Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefcia86

buty na platformie,wygodne?

Polecane posty

Gość wlochata_kulka
Obie pary są boskie! Tylko u mnie cena przemawia bardziej czyli raczej skusiłabym się na te co kryska09, tylko nie ma już mojego rozmiaru ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
no pewnie że są wygodne, muszą być tylko dobrze wyprofilowane i ok ;) ja nosiłam kozaki na platformie całą jesień i zimę i było mi bardzo wygodnie, rozglądam sie już za takimi czółenkami ale celowałabym raczej w jeszcze wyższe te platformy, w każdym razie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLatforma niweluje wysokosc obcasa, odciaza srodstopie tak wiec sila rzeczy taki but jest wygodniejszy niz na calkiem plaskiej podeszwie, zwlaszcza jesli np. szpilka ma 12 cm. Bardzo lubie platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie platformy to najwygodniejsze buty pod słońcem. oczywiście wszystko zależy od wyprofilowania buta. zarówno platformy jak i buty bez nich mogą być źle wyprofilowane i chodzenie w nich to koszmar. zbytniej różnicy w chodzeniu w platformach nie ma a można pozwolić sobie na jeszcze większe obcasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkk
Mam jedne szpile 20 cm na 5 cm platformie chodzi sie w nich genialnie ale ja zawsze chodze na obcasach nie mam w ogole plaskich botow. Moje najnizsze to 10 cm bez platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siliva
Gdzie kupie białe sandałki na platformie? Ale znów nie 20 centymetrowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam chodzić własnie na platformach. Zdecydowanie mniej mnie bolą nogi niż założę wysokie klasyczne szpilki. Dosyć przyzwoity wybór mają tutaj http://kokietki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty są bardzo ładne, ale jak dla mnie niewygodne :( już wiolę chodzić na obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta w swojej szafie przynajmniej jedną parę pięknych czarnych butów! Ja proponuję czółenka o nazwie Arka 2082. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć. Tak, buty na platformie są bardzo wygodne. Platforma dobrze wyprofilowana sprawia, że chodzi się w nich bardzo lekko. Buty na platformie kupuję zawsze w Internecie. Polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koretat
Wolę szpilki - jeśli kupujecie porządnie wykonane, to nawet nie mając doświadczenia szybko się przyzwyczaicie do nich. Od lat na szpilkach spędzam całe dnie w pracy, poważnie. I nic mnie nie boli, nawet przy wysokiej, cienutkiej szpileczce...A żeby były wygodne? Głównie patrzcie na szpilki Bravo Moda - mniej znana firma, tańsza, a jakościowo w cenach drożych firm. Poszukajcie w sieci - są w wielu sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogana
Znam Bravo Moda, mam od nich dwie pary szpilek - są świetni. Przede wszystkim chodzi o wygodę - ich buty zakładam i od razu za pierwszym razem naprawdę jest wygodnie - nawet na imprezie tanecznej. A inna sprawa, że odpowiada mi ich styl - buty nie są oczojebne. Nie wiem jak to ocenić, ale one mają w sobie to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na platformie lubie chodzic :) ostatnio zamowilam sobie na multu.pl fajne buty i smigam w nich na okraglo. najwazniejsze, zeby obcas byl dobrany do nas, tak zeby nie chodzic na ugietych kolanach jak kaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zimą lepiej wybrać ładne, dłuższe i ocieplane kozaki nawet na płaskiej podeszwie aby były stabilne. fajne kolekcje widziałam na www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×