Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty do pracy

Polecane posty

Gość gość

Chodząc w pracy w zimowych botach zniszczyłam sobie nogi.Powiększona kostka halluks często nie mieści się w czółenkach i defasonuje mi buty.Koleżanka dała mi maść,gdy halluks rośnie to potwornie boli,już się powiększył i tak mnie nie boli,ale mam zmęczone nogi i często pieką,bolą mnie stopy i palce,przez co muszę kupować drogie szpilki,ale przez cały dzień nawet w takich nie mogę wytrzymać.Ból decyduje za mnie i eleganckie ściśle przylegające czółenka na wysokich szpilkach zamieniam na lecznicze klapki na wysokim zwężonym 9 cm korkowym koturnie,ze specjalnie wyprofilowaną drewnianą podeszwą masującą stopę i regulowanym klamerką szerokim paskiem korygującym halluks,nie uwierającym młoteczkowatych paluszków.Niestety szefowa mówi,że noszenie w biurze ortopedycznych butów eksponujących zniekształcone wykrzywione kalekie palce jest zdecydowanie zakazane.Jestem ładną bardzo zgrabną dziewczyną, wydaje się mi,że nikt po za nią i niektórymi koleżankami,nie zwraca większej uwagi na takie drobne defekty długich zgrabnych wymodelowanych nóg.Chodząc na leczniczy pedikiur mam bardzo zadbane stopy z polakierowanymi lakierem o żywym kolorze paznokciami,halluks nie deformuje zbytnio ładnie ukształtowanej,uformowanej w eleganckich szpilkach stopy,wygięte do wewnątrz,podwinięte do dołu, subtelnie zachodzące na siebie palce,trochę zagniecione od nie zawsze najwygodniejszych butów,przy mocno ściśniętych,zbitych paluszkach,nie tyle są brzydkie,co czasami strasznie bolą.Jakie mam nosić buty w pracy? Czy może nie powinnam tak lakierować paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×