Odpowiedz na ten temat

Buty na zimę

• kkk* 2010.11.29 [21:12]
    Czy ktoś wie gdzie można kupić naprawdę dobre nieprzemakalne buty na zimę? Zawiodłam się kupując w oryginalnych sklepach buty zimowe, które jak nie przemakają to łamią się po jednym sezonie... chyba że wiecie jak kupując buty jak rozpoznać czy są dobre, wytrzymałe, nieprzemakalne itp. i też dobrze by było aby były niedrogie ale teraz są przeceny w sklepach to może co do ceny nie będzie tak źle, najważniejsze żeby były dobre, wytrzymałe, nieprzemakalne, itp.
  • szukająca butów............... 2010.11.30 [06:51]
    Ja już od dobrych pięciu sezonów szukam butów w których będzie mi ciepło i nie przemokną... niestety... nadal ich nie znalazłam i powoli zaczynam się zastanawiać nad kupieniem glanów... żart oczywiście...
    Ale poważnie widziałam kiedyś z 3 lata temu że tommy hilfinger miał byty właśnie takie jak trzeba...coś na wzór śniegowców ale ładne z grubą podeszwą i materiał wydawał sie nieprzemakający... jednak dla mnie cena ich zabójcza (wtedy ok 900 zł)...
  • kkk* 2010.11.30 [18:51]
    Właśnie to tak samo jak ja, szukam dobrych nieprzemakalnych butów i dochodzę do wniosku że albo mam pecha co do butów zimowych albo rzeczywiście nie ma naprawdę dobrych i dostosowanych na naszą pogodę butów zimowych... smutas.gif
  • kkk* 2010.11.30 [18:53]
    A może ktoś wie na co zwracać uwagę kupując buty zimowe - podzielcie się uwagami usmiech.gif a jeszcze wracając do poprzedniej dyskusji buty za 900zł - kosmiczna cena, zdecydowanie za drogie...
  • sylweczka86 2010.11.30 [19:24]
    Ja na zimę kupuję buty wyłącznie ze skóry naturalnej nie żadnej sztucznej. W zeszłym roku poskąpiłam sobie i kupiłam takie za 90zł z zamszu i wyszłam w nich w czasie deszczu i po krótkim czasie mogłam wykręcać skarpetki bo były całe mokre. Teraz mam kozaki ze skóry za które dałam 380zł i są ciepłe, nie przemakają a podeszwa też nie jest cienka dlatego nie jest zimno od spodu. Dobre buty z prawdziwej skóry można kupić już od 200zł.

• miodowocynamonowo 2010.11.30 [20:36]
    A do tanisport zaglądałaś? Mnie się udało fajne butki u nich dorwać. Sportowe, ale nieprzemakalne i nie ślizgają się na lodzie usmiech.gif Takie uniwersalne buty na paskudną pogodę. Może też coś u nich znajdziesz.
  • szukająca butów............... 2010.11.30 [21:48]
    Ja wszystkie buty mam skórzane i najtańsze kosztowały chyba 180 zł i to tylko dlatego że były na końcowych promocjach gdzieś w marcu kupowane...
    A tak poważnie but musi mieć grubą podeszwę, to jest podstawa bo przy cienkiej podeszwie żadna skarpetka nie pomoże...
    Pamiętam kiedyś była taka moda jak jeszcze w gimnazjum byłam że chodziło się w butach na wysokich koturnach... miałam takie z 10 cm wysokie... bez ocieplenia praktycznie ale całą zimę chodziłam i stopa mi nie marzła...
    A teraz robią buty z grubym kożuchem kozaki a podeszwa cieniutka... i buty do niczego sie nie nadają...
    Druga sprawa to materiał... wszystko byle nie zamsz... zamsz jest śliczny ale na lato... broń Boże jak jest zima albo deszcz...
    W sumie uważam że najlepsze były by buty ala śniegowce... Tylko jest bardzo trudno znaleźć odpowiednie...
  • Balti788 2010.12.01 [02:15]
    Ja ostatnio kupiłem sobie 2 pary zimowych butów. Oby dwie nie przemakalne, w promocji, czyli okazjonalnie. Zajrzyj do intersportu. Na pewno coś jeszcze wyrwiesz usmiech.gif

• szukająca butów............... 2010.12.01 [07:56]
    Stanowczo za cienka podeszwa...
  • kkk* 2010.12.02 [16:31]
    Dziękuję Wam bardzo dziewuszki za rady, wezmę je pod uwagę bo właśnie jestem na zakupie butów i po kilku nieudanych próbach szukam czegoś naprawdę dobrego usmiech.gif
  • GrotoLaz75 2010.12.10 [11:35]
    Naprawdę dobre i nieprzemakające buty bo niewątpliwie takie z gore texem, za kostkę. Campus albo Salomon, lub jeszcze inna firma. W salonach sportowych typu intersport, jest teraz mnóstwo przecen tego typu sprzętu, bo sezon już ruszył. Spróbuj tam poszukać usmiech.gif powodzenia!
  • be_oneself 2011.01.04 [18:10]
    Do tych z Gore - texem mogę jeszcze dodać firmę New Balance, która też ma solidne buty z tą membraną. Gore-tex jak wiadomo pomaga by buty nie przemokły, więc jest bardzo ważny w butach na zimę. W dobrej cenie buty New Balance możesz kupić na newbalance.pl. Z Gore-texem mają tam taki klasyczny, ładny modelusmiech.gif

• panic 2011.01.10 [12:51]
    No właśnie bardzo ciężko jest dostać buty, które będą wygodne, nieprzemakalne, a do tego będą dobrze wyglądały. Nie wiem jaki styl preferujesz, ale bardzo dobre na nasza zimę są te buty: http://taniebuty.pl/adidas/G13466_Libria_Lea_ Boot/Product.aspx No i wydaje mi się, że są dosyć uniwersalne. A do tego akurat teraz są w promocji, także przynajmniej zaoszczędzisz.
  • kosmka 2013.10.17 [12:30]
    Ja od dwóch sezonów jesienią i zimą noszę Timberlandy i na pewno kupię kolejną parę. Zdecydowanie są warte swojej ceny. Tylko ważne, żeby kupić oryginały.
  • gość 2013.11.05 [14:54]
    Ja znalazłam kilka fajnych modeli w internecie, więc podsyłam linki
    http://www.glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/bersh ka-zima-2014-zimowe-buty-marki-bershka ,14_9795.html
  • gość 2013.11.06 [09:51]
    Ja mam takie - http://www.merg.pl/product-pol-17424-Wysokie- Botki-Damskie-CZARNE-Platformy.html Chciałam wysokie, ale wygodne i takie mam. Ta szpileczka jest gruba i łatwo się chodzi - zresztą ja pół swojego życia przechodziłam na szpileczkach smiech.gif
  • anna misiak 2013.11.07 [09:32]
    To całkiem fajne buty - dla mnie to by było samobójstwo, nie dałabym razy normalnie się poruszać na tak wysokich butach, bo niby jak? Dlatego jestem pod wrażeniem lasek, którym się to udaje. Muszę chyba w końcu przekonać się do chodzenia w szpilkach oczko.gif
  • gość777 2013.11.07 [12:11]
    Po stokroc SALOMON. Nie sa tanie (ok 700zl) ale warte swej ceny.
    Mam od dwoch lat, zero przemakania, do -20 lub -25. Dokladnie nie pamietam.
    Sa kapitalne i caly czas wygladaja jak nowe.
  • gość 2013.12.28 [20:27]
    A ja w tym roku planuję w jesiennych butkach przechodzić całą zimę, jest taka piękna pogoda! usmiech.gifhttp://jeremy-scott.pl/pl/jeremy-scott-wings/ 2179-adidas-obyo-jeremy-scott-transparent-wings-lime-green-s neakers.html - są cieplutkie i do tego wyglądają zajefajnie do rurek smiech.gif
  • gość 2014.01.04 [22:57]
    Ja bym C***olecila te http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-48069-B otki-GEOX-D-Karma-ST-A-D2440A-000HM-C6692.html
    Ladne, a i marka zaufana. Mysle, ze moglyby sie nadacusmiech.gif
  • gość 2014.01.24 [08:55]
    Na zimę? Znaczy się śnieg i mróz? Wyłącznie buty tego typu - http://www.merg.pl/product-pol-17526-Zimowe-S niegowce-MEMBRANA-TRIPLETEX-na-Wiatr.html Nie wyobrażam sobie innych, te z Merga są perfect, takie buty są optymalne.
  • gość 2014.01.25 [23:57]
    Moze cos takiego eobuwie.com.pl/product-pol-65358-Botki-GEOX-D-Inspirat-ST-A- D34G9A-00021-C9999-Czarny.html
    Zgrabne i nietuzinkowe
  • martakielczyk 2014.01.27 [09:32]
    Mam dokładnie te śniegowce, które pokazaliście dwa posty wyżej, te ze sklepu Merg. Myślałam, że już w tym roku nie będę miała okazji je założyć, ale jednak zima nadeszła - a ja te buciki uwielbiam. Po prostu nie czuć tego, jaka jest na zewnątrz temperatura.
  • gość 2014.01.29 [10:38]
  • horacja6 2014.01.29 [13:17]
    poszukaj sobie w sklepiewww.paradopary.pl. tam sprzedaja tylko bardzo dobre marki, wiec o jakosc nie ma co sie martwic, a ze teraz wrzucili fajne wyprzedaże to i nie zbiednieje sie za bardzo po zakupach
  • gość 2014.02.03 [13:34]
    te są idealne na zimę http://shushu.pl/buty-timberland
  • jarek pawlik 2014.10.08 [16:22]
    Mam proste buty Merg - zero problemów. Niby trekingowe, kosztowały kolo 100 zlotych, chodzę trzeci sezon - tzn. będę chodził. Nie widzę absolutnie sensu kupowanie droższych butów zimowych, bo tak na prawdę - po co?
  • gość 2014.10.10 [19:08]
    Na Eobuwie. Tylko musisz wybrać coś dobrej firmy oczko.gif
  • asia1986chyla 2014.10.13 [23:43]
    bardzo fajne buty maja na macris.com.pl . Oryginalne i polskie, w jednych chodzę od 3 lat i sa strasznie wygodne usmiech.gif Kiedyś kupowałam w sieciówkach i w połowie zimy sie rozklejały smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...