estetyczne... :) to oryginalne, dobre jakosciowo buty i kropka. koniec sykusji. reszta to ewidentne "targowki" tyle, ze w fasonach przypominajacych grogie buty...ot tyle. na targu mimo wszytsko troche zapyziale jest, a tu mamy to samo tyle, ze w efektownijszym wydaniu. a ten smrod? hmm...wejdz do jakiegos sklepu, gdzie sprzedaja byty po 30-80zl...w kazdym meiscie sa takie miejsca z tanimi butami, czesto umiejscowione na dworcach etc...wez sobie taki but i powachaj :o to taki cholernie charakterystyczny zapach tworzywa skoropodobnego smieszanego z guma (?), ni wiem jak to okresli...czasami jest delikatny, ale czasami wali po prostu tak, ze szok...czytalam na inncyh tematach, ze wlasnie (szczegolnie, bo epwnie nie tlyko) chix nas tym obdarowuje...i tego smrodu nie da sie pozbyc w zaden sposob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupowalam tam ale
mam tez buty ze skory ekologoicznej i zadne tak nie smierdza...kiedys vylam wlasnie w takim skepie z butami, byly sliczne balerinki z lakierkowanej skory po 30...o ile fakt, ze przetrawly by wyjsc kilka znioslabym to ten zapach...no tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
badziewne jak nie iwem co. kupilam w tym roku saszki, koszmar, o wiele gorzej wygladaja niz na aukcji, zdarly sie syzbko i leza w szafie bo nie mam ochoty na nie patrzec. Buty EMU kosztuja prawie 300 zl wiec sie nie dziwie ze sa ok. Ale za 100 zl wole kupic buty na bazarze, tez raczej niezbyt trwale, ale chyba jednak bardziej niz te od dee zee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokki
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaskowana
Nie polecam tego sklepu! Rok temu zamowilam u nich emu, wplacilam pieniadze i czekalam 3 tygodnie. Po 3 tygodniach zadzwonilam do babki, ktora zajmuje sie sprzedaza i pytam, co jest, a ona mi na to, ze przeprasza, ale juz nie ma tych butow. To po cholere wystawia je na aukcji?! Czekalam chyba z 1,5 tygodnia, az raczy odeslac pieniadze, przez ten czas nie odbierala ode mnie telefonow, nie wiedziec czemu. Wczesniej (jak dowiedzialam sie po fakcie) moja znajoma rowniez zamawiala u niej buty. Niebieskie emu, dlugie. Dostala szare i krotkie, po prostu tragedia!! Skoro babka nie wyrabia sie z zamowieniami lub jest nierozgarnieta to wg mnie nie powinna prowadzic takiego interesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja
a te babsko jest wredne na dodatek dostalam buty z calkiem inna ohydna podeszwa a ona mi wpierala ze taka byla w opisie aukcji niedojda :O buty ladne ale tylko na obrazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny_Słodziaczek
Ja właśnie poprzedniej nocy zamówiłam sobie buty Emu australia, mam nadzieję, że wszystko będzie z nimi ok :/ Po waszych komentarzach się boję, zwłaszcza, że kolor będzie nie ten, ale moja siostra też zamawiała Emu z tego sklepu i jest zadowolona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looloo totoro
A ja kupiłam tam już trzy pary i jestem zadowolona.Pierwsze były emu - śliczne,super jakość i kosztowały po przecenie tylko 99zł,później kupiłam kozaczki chix podróby emu i na początku śmierdziały,ale po jednym wyjściu wywietrzyły się całkowicie.No i trzecie były balerinki gioseppo,również ok.Wszystkie buty wyglądały jak na zdjęciach.Innych butów cix nie zamawiałam tam więc nie wiem jak z nimi jest i co to za firma w ogóle,bo w internecie jakoś nic nie można znaleźć.Ale gioseppo ma swoją stronę internetową z fajnymi bucikami i nie sądzę żeby to był taki szmelc jaki można na dostać na tych wszystkich dworcach.Ale nie oszukujmy się,jeśli chce się mieć porządne buty te trzeba za nie dać przynajmniej 400 czy 500 złotych,jak na przykład za campery,albo ecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bell
ja słyszałam, że obcasy są niestabilne i strasznie wyginają się do tyłu podczas chodzenia ... aż strach w tym chodzić ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_monia
niestety za jakość trzeba płacić...ale sama po 2 albo 3 parach przekonałam się, że w wypadku emu nie warto próbować oszczędzić, bo po prostu straci się na ich kiepskiej trwałości...na szczęście można jeszcze trafić na jakieś fajne przecenki (np tu: http://www.schaffa.pl/produkt260.html ) i wtedy nawet przed świętami mój portfelik jakoś to przeżyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JS2008
Witam,zamówiłam dziś buty na stronie internetowj dee zee i troche mnie niepokoi fakt iż najpierw wpłata a potem przesyłka czy faktycznie po dokonaniu wpłaty przesyłka jest przesłana i jak długo to trwa?Jeśli ktoś wie cos na ten temat to prosze o odp z góry dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosklepniedlamnie
ja osobiście nie jestem zadowolona z zakupów buty w rzeczywistości wyglądają na lepsze i ładniejsze są kiepskiej jakości i śmierdzą jak jakaś chińszczyzna rozmiary do kitu z 2 par które kupiłam ani jedna nie pasowała a zamawiałam na moja długość stopy.Jeżeli jesteście na kupnie butów to polecam zwykły sklep zawsze można but przymierzyć i dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ostatnio takie a\'la emu na allegro i jestem zadowolona. zastrzegaja sobie wysylke do 5 dni od otrzymania wplaty, a buciki mialam na drugi dzien w domu. dlugosc wkladki zgoda z tym co bylo w opisie, butki ladne i poki co nic sie z nimi zlego nie dzieje ;) i dobry kontakt-szybko odpowiadaja na maile. cenowo tez ok, chociaz faktycznie buty smierdzialy \"chinszczyzna\" jak takie klejone trampki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podswiadomosc niezle dziala-po przeczytaniu tematu, snilo mi sie ze moje buty z deezee sie rozwalily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna Zwiewna Pannica
Obrzydliwe buciory...albo nawet trepy ! GÓWNO jednym słowem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna obsługa
Nie polecam zakupów w tym sklepie,zapłaciłam za 5 par z góry a w paczce dostałam 4 pary,2 z nich były do wymiany na drugi dzień odesłałam je do wymiany ,wszystko trwało miesiąc zanim pani raczyła odesłać mi pieniądze.Nie odpisywała na maile i nie odbierała telefonu. A tak na koniec to buty sa kiepskiej jakości i strasznie śmierdzą.UWAŻAJCIE NA DEE ZEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM
Nie polecam zakupów w DEEZEE!!!! Wydałam w tym sklepie ponad 800 zł i kupiłam około 8 par butów. Wszystko było ok. aż do ostatniej sytuacji. Buty faktycznie śmierdzą, ale wietrzeją. Są jednosezonówki, ale i tak kupuję zazwyczaj buty na jeden sezon, więc dla mnie to też nie jest problem. Koszt ich nie jest duży więc na jeden sezon ok. Problem się zaczął przy wymianie ostatniego zakupu. Zakupiłam kolejne dwie pary butów na standardową swoją długość stopy (do tej pory z rozmiarem nie było problemów) niestety okazały się za duże. Więc pomyślałam spoko wymienię sobie na mniejszy rozmiar. Wysłałam buty do wymiany jednak KTOŚ z firmy DeeZee (ponieważ osoby które odpisują na maile NIGDY się nie podpisują z imienia i nazwiska, więc tak naprawdę nie wie się z kim się rozmawia)odpisał mi, że buty są chodzone i mi nie wymienią. Odpisałam stosownego maila, że raczej w za dużych butach nie da się chodzić i żeby zobaczyć czy są dobre MUSZĘ je przymierzyć. Nie dostałam odpowiedzi na tego maila po czym buty zostały mi odesłane, nie przyjęłam przesyłki. Dostałam maila, że MUSZĘ wpłacić 24 zł bo inaczej buty zatrzymają w magazynie. Na tego maile również odpisałam – jednak tradycyjnie nikt nie pofatygował się aby odpisać. Pomimo, że firma twierdzi, że na każdego maila odpowiadają w przeciągu 24h. Dostałam kolejne powiadomieni o wpłacie 24 zł. Nie chodzi mi o pieniądze kwota 99 zł nie doprowadzi mnie do bankructwa, ale tutaj chodzi o fakt – JAK FIRMA DEEZEE TRAKTUJE STAŁYCH KLIENTÓW. Na razie sprawa jest w toku.... Nie polecam – buty się rozlecą po 2 mc, a jak wystąpi jakiś problem nie zostanie on rozwiązany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również gorąco odradzam zakupy w DEE ZEE! Zamówiłam tam sandały, już pomijam fakt że w paczce otrzymałam dwa prawe buty. Dziwi mnie że DEE ZEE nie sprawdzają co wysyła się klientowi. Zadzwoniłam do firmy, żeby poinformować o tym co się stało i poprosiłam aby przysłano mi dobre obuwie. Okazało się jednak że nie mają już na magazynie tego modelu, gdyż ja zamówiłam ostatnią parę tych butów. Oznaczałoby to w takim razie że ktoś otrzymał dwa lewe buty. Mniejsza z tym, zdecydowałam się na zwrot felernego obuwia. Pani z którą rozmawiałam powiedziała że nie ma najmniejszego problemu- że trzeba tylko wypełnić odpowiedni formularz na ich stronie, wysłać go na ich adres mailowy, a następnie wysłać paczkę z butami i jak tylko ją odbiorą na moje konto wpłyną pieniądze. Tak też zrobiłam- na początku czerwca nadałam przesyłkę. Pomimo ze dział zwrotów i reklamacji jest w moim rodzinnym mieście liczyłam się z tym że paczka może iść do DEE ZEE dłuzej niz zwykle, a to za sprawą strajku na poczcie. Jest juz jednak sierpień a ja dalej nie otrzymałam zwrotu pieniedzy. Na początku sierpnia napisałam maila do DEE ZEE z pytaniem co się stało że nie otrzymałam jeszcze zwrotu kwoty. Wyjaśniłam że wysłałam do nich formularz zwortu i paczkę w czerwcu. Otrzymałam odpowiedź że żadna paczka do nich nie dotarła, i że reklamowane obuwie jest przez nich systematycznie odbierane a reklamacje rzetelnie i sprawnie załatwiane. Zostałam też poproszona o numer paczki, datę wysłania i adres na jaki ją wysłałam. Tak też uczyniłam. Z odpowiedzi na mojego kolejnego maila dowiedziałam się że nigdy nie otrzymali ode mnie butów, bo gdyby tak było na pewno reklamacja zostałaby natychmiast rozpatrzona. Zadzwoniłam więc na pocztę aby się dowiedzieć, czemu sa takie opóźnienia w dostarczaniu przesyłek i czy może moja paczka przypadkiem gdzieś nie zaginęła. Pani z odpowiedniego oddziału zajmującego się obsługą ulicy na której znajduje się dział zwrotów i reklamacji DEE ZEE usłyszawszy o zaistniałej sytuacji uprzejmie mnie poinformowała że przesyłki z obuwiem nie są w ogóle odbierane przez DEE ZEE i leżą na poczcie. Opisałam całą tą sytuację, nie dlatego że tak strasznie zależy mi na pieniądzach, bo buty w DEE ZEE nie należą ani do tych świetniej jakości i są stosunkowo tanie, ale dlatego że firma która je sprzedaje poprzez takie zachowanie wobec klienta daje tylko dowód na to że nie ma zielonego pojęcia o rzetelności, jest niekompetentna i wogóle nie szanuje swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamawiałam tam emu po cenie wyprzedaży. Bardzo szybko przyjechały, na drugi dzien po otrzymaniu maila z wiadomością o zaksięgowaniu wpłaty. Ja zamawiałam w sklepie internetowym a nie od nich na allegro. Emu jeszcze czekaja na wyjscie na dwór ale sa ok, nie maja zadnych uchybień i sa bardzo ładne takie same jak na zdjęciu. Nie wiem jak z reszta butów ale te sa ok. Wiecej nie zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
no właśnie ja zamówiłam sobie balerinki firmy CHIX i są straszne ;) na zdjęciach wyglądały bardzo fajnie, jednak skórka jest tam tak cieńka, że widać każdy palec stopy i w ogóle bardzo stopę pogrubiają.. Oprócz tego są strasznie niewygodne i rzeczywiście nieładnie pachną... Dzień po otrzymaniu pół domu śmierdziało nimi ;/ znowu moja koleżanka zamawiała tam emu i jest bardzo zadowolona ;) także różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1301
ja jestem zadowolona z butow ktore zakupilam u deezee.robie zakupy w ich sklepie internetowym,paczki otrzymuje bardzo szybko.jak mi sie jakies buty nie podobaja to odsylam i nie ma zadnego problemu ze zwrotem,pieniazki otrzymuje szybko na konto.co do butow to wygladja jak na zdjeciach i sa wygodne,numeracja jest ok.jedne kozaki mi sie nie podobaly,gorzej wygladaly w rzeczywistosci ale odeslalam i nie bylo zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawialam saszki u deezee. przesyłka dotarła bardzo szybko. buty tez sa ładne, chociaz raczej na zime bez sniegu bo sa tylko delikatnie ocieplane. rozmiarowka standardowa, nosze 26-37 i 37 bylo na mnie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafa
Pani gosiaczek coś za bardzo reklamuje firme dee zee a feeeeeeee takie podszywanie sie pod klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina554
hmmm.. ja zamawiałam tam jakieś hah może 2 lata temu moje pierwsze emu.. kupowałam na allegro -deezee wystawia również tam aukcje. Kupiłam rozmiar 40 po czym bez problemu wymieniłam na 38.. nie wiem jak jest teraz ale właśnie przymierzam się do zakupu sandałek na 12 cm szpilce. tylko jeśli obcasy sie "wyginają" ? to jak w tym chodzić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawialam rok temu buty na zime,zaplacilam ok 80zł i byly okej:) Mialy cieniutka podeszwe ktora po zimie troche sie odkleila ale poszlam szewca i git :) Wygodne i niesmierdzace o dziwo :) Tydzien temu zamowilam biale tenisowki za 29zł sa ladne, nie widac zadnych uchybien,wygodnie sie chodzi.Poki co przezyly jeden spacer i nie smierdza ;) Jesli okazaloby sie jednak,ze ta nieprzyjemna wada sie uwydatni to zawsze mozna kupić jakis spray z sholla,niwelujacy takie zapachy:) Poza tym moj facet kupil buty,porządnej firmy za 200zł i co? tez byly je \"czuć\"...a nie ma zadnych problemow ze stopami.Kupil spray i bylo okej. Ja wiec zdecydowanie polecam deezee,szybko ksieguja kase,wysylka tez szybko przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×