Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniol ciemnosci...

Buty Deezee

Polecane posty

Gość zero gustu
Ja slyszalam ze sa bardzo wygodne :) od kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek ecoli
zalezy jakie chcesz kupic, polecam przejrzec allegro, zapewne znajdziesz ten sam model o polowe taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro wiekszosc butow z deezee tanszych o ponad 40 zl, ja mam nieprzyjemne wspomnienia z deezee, po zakupie litow, za 200 zl dostalam dwa roznej wielkosci buty, wygladaly jak jeden rozmiar wiekszy, po odeslaniu do reklamacji pani oznajmila ze buty sa ok, moga mi zwrocic pieniadze za buty, ale za przesylke juz nie, musialam powolac sie na prawo konsumenckie, z łaską oddali za przesylke 10 zł, pomimo, że sami najtansza opcje przesylki maja 15 zł, a ja zapłaciłam rowniez wiecej niż 10 zł, szkoda nerwów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do letsriottonight
Dzięki za cenne info, parę dni temu chciałam zamówić koturny od nich, ale nie jestem do końca przekonana, chyba się wstrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam do kupna okrągłych, drewnianych, ręcznie malowanych kolczyków. Idealnie wpasowują się w trend hippie. Jedynie 10 zł + przesyłka, drewniane korale gratis. http://moda.allegro.pl/kolczyki-drewniane-rec znie-malowane-korale-gratis-i2308518982.html Styl Orientalny: Czerwona sukienka/tunika ręcznie wyszywana delikatnymi koralikami. Do zamówienia gratis dołączam bransoletkę w orientalnym stylu. Jedynie 20 zł + przesyłka! http://moda.allegro.pl/sukienka-tunika-w-orie ntalnym-stylu-bransoletka-i2308519017.html Styl Vintage: Szara, plisowana spódnica, czarna, pikowana kopertówka w stylu Chanel i apaszka tonacji brązów, różu i bordo. Jedynie 30 zł + przesyłka! http://allegro.pl/zestaw-vintage-spodnica-r-s -kopertowka-i-apaszka-i2308519052.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena k.
Te same buty kupisz taniej na http://www.merg.pl/ Zobacz na stronie jakie mają buty - na mieście takich nie widać ;-) Kupuję w sieci od dawna - ich wyróżnia np. to że dają możliwość zwrotu butów w ciągu roku od momentu zakupu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me ;)
rozmiarowka jest dziwna:) zawsze nosze 37 jak raz kupilam na deezee 37 byly za duze:( z kolei 36 (mierzylam kumpeli- za male:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me ;)
helena k.: zamiast blyszczec inteligencja o rozmiarowce tego samego producenta moglabys sie wgl nie wypowiadac, bo ja nosze buty roznych marek i wlasnie najtansze jakie mialam to zamawiane z deezee jedno wielkie gowno, nie ja jedna mam problem z rozmiarowka wiec zachowaj swoje durnowate nicniewnoszace komentarze dla siebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawialam, peikne są ale na zdjeciach. w rzeczywistosci wystaje klej, szfy sa krzywo. Pierwsze jakie zamowilam z deezee to szpilki na platformie. Tak zle wyprofilowane ze nie dalo sie w nich stac, a juz nie mowiac o chodzeniu.... dalam druga szanse, myslac ze po prostu za wysokie buty kupilam i ponownie kupilam czarne koturny z paseczkiem wokol kostki. Sa piekielnie ciezkie, wykonanie pozostawia wiele do rzyczenia, paseczek jest ostry, niewygodny i w dodatku cienutki. Ciezkie koturny i ten cienutki paseczek to katastrofa. Duzo wygodniejsze wg mnie sa zwykle tanie buty ze sklepow no-name porownujac do deezee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena k.
Me ;) -- zanim dodasz jakikolwiek post radziłabym przeczytać co napisałaś. Wstawić jakieś kropki, przecinki i ogólnie przetłumaczyć go na język polski. Co ty za brednie wypisujesz? Przecież ja o jednym, a ty o drugim. Dziewczyno - jedna firma to ta sama rozmiarówka - przynajmniej w moich doświadczeniach. Mniej pisania, a więcej myślenia proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika marka
Oczywiście, że buty tej samej marki mają taką samą numerację - tak przynajmniej wyglądało to dotychczas, w przypadku moich zakupów. Ten poradnik z Merga dobrze to opisuje - dokładnie tak to wygląda. Można bez problemów dobrać sobie buty kupione przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena k.
Dzięki Bogu na tym forum pojawiają się również inteligentni ludzie ;-) Heh... Warto zamawiać buty z netu, ale tylko rozsądnie. Porównujcie sobie ceny, bo naprawdę różnice bywają bardzo wysokie. Nie ma to jak głupio stracić pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegnacja
Ciężko trafić na wygodne szpilki. Mam jedną parę z tego sklepu i gdyby nie odpowiednie środki nie mogłabym w nich chodzić. Po pierwsze musiałam zainwestować w piankę rozciągającą bo na dłuższą metę buty nie nadawały się do chodzenia oraz w tzw. hamulce. Polecam stronę pielegnacjaobuwia.pl na której zaopatruję się w takie akcesoria. Są niedrogie i bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka1234
ja kupiłam 3 pary butów z DeeZee i żadne nie były dobre, ----1 para to były czółenka 13 cm : klej wylewał się z każdej strony, buty miały jakieś zgrubienia na platformie tak jakby jakieś kuleczki były włożone pod skórę ----2 para to były sandałki 13 cm : jeden but miał inny kwiatek ozdobny niż drugi, pasek do zapinania butów był zdarty jakby je ktoś zakładał wiele razy, ----3 para to były te botki na tym słupku co teraz takie modne 14 cm: jeden but był większy od drugiego mimo że rozmiar taki sam, jeden z butów miał krzywo zszyty tył i na dodatku był wyższy od drugiego jakieś 0,5 cm, ------podsumowując: zapłaciłam za te 3 pary prawie 400 zł,te buty tylko pięknie wyglądają na zdjęciach, są strasznej jakości i na pewno nie warte swojej ceny, zresztą wejdźcie na angielskie strony sklepów to te buty kosztują tam po 10 funtów, z reszto zauważyłam ze coraz więcej osób jest nie zadowolonych z tych butów, ja na pewno nie kupie już tam żadnych butów i wszystkim będę odradzać zakup ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest wiele sklepów które oferują tego samego rodzaju buty co deezee ale za to jakość obsługi na dużo wyższym poziomie. Ja kupuję na www.goheels.pl i nie ma problemów z wymianą jeśli coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zadowolona z butów deezee. fakt ze nie robiłam zwrotów, ale nie było problemu z wysyłką czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania marzec
Nie kupuję już w Deezee - masa przesadzonych projektów. Ostatnie zakupy to raczej Merg. Cenowo wypadają lepiej, a buciki są bardziej przyziemne - oczywiście to już kwestia oczekiwań, ale dla mnie błysk obuwia nie może być przesadzony. Szukam raczej bucików stonowanych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila baksik
Buty Merg są ok - ceny dobre, jakościowo również jestem zadowolona. Od Deezee nie zamawiałam obuwia od ponad roku, więc nie wiem jak tam jest. W Mergu dają 30 dni na ewentualny zwrot butów, a to również mnie pozytywnie nastraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja.w
super jest nowa kolekcja DeeZee ;) ogólnie buty damskie kupowałam parę razy i zawsze byłam zadowolona z zakupu :) http://shushu.pl/marki/deezee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja.w
Jakby to powiedzieć... To co pokazałaś jest bardziej niż efektowne ;-) Bardzo mi się te buty podobają, w moim stylu. Zawsze szukałam szalonych bucików ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica22
jesli chcecie kupowac deezee, to zerknijcie wczesniej na te stronke. duzo rabatow i promocji, takze na te buty :) http://www.tanio.co/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika111
ja mam takie http://shushu.pl/obuwie/klasyczne-biale-szpilki z deezee i jestem zadowolona, chociaż powiem, ze z tą rozmiarówką to jest duży problem. najpierw przymierzyłam u koleżanki te same buty i normalnie mam rozmiar 35 a tu musiałam mieć 36 i są troce ciasne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina marczyk
weronika darcik - bardzo fajne buciki ;-) Wygodne? Masz już je? Chciałabym w końcu znaleźć jakieś wygodne obcasy - te mi się na razie podobają jedynie pod względem wyglądu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×