Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicya

Buty do biegania

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem jakie to ma znaczenie. Jesli biegasz intensywnie, buty powinnas zmieniac co 3 mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dopiero zacząć biegać i myślę, że będę biegać trzy razy w tygodniu po godzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam naprawdę sensowne modele do biegania w sklepie Eobuwie. Myślę, że mogłabyś tam znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy ile biegasz i po jakim terenie (asfalt, las, czy tereny górskie). Średnio dobre buty tracą swoją amortyzację i inne właściwości po 600km . Proponuję tutaj wybierać jednak sprawdzone marki: Asics, Mizuno, Saucony, New Balance, Adidas (ale patrz czy do biegania) podobnie z Nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukacie tanich butów do biegania sprawdźcie koniecznie allinside.pl. Tam za grosze można je dorwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam ze sklepu sport-guru.pl. Mają tam nie tylko buty, ale też odzież i akcesoria. Spory wybór i różne przedziały cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenicjanka123
Polecam takie http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-2013-srebrne-fioletowe. Według mnie jedne z najlepszych butów sportowych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar To absolutna podstawa! Nie powinniśmy przesadzić w żadnym kierunku, to znaczy - nie kupujmy butów na styk, w których wyczuwamy palcami czubek, ale też nie idźmy w drugą skrajność. Buty do biegania powinny być ok. jednego rozmiaru. Zwykle okazuje się, że najbardziej komfortowo biega nam się w butach, w których długość wkładki jest o ok. 1-1,5 cm od naszej stopy. Jeśli chcesz kupić znacznie większe buty - o 2-3 rozmiary to dobrze się zastanów. Bo w tak dużych butach też nabawisz się pęcherzy, tylko w innych miejscach, mogą one też podrażniać wierzch stopy, w miejscu gdzie zaczynają się palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam, ze z Vty są swietne do biegania i do tego niedrogie, wiec mozna czesto zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszło może coś fajnego nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że na Eobuwie mają dość dużo tego typu modeli - znaczy do biegania. Może i te tam znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór butów sportowych, w tym oczywiście do biegania, mają na Perfektsport.pl - ja ostatnio od nich zamawiałam nike WMNS FLEX 2015 RN prawie 50% taniej niż w sklepie. Tak że polecam. Buty 100% oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam buty Adidasa lub under armour. Teraz posiadam te drugie i są super. Bardzo wygodne, lekkie, a stopy się w nich nie pocą bo są bardzo przewiewne. Kupiłam sobie model speedform bo były w fajnej cenie na www.senseishop.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na http://sneakerhouse.pl, oni mają duży wybór butów sportowych, więc na pewno coś ustrzelisz ;) Mają Asics, a to podobno najlepsza marka, jeśli chodzi o buty do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×