Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiuuuuuuula

Buty na wesele

Polecane posty

Gość kasiuuuuuuula

Dziewczyny ! w lipcu mam wesele , szukam butów na obcasie 7 cm w kolorze nude,w miare ladnych i w jakiejs przystepnej cenie..ale nic nie moge znalezc.. pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przystępnej cenie to zobacz buciki firmy Kornecki. Często tam kupuję i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Dla Pań mają specjalnie dedykowaną markę Veronii. Na pewno coś odpowiedniego dla siebie znajdziesz. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś na Eobuwie? Myślę, że bez problemu tam powinnaś coś takiego znaleźć. Na bank mają takie rzeczy:) Ja bym na Twoim miejscu weszła na stronę tego sklepu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś już na Eobuwie? Tam na sto procent mają coś takiego:) Bo tam mają chyba wszystko:D Myślę, że bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Po lewej stronie masz panel, w którym możesz sobie zaznaczyć wszystkie warunki wyszukiwania i pójdzie ci raz, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć jeszcze okiem na Clarksonline.pl, wydaje mi się, że tam takie ostatnio widziałam, jak zamawiałam sandały :) A wybór tam mają spory i super ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś do sklepu zebra-buty.pl? Mają strasznie fajne skórzane nude na niskim obcasie. Mega wygodne! ( mam je w czarnym kolorze ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jeszcze spróbowała zajrzeć na http://www.eccoshop.pl - mają sporo butów wizytowych i jakość super. Taki nude to klasyka, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiaj przez neta! Eobuwie ma w swojej ofercie fajne szpileczki w takim kolorze. Będziesz miała szybką dostawę i tyle:) Myślę, że to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz idealnych bucików na wesele, musisz zobaczyć, co mają na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zajrzeć na Eccoshop.pl, bo mają duży wybór butów ecco, do tego w fajnych cenach. A ecco oprócz tego że niektóre modele bardzo eleganckie, to mega wygodne, a to jest jednak priorytet przy butach na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Ja się zakochałam w butach od Gino Rossi. Widziałam rewelacyjne na https://www.mivo.pl/firm-pol-1366736628-GINO-ROSSI.html i nie mogę wyjść z zachwytu. Cena troszkę wysoka, ale piszą wszędzie, że warte są one tej ceny - są wygodne, wytrzymałe i mega eleganckie. Co myślcie o butach tej marki? Kupował też ktoś może na MIVO.pl? Wysyłka jest bardzo tania, a na czacie, który jest dostępny na sklepie udzielono mi wielu dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szukałyście na arena.pl? fajne miejsce! duży wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×